Kje bi kupila... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Liya -> Kje bi kupila... (3.1.2011 20:31:50)

tak lonček,je plastičen mislim da so za pol in en liter,ter ima za všekat v vtičnico.Je pa za hitro segrevanje vode ali za kuhanje kave?Vem da jih nekdo prodaja na Rodici pri Domžalah,ne vem pa kje?Morda je katera s tega konca in mi lahko malo pomaga?Hvala




Felicita -> RE: Kje bi kupila... (3.1.2011 20:44:18)

v vsaki mal večji trgovini dobiš... spar, mercator, merkur, big bang ...

če seveda govoriš o tej zadevi:

[image]http://img.enaa.com/oddelki/mojDom/assets/product_images/grelnik_vode_mgv_898_RG3831031808603.jpg[/image]




Liya -> RE: Kje bi kupila... (3.1.2011 20:53:54)

Ne ne ni to to.Baje prodaja en prinat.Zgleda kot plastični lonček,da v njem lahko kuhaš kavo in zelo hitro zavre.





Felicita -> RE: Kje bi kupila... (3.1.2011 21:00:29)

podobno temu: http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_1972_RG3700394500359_Singer_DZEZVA_ELEKTRICNA_PROTAGONIST ? (električna džezva lol)

mi drugač kofe tko kuhamo, da v grelniku pogrejemo vodo (zadeva zavre v dobri minuti), zlijemo v navadno džezvo, dodamo kavo in sladkor, pol pa sam tok štedilnik prižgemo da zadeva še 1x zavre.




Liya -> RE: Kje bi kupila... (3.1.2011 21:06:30)

Ja neki tacga ja,sam je pa kar mal draga???
Kje kakšna ceneje??





hermy1 -> RE: Kje bi kupila... (3.1.2011 21:41:38)

IZVIRNO SPOROČILO: Liya

Ne ne ni to to.Baje prodaja en prinat.Zgleda kot plastični lonček,da v njem lahko kuhaš kavo in zelo hitro zavre.



Vsekakor pa ni plastičen!! Res je drag, vendar meni ni žal, ga imam že dolgo...in ga nosim povsod s seboj (v hotel, na vikend...). Kavo in sladkor dam kar notri in ko zavre (zelo hitro) je kuhano. NI pa za veliko kav, tri večje že lahko skuhaš.




jullie -> RE: Kje bi kupila... (4.1.2011 8:44:49)

..vem sicer kakšen plastični lonček imaš v  mislih samo kolikor vem je njegova uporaba prepovedana, ker je nevarna zadeva..kolikor so meni  povedali se ne smeš z žlico dotaknit tiste kovinske zadeve, ki je na dnu lončka..




Liya -> RE: Kje bi kupila... (4.1.2011 14:48:11)

To je vse res ga uporabljam že več let ps zaenkrat je vse v redu.Uporabljam pa vsekakor plastično žličko.





mamamajča -> RE: Kje bi kupila... (4.1.2011 16:23:03)



Ja, je plastičen, ker ga mam jaz tudi.
Ampak je že zelo star, zato ne vem, če se še kje dobi (sem ga mela že v srednji šoli za čaj, ko sem bla v dijaškem)





ZmajTolovaj -> RE: Kje bi kupila... (4.1.2011 20:52:07)

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita


mi drugač kofe tko kuhamo, da v grelniku pogrejemo vodo (zadeva zavre v dobri minuti), zlijemo v navadno džezvo, dodamo kavo in sladkor, pol pa sam tok štedilnik prižgemo da zadeva še 1x zavre.


Pr nas tud.




Stran: [1]