Potreba po mleku - koliko? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> Potreba po mleku - koliko? (8.8.2005 15:56:30)

Moj sine se je že čisto odstavil, po flaški noče piti mleka, probala sem že tri vrste. Kaj sedaj? Star bo sedem mesecev. Imava pa od tri do štiri obroke goste hrane dnevno.





babylove -> Potreba po mleku - koliko? (8.8.2005 16:29:00)

Do 1- leta starosti mora dojenček spiti minimalno 500ml mleka/dan (vir: pediater in zloženka od Bledine).




SISI25 -> Potreba po mleku - koliko? (8.8.2005 16:38:40)

Kaj pa če mu daš mlečne stvari, razne mlečne kašice, ki se mešajo z mlekom ali pa tega vsebujejo.




piščanc -> Potreba po mleku - koliko? (8.8.2005 16:45:22)

ko se je tjaša odstavila ni nikoli pila mleka, jedla je mlečne kašice in ostale mlečne izdelke, pa je bilo vse OK. npr. zjutraj mlečna kašica, popoldne kakšna sadna skuta, zvečer mlečna kašica, ostali obrki so bili zelenjavni ali sadni




Marogica -> Potreba po mleku - koliko? (8.8.2005 17:06:32)

To se je zgodilo meni oz. mojemu ta večjemu. Ni in ni htel več celo mojega mleka. Mi je pediatrinja mi je rekla, naj mu mešam mleko z grisolinom, keksolinom...... Tako sva "spravila" potrebno količino mleka v promet




snorlax -> Potreba po mleku - koliko? (8.8.2005 21:02:21)

Pri nas je isto. Do 7. meseca sva se samo dojila, nato sva začela z uvajanjem in zraven dojila, pri 9. mesecih sva se samo še malo cartljala pri dojki, je že skoraj vso gosto hrano, mleka in mlečnih izdelkov pa noče. Sedaj je star 10,5 m in ne mara nobenih nadomestkov mleka, niti kravjega (smo tudi poskusili, čeprav naj še ne bi), nobenih jogurtov, skut... Kaj naj naredim, prisilit ga ne morem. Je pa meso, krompir, riž, zelenjavo, sadje, polento, skratka skoraj vse.

Zgleda, da mu ne paše mleko. Sedaj se že tudi dojiva ne več, samo tu in tam še malo potegne.





Stran: [1]