cepljenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


lex -> cepljenje (8.8.2005 8:51:53)

Dobro jutro!

Mene pa nekaj zanima: Prejšnji teden je bil bolan - imel je vročino in vneto grlo. Sedaj imava še antibiotik za pojest do konca. Tamali nima več teperature,... v bistvu je zdrav.
Jutri pa naj bi imela cepljenje. Zdaj pa ne vem ali naj greva jutri se cepit ali ne. "Strah" me je, da me napiz.. da sva bolana in nimava kaj tam iskat, če pa ne greva me bo pa tud. Ali je mela katera isto situacijo in so ji otroka cepil oz. niso. Ne bi pa rada, da dobi rekcijo po cepljenju, ker gremo v edeljo na dopust.
Hvala že v naprej za vsake odgovore :rozica:




lex -> cepljenje (8.8.2005 8:58:56)

Aja najine pediatrinje ni bilo, ker je imela dopust in sva bila pri drugem zdravniku, pa brez kontrole.:zmeden:




jazz -> cepljenje (8.8.2005 9:02:18)

Pokliči in vprašaj, nama v takšnih primerih ceplenje prestavijo za par dni!




Magi* -> cepljenje (8.8.2005 9:46:21)

jaz bi na tvojem mestu počakala. antibiotiki namreč že sami po sebi vplivajo na imunski sistem, cepljenje pa tudi. oboje skupaj po moje ne bi bilo najboljše. naj se raje do konca pozdravi in telo spet malo pride k sebi, potem se bo lažje "boril" s cepivom.




Magi* -> cepljenje (8.8.2005 9:47:13)

ja, v vsakem primeru pa pokliči v ZD in se pozanimaj.




SaaS -> cepljenje (8.8.2005 9:52:15)

Po moje ga ne bojo cepili. Vsekakor pokliči in vprašaj, da ne boš zastonj tja hodila oziroma da ti povejo, če vseeno prideš.




Tashaia -> cepljenje (8.8.2005 10:06:25)

Pod nobenim pogojem ne dovoli, da ti otroka cepijo, če ni POPOLNOMA zdrav.
Lp,




Wahoo RR -> cepljenje (8.8.2005 10:18:19)

pokliči in vprašaj




Skaana -> cepljenje (8.8.2005 10:55:04)

Joj, kako je cartkan tale Aleks :angel:

Nam so prestavili cepljenje za 14 dni zaradi prehlada brez vročine. Rekli so mi, da ni problema za 3 mesece, torej v roku kar treh mesecev je otrok še lahko cepljen. Torej ni panike.

Sicer pa, beseda ni konj. Kar pokliči, razloži in oni so zato tam, da ti povedo kako in kaj.

Pa nebolečega pikeca želim, kdajkoli že bo:metulj:




Stran: [1]