Kam po športne čevlje? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Adelina -> Kam po športne čevlje? (4.1.2011 10:24:29)

Kje imajo kakšno izbiro čevljev za prosti čas. Nekaj športnega, pa ne pravo supergo, ampak nekaj vmes med supergo in čevljem, da se lahko nosi na trenirko oz. športne hlače in kavbojke- za vsak dan.




Aja1 -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 10:54:48)

Jaz sem si v Hervisu kupila Salomonove čevlje/superge. Ravno nekaj vmes in so super.




barika -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 11:11:58)

Jaz sem jih kupila v dieslu (sicer lani, pa so bile noro znižane), tako da je bila cena "normalna". so pa super.




Peli -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 11:14:37)

Mass ali Hervis, če se ti pa ne da po trgovinah, pa poglej na superge.si .




Adelina -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 13:45:52)

Hvala, bom šla pogledat. Kje pa je trgovina Diesl (v lj.)?




Binny -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 13:49:06)

mega factory outlet imajo včasih kakšne fajn čevlje/superge (npr. esprit)




Freya88 -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 19:32:56)

Pa Transporter in seveda ostale sportne trgovine (sport2000, giga sport, intersport...)

Js mam trenutno nove superstarke iz sport2000, kjer so dolocene cene kr fajn znizane...




mišk -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 20:25:53)

Meni osebno so fajne kake bolj "skejterske" (Vans, Emerica, Volcom, Etens,...). Imajo pa jih v skejterskih trgovinah, Vanske pa tudi v Tomas sportu, Hervisu, Humanicu, a bolj okrnjeno izbiro.

Najbolj zakon pa so Converse All star, a ne vem če so tebi všeč.




hmm... -> RE: Kam po športne čevlje? (4.1.2011 20:33:28)

IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Meni osebno so fajne kake bolj "skejterske" (Vans, Emerica, Volcom, Etens,...). Imajo pa jih v skejterskih trgovinah, Vanske pa tudi v Tomas sportu, Hervisu, Humanicu, a bolj okrnjeno izbiro.

Najbolj zakon pa so Converse All star, a ne vem če so tebi všeč.


Vse te, kar si ti naštela so tudi meni super.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]
Drugače so še zelo udobni DC.




Adelina -> RE: Kam po športne čevlje? (5.1.2011 10:39:57)

Hvala vsem. Mišk, tudi meni so všeč kakšne skejterske pa All starke tudi, samo kašne manj obiščajne, te so pa seveda precej drage.




Alfabeta -> RE: Kam po športne čevlje? (5.1.2011 10:44:33)

Men osebno so pa Merrelke všeč. Samo ugotavljam, da je zelo odvisno katere kupiš. Mož ima ene in mu notri noga švica za znoret, mami pa jih ima tudi in ji sicer tudi noge švicajo, ampak v njenih Merrelkah pa ne...[sm=zmeden.gif]




ZmajTolovaj -> RE: Kam po športne čevlje? (5.1.2011 12:00:03)

Meni so pa TELE lepe. Sam malenkost predrage ..




Stran: [1]