|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tečna sem...
25.12.2010 20:25:37   
picola1
ker je eden od mojih otrok še kr v bolnici in ker sploh nimam občutka, da so prazniki (vsaj ne zame...). Ker sploh še nimamo postavljene smrekice, ker smo jo mislili za božični večer pa je pol vse skup padlo v vodo...ker sem bla v celem tednu samo par ur na zraku, vse ostalo pa med štirimi stenami...user posted image
Torej, če bom kateri kej zasikala, naj me kr ignorira...user posted image
Po novem letu bo pa boljš...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tečna sem...
25.12.2010 20:27:39   
Anonimen
Tudi prav, potem kar tečkaj. Ne bo nič za drugo leto ostalo user posted image ..kar je dobro.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tečna sem...
25.12.2010 20:30:16   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne bo nič za drugo leto ostalo user posted image ..kar je dobro.


Joj bo mož vesel...user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tečna sem...
25.12.2010 20:33:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Ne bo nič za drugo leto ostalo user posted image ..kar je dobro.


Joj bo mož vesel...user posted image



Samo da bo veselje pri hiši user posted image .

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tečna sem...
25.12.2010 20:40:09   
ronja
Če te kaj potolaži: jaz tudi. Lejla je dobila pljučnico (baje začetek in zdaj je ful boljša, ampak vseeno), obe sta že 14 dni bolni (v izmenah), Lejla je dobila zdaj še ab, ta teden sem tudi jaz. Vsak dan odkar sta kolikortoliko ok moramo nekam it (ena babica, druga babica,... prej smo šli pa k zdravnici), ko smo šli k mami na nek vikend, so meli tam not prej mačka, tako da že dva dni diham na škrge in gledam bolj režasto (sem žal ful alergična na mucke)... Stanovanje je nabutano, smrekica je še na balkonu, okrašeno nimamo š enič...

Dost mam obiskov, dost mam praznikov, letanja, nujnih obiskov, pa tega, da nimam časa niti ene hišice iz medenjakov z malima naredit, da moramo non stop nekam, da se kopičijo darila, da na koncu naših niti veseli ne bosta več, ker je že prej vsega toliko... Pa 6 dedkov Mrazov ipak ni normalno, no! Rada bi, da smo doma, pa ležimo na tatamiju in se cartamo in nam nič ni treba. POln kufer mam pečenk, jedla bi spet ene špagete s paradižnikovo omakco, itd... POgrešam normalno življenje, skratka.user posted image Evo, got it outuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tečna sem...
25.12.2010 21:16:31   
evelinka
;( user posted image  se pridružujem,
tčnoba se je naselila tudi pri nasuser posted image user posted image

upam, da jo kmalu preženemo

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tečna sem...
25.12.2010 23:06:53   
pelin
jooj , ko pa otroc zbolijo je pa res konc veselja...user posted image ...upam da se vsi lepo pozdravte... user posted image user posted image

(odgovor članu evelinka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
25.12.2010 23:47:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tečna sem...
26.12.2010 9:18:13   
ronja
sta vse meni prepustila

Pri nas si pa vse delimo: "u dobrom i zlu..." Čeprav bi rajši, da si bolezni ne bi...

Naj ti ab primejo! Lep naslednji teden (če že ni praznik)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
26.12.2010 9:43:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tečna sem...
26.12.2010 11:34:05   
picola1
Joj, vsi bolni,no...user posted image

Sem pa včeraj zvečer ugotovila, da je mali dobil svoj prvi zobek...Torej na Božič v bolnici...(sej ne vem al naj bom žalostna al vesela...user posted image )


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tečna sem...
26.12.2010 12:07:40   
aprilčica07
Pri nas je pa tamala kao bolša (brez vročine, ampak kašlja še ko stari dedci), je pa ta večji zakuhal in jamra, da ga uho boli. user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tečna sem...
26.12.2010 13:20:57   
Anonimen
Jaz mam tut ze rahlo poln kufer vsega: sem se ful veselila praznikov, pol je pa tamala zbolela in se nama naklonila svoje bacile, tak da ze 2 noci ne spim, ker imam cist zabasan nos ... prav dost imam ze te zime!!!

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tečna sem...
26.12.2010 14:56:12   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

ker je eden od mojih otrok še kr v bolnici in ker sploh nimam občutka, da so prazniki (vsaj ne zame...). Ker sploh še nimamo postavljene smrekice, ker smo jo mislili za božični večer pa je pol vse skup padlo v vodo...ker sem bla v celem tednu samo par ur na zraku, vse ostalo pa med štirimi stenami...user posted image
Torej, če bom kateri kej zasikala, naj me kr ignorira...user posted image
Po novem letu bo pa boljš...



tudi za mene letos ni praznikov, moj je že 14 dni v bolnici. user posted image
Ampak saj bo, važno, da bo ON ok, drugo sploh ni pomembno, tele praznike bomo pa tudi prespali če druga ne. user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tečna sem...
27.12.2010 10:36:57   
kristinaj
poznam to, bolnica (atipična pljučnica in mononukleoza), brez zraku med 4 stenami..... potem sem pa jima dala matični mleček in uživamo že cel sept, okt, nov in dec... želim si, da bo tako tudi naprej tebi pa vse najboljše v novem letu... 

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tečna sem...
27.12.2010 10:51:23   
Gina
Ja, jaz sem tudi tečna. Še dobro da so ta mali kar ok. Sem pa jaz bolna že dva meseca skupaj. Grem danes nazaj k zdravniku. Doooooost maaaaaam!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tečna sem...
27.12.2010 15:11:32   
hmm...
Tudi jaz sem bolana, na antibiotikih (7 škatel).user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rezano cvetje
F*R*U

Kateri cvet vas najbolj razveseli?

vrtnica (39%)

gerbera (5%)

tulipan (12%)

orhideja (24%)

drugo (10%)

bolj kakor rezano cvetje me razveseli lončnica (11%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!