Podaljšanje porodniške zaradi bronhiolitisa (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Zofy -> Podaljšanje porodniške zaradi bronhiolitisa (3.1.2011 21:49:59)

Živjo!
Zanima me, če so kateri od vas podaljšali porodniško ker je imel vaš[sm=duda.gif] ponavljajoče bronhiolitise?

Moj sinek je bil pri 1m 1 teden v bolnici, tik pred intubacijo, potem pa se je bronhiolitis še 3x ponovil, nazadnje smo bili samo 1 dan v bolnici. In so mi poleg pediatrinje tudi na infekcijski svetovali naj bo do pomladi doma, sploh pa da zato, ker sedaj razsaja tudi gripa in je on rizična skupina. Pa ne poznam nikogar, ki bi dobil podaljšano zaradi tega, vsi dobijo zaradi RA ali pa alergij...




Najaa -> RE: Podaljšanje porodniške zaradi bronhiolitisa (3.1.2011 22:18:02)

Ja, moja prijateljica je imela podaljšano zarad ponavljajočih se bronhitolitisov. Sam njen mali jih je imel še več. 




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.1.2011 10:20:10)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




eva1 -> RE: Podaljšanje porodniške zaradi bronhiolitisa (4.1.2011 10:28:28)

Jaz zaradi dolgotrajne bolezni podaljšujejo, kar bronholitis sigurno je, ker vpliva na dihala in ponavadi se ob vsaki okužbi razvije..tako da jaz bi oddala prošnjo...meni so pred 1 mesecem sicer ne zaradi bronholitisov ampak zaradi druge dolgotrajne zadeve podalšali, tako da pomoje možnosti so!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.1.2011 10:39:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ledenaa -> RE: Podaljšanje porodniške zaradi bronhiolitisa (4.1.2011 10:40:29)

Glej,10 so lahko podaljšali tebe pa lahko zavrnejo. SImp kot pasulj. odvisno je od komisije največ in ne od izvidov oz. bolezni ki jo ima tvoj otrok.Prošnjo lahko odda vsak,tako da nimaš kaj izgubit




Najaa -> RE: Podaljšanje porodniške zaradi bronhiolitisa (4.1.2011 13:40:42)

zimska kar pritoži se, pa ti bodo odobrili, sigurno.




Stran: [1]