|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Plenice
22.12.2010 10:34:42   
Kanny
Živjo,

Kje se dobi najcenejše pampers plenice? Na zadnje sem jih z bonom kupila v babycentru- active baby 3 za 11 eur - 70 plenic. Je to drago? Je kje ceneje?

Najbližje imam btc.

hvala za info.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Plenice
22.12.2010 10:41:08   
lananai
Jst ne gledam ravno kje