|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
25.12.2010 19:23:02   
Peli
Od user posted image nč, od mami pa čokoladne bombončke.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
25.12.2010 19:48:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
25.12.2010 19:53:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

no danes sem dobila 1L terana.... hmmmm a se ma za zamislit?



Itak user posted image user posted image .

Mati, mati user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
25.12.2010 20:14:14   
Aja1
Knjigo Zapeljiva čokolada. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
25.12.2010 21:38:44   
Raho
Od mojih čokoladice in 50 € (s pripisom, naj si kupim, kaj potrebujem), enako od tašče in tasta.

Moj dragi pa se je letos izkazal (mi je sumljiv, ker ponavadi ne dobim nič) - pidžamo, parfum in prstanuser posted image . kaj hoče narediti ali je naredil... Da mi je vedetiuser posted image



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
25.12.2010 21:46:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
kaj hoče narediti ali je naredil... Da mi je vedetiuser posted image





Tretjega potomca?

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
25.12.2010 22:40:33   
darja.mark



IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
kaj hoče narediti ali je naredil... Da mi je vedetiuser posted image



 

Tretjega potomca?


Hja, pa da bo potomec njun, ne samo njegov :)

No jaz sem od mojega dobila zlato verižico, nisem vedela al nej bom huda ker je tolk zapraviljal al srečna. No pa me je veselje preplavilo in sem na jezo pozabila user posted image . Od tašče sem dobila pleteno košarico in prtiček, od svakinje gel tuš, nogavičke, čokolado, od očeta in njegove šampanjec in čokolado, mami pa njenega pa še čakam :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
25.12.2010 23:08:36   
ronja
Midva božiča ne praznujeva, zato si seveda nisva nič dajala, pri nas nosi dedek Mraz. Smo bili pa danes pri moji mami in sva dobila predpražnik (tastari je res zguljen, pa še super pride, je ravno prav velik), od njenega partnerja sva dobila nogavice in jaz še komplet kozmetike (ne vem, če se prav reče: tuš gel, krema za roke, losjon, krema za telo in za obraz (mimogrede, kaka je razlika med tem oz. kako se losijon uporablja? Ok, namažeš, to vem - ampak kje je razlika med losjonom in kremo za telo ali obraz?) To so njihova poslovna darila, ampak moram priznat, da mi je prav všeč, da nama kar to da, ker jaz tudi ne vem, kaj bi njemu dala).
Od tašče sem dobila komplet za kaligrafijo, ful fensi, krasen! Zdaj moram najt samo še čas za vadit... Pa s čokolado oblito suho sadje (že pojedlauser posted image ). Oba skup sva dobila pa tudi vinjeto, super praktično darilo.
Od očeta dobim vedno denar z besedami, da naj ga vsaj en del porabim res zase. No, letos sem ga že vnaprej in to res za nekaj, kar sem si ful želela že dooooolgo: robotski sesalec. Tako da to sta mi uradno kupila oče in lubi, ker je hudimano draga zadeva, ampak je pa res fajnuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 8:15:05   
naja17
user posted image user posted image user posted image Bi bila bolj vesela NIČ-a user posted image ..... Prvič naj bi odpirala darila pod najino smrekco, pa sem mu še rekla naj se mal še potrudi in eno malenkost poišče za bodočega člana... Uglavnem, katastrofa! Za bodočega člana nič, ker nima filinga user posted image Ajd ok, sem si milila, pa ga ne bom matrala.... In pol odprem svoje darilo in dobim tole:
http://www.mimovrste.com/artikel/3820609230/q=grelne%20blazinice/grelne-blazinice-za-noge-the-heat-company-s-paket-10-kom
user posted image user posted image user posted image
Pa daaaj nooo, saj nisem ne vem kak zmrznjena + sej ne hodim po S tečaju user posted image Povrh je pa še kr drago tole, glede na to, da je za enkratno uporabo user posted image
Če bi samo malo uporabil možgane (zgornje!!) in kupil 2 v 1 (zame in prihajajočega člana) nosečniško blazino, bi blo to to....
Uglavnem, upam, da se še kak dedek Mraz pojavi to leto, da tole zadevo popravi... Prezahtevna user posted image

No, pri tašči in tastu je prinesel pa toplo posteljnino v lila barvi user posted image ; pri svakinji in možu pa spalno srajčko in 1kg riževe čokolade user posted image + za baby-a eno tako piskajočo igračo (to sta naznanila, da bojo vse igrače take v bodoče user posted image )... No, pa pri šefici oz. kolegici pa je prinesel gel za tuširat in pa body kremo... Mislim pa, da se bo čez teden še mal dedk Mraz oglasil, mam tak filing user posted image ....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 8:55:14   
pelin
user posted image user posted image Da te malo potolažim...tele zadevice se da kupit na pošti in so tam okrog 3 evre ( in so trije pari v kompletu), tako da to ni nevem kakšen groozen strošek, da bi se morala zaradi tega žret...Sem jih namreč med drugimi kupila za kolegico v  službi, ki se daleč vozi v stari kripi in  se ves čas pritožuje, da jo zebe v noge, ker ji ne dela erkundišen...
Drugače, pa se mi zdi, da ti je nekako na lep način pokazal da ga skrbi zateuser posted image ....saj zdaj ko si v nosečniški hormonski turbolenci, bi po moje v vsakem darilu našla kako cako. Če bi ti on kupil gel za tuširanje, bi ga verjetno okrivila, da ti hoče na skrivaj povedat , da smrdiš in da se bo treba večkrat umit...user posted image hi, hi...ne se jezit, its just a  joke....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 9:24:05   
karamela
letos so pri nas vsi trije dobri možje obdarili  samo otroke.  Nepričakovani izdatki pač. Sem pa lani dobila nove copate in šal.user posted image user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 12:24:39   
aprilčica07
Od user posted image še nič, ker on zagovarja Dedka mraza, ki hodi okrog za novo letouser posted image , isto njegovi starši, od svojih staršev pa bon za masažo (so me siti, ker skozi jamram, da me vse boli)user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 12:32:57   
skuštrana
Pri nas je malo zamudil, ampak mi je danes prinesel spanje do 11.15 user posted image

