|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč pri izračunu
3.1.2011 17:53:21   
Kerensa*
Priznam... prelena sem, da bi klikala po Internetu in vnašala podatke user posted image .

Mi zna katera na pamet povedati, koliko otroškega dodatka dobita starša (za otroka, seveda user posted image ), če ima eden od njiju minimalno plačo, drugi pa polovično minimalno (ker dela polovični delovni čas) in koliko znaša potem plačilo vrtca (za zadnje leto, pred vstopom v OŠ)?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 18:01:31   
TomTaylor
za 50 evrov ti grem izračunat. Priznam, tut jz sem lena. Mignem samo še za denar....prostitutka ja..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 18:04:30   
Kerensa*
Očitno si high-class prostitutka. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 18:27:19   
SMT3
Ene 80euser posted image
To sm na peš zračunala.vrtca pa ene100euser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 18:28:24   
Kerensa*
V bistvu me je prav to zanimalo, ja... če otroški dodatek pokrije položnico za vrtec.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 18:58:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V bistvu me je prav to zanimalo, ja... če otroški dodatek pokrije položnico za vrtec.


tam-tam


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 20:36:51   
*pepelka*
Mi zna katera na pamet povedati, koliko otroškega dodatka dobita starša (za otroka, seveda user posted image ), če ima eden od njiju minimalno plačo, drugi pa polovično minimalno (ker dela polovični delovni čas) in koliko znaša potem plačilo vrtca (za zadnje leto, pred vstopom v OŠ)?


Mislim, da bi v takem primeru dobili najviši otroški, to je cca 100€ oziroma nekaj več, vrtec pa bi plačevali 1. plačilni razred, višina pa je seveda odvisna od cene programa vrtca. Mi za omenjeni plačili razred plačujemo cca 35€ mesečno.
No upam, da sem ti kaj pomagala z odgovorom

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 20:53:22   
mamamajča
  opa,malo me heca forumuser posted image
114 eur glede na podatke, ki si jih napisala.
PADEŠ PA V NAJNIŽJI PLAČLNI RAZRED, KI JE TUDI PRI NAS ZA TO STRAOSTNO SKUPINO 35EUR

< Sporočilo je popravil mamamajča -- 3.1.2011 20:54:57 >

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč pri izračunu
3.1.2011 21:39:04   
zmajaz
če so trije druž. člani, padeta v 2. plačilni razred vrtca - torej plačata 20% cene. Pri nas je cena za to starostno skupino 372 eur - 2. razred pa torej pride 74,4 eur mesečno. Za 8 eur na druž. člana mesečno presegajo, da bi padli v 1. razred.

Pri OD pa padeta v 3. razred (tu pa tudi presegata za malo manj kot 8 eur na druž. člana mesečno, da bi padla v 2. razred in dobila 97,73 eur OD mesečno), kar pomeni, da dobita 74,48 eur mesečno - torej se eno in drugo skoraj do centa pokrije, če je cena vrtca pri tej družini taka, kot je trenutno za naš vrtec (ker se te cene od vrtca do vrtca malenkost razlikujejo).

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 3.1.2011 21:43:04 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč pri izračunu
4.1.2011 7:12:34   
*pepelka*
če so trije druž. člani, padeta v 2. plačilni razred vrtca - torej plačata 20% cene. Pri nas je cena za to starostno skupino 372 eur - 2. razred pa torej pride 74,4 eur mesečno. Za 8 eur na druž. člana mesečno presegajo, da bi padli v 1. razred.

Pri OD pa padeta v 3. razred (tu pa tudi presegata za malo manj kot 8 eur na druž. člana mesečno, da bi padla v 2. razred in dobila 97,73 eur OD mesečno), kar pomeni, da dobita 74,48 eur mesečno - torej se eno in drugo skoraj do centa pokrije, če je cena vrtca pri tej družini taka, kot je trenutno za naš vrtec (ker se te cene od vrtca do vrtca malenkost razlikujejo).


tole pa mislim, da ne bol držalo

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč pri izračunu
4.1.2011 7:14:31   
*pepelka*
opa,malo me heca forumuser posted image
114 eur glede na podatke, ki si jih napisala.
PADEŠ PA V NAJNIŽJI PLAČLNI RAZRED, KI JE TUDI PRI NAS ZA TO STRAOSTNO SKUPINO 35EUR


sem šla tudi sama pogledat na informativni izračun je to pravi podatek, no ja sicer pa sem že nekaj postov više napisala nekaj podobnega, ne sicer s točnimi zneski, ampak...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč pri izračunu
4.1.2011 22:07:25   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: *pepelka*

če so trije druž. člani, padeta v 2. plačilni razred vrtca - torej plačata 20% cene. Pri nas je cena za to starostno skupino 372 eur - 2. razred pa torej pride 74,4 eur mesečno. Za 8 eur na druž. člana mesečno presegajo, da bi padli v 1. razred.

Pri OD pa padeta v 3. razred (tu pa tudi presegata za malo manj kot 8 eur na druž. člana mesečno, da bi padla v 2. razred in dobila 97,73 eur OD mesečno), kar pomeni, da dobita 74,48 eur mesečno - torej se eno in drugo skoraj do centa pokrije, če je cena vrtca pri tej družini taka, kot je trenutno za naš vrtec (ker se te cene od vrtca do vrtca malenkost razlikujejo).

tole pa mislim, da ne bol držalo


Aha - sem že ugotovila, kje me je neslo - računala sem takole:

******
Letni bruto dohodek družine je 734,15 x 12 + 367,075 * 12 = 13.219,7 eur
Če so trije druž. člani je to: (13.219,7/12) / 3 = 367,21 eur bruto na druž. člana mesečno

Če je mesečni bruto dohodek na druž. člana nad 359,74 do 503,64 eur, padeš v 2. razred - kar pomeni, da plačaš 20 % cene vrtca.

Če je mesečni bruto dohodek na druž. člana  359,74 € - 431,69 €, padeš v 3. razred za OD in dobiš 74,48 € mesečno.
******
Pri tem pa pozabila, da 2009 še ni bila nova minimalna plača, ampak nižja - po tisti pa pride mesečni dohodek na druž. člana 321 eur, kar pomeni, da res padeš v 1. razred za vrtec, za OD pa v 2., torej dobiš 97,73 eur OD. My mistake - se opravičujem. user posted image
            

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 4.1.2011 22:13:02 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč pri izračunu
6.1.2011 10:56:51   
Kerensa*
Pri dveh ali treh otrocih v družini torej to pomeni, da je otroškega dodatka več, vrtca pa manj (od omenjenega)?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč pri izračunu
6.1.2011 11:09:35   
noranate
Otroškega je velik več, vrtec pa praktično zastojn, plača sam en otrok in to zlo malo. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?