In se čisto nič ne jezim ker je zamudil, glavno da je prišel user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 13:01:33   
Anonimen
Jaz sem pa od lubija dobila vremensko podtajo, za katero sem navijala ze celo leto ;-) Od tasce 20€, od mojih pa kapo, smucarsko spodnje perilo in loncek za penjenje mleka. Superca :-)

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 15:15:56   
Freya88
Mi dajemo darila vsi v eno skatlo za vsakega, zato nikoli nevem kdo je kupil kaj... sem pa dobila: frutovko (iscem jo ze lep cas), sal - ruta (jih imam doma ze celo zbirko, pa mi jih ni nikoli dovolj), mestne dereze (prejsnje so izginile neznano kam?), komplet gel za tusiranje, maslo za telo in krema za obraz (moja najljubsa), barvico za oci (ker bo prejsnje kmalu zmanjkalo) in maketo letala F-14 (to je 100% od mojega, ker edino on razume mojo `potrebo´ po zbiranju teh avionckov)...

Ocitno sem bila zelooo pridna;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 17:27:56   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
kaj hoče narediti ali je naredil... Da mi je vedetiuser posted image





Tretjega potomca?


Z mano samo preko mojega truplauser posted image .

Najboljše darilo (poleg škrlatinke od tamale) - obisk moje frizerke, ki je odšla iz naših krajev, na domu, da me je postrigla.


< Sporočilo je popravil Raho -- 26.12.2010 17:28:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 17:32:01   
pikecpokec
Kitchen-Aid user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 18:24:08   
Anonimen
Z dveh koncev sem dobila domač med, fajn in uporabno darilo. Ko bo domač božiček uspel skočit v trgovino, pa mi bo prinesel komplet pekačev za narastke, potico ipd. Mi je sicer ponujal tudi masažo, samo so mi ljubši pekači user posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
26.12.2010 18:49:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 19:02:24   
Felicita
evo, pri mojem user posted image mi je prinesu tole:

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

@ronja - pri nas je tut mami prinesu robotka - sicer zelo cheap varianto (160€ - ebay) ampak funkcionira odlično. pa tašči smo ga tudi s skupnimi močmi kupili za božička user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
26.12.2010 19:09:01   
Micy
Moj user posted image  dragi božiček me je nenormalno presenetil. Na božično jutro ko je tamala vstala smo seveda vsi leteli gledat pod smrekico in ker vem kaj naj bi bilo tam sem bila šokirana, ker je bil poleg en zelo velik rdeč paket z zlato pentljo, gor je pa pisal moj ime.

In skor me je kap, začnem odpirat in notri je bil nov fotoaparat NIKKON D3000, ki sem si ga že dolgo želela.

Kdaj je ta božiček to vse preštudiral ne vem, ampak ta njegova dejanja so dejanja zaradi katerih ga ljubiiiiimmmmm.

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
27.12.2010 7:50:54   
ksenjak
Sem sicer v decembru dobila pulover in knjigo Ljubezen skozi želodec, pod smrekico pa nič.

lp

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
27.12.2010 8:14:12   
sončnica24
Jaz pa sem dobila verižico, bundo, activity, copate in 50€, pa včeraj en zelo zelo lep večer. Pa še današnja noč je bila super, ker se moj otrok ni do pol šestih zjutraj nič zbujal in sem danes napsana.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
27.12.2010 8:16:56   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
in maketo letala F-14 (to je 100% od mojega, ker edino on razume mojo `potrebo´ po zbiranju teh avionckov)...

user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitke za Tomcata. V katerem merilu? Katera firma makete? Kolkor razumeš jo potem sama sestaviš? Kar vzame kr precej spretnosti, živcev in truda...
Bi bil vesel če bi kakšno fotko pripopala  user posted image

Jaz že dolgo iščem modele: Bell 212, Bell 412 ali Bell UH-1. V čimvečjem merilu user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kaj je Božiček prinesel VAM?
27.12.2010 8:31:18   
muco
Prinesel... nič !user posted image Bojim se, da me bo celo okradel !user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev ?
gagaga

Koliko dalec bi odsli do zobozdravstvenih storitev?

10 km (34%)

20 km (10%)

30 km (27%)

50 km (8%)

80 km (21%)


Število vseh glasov: 62

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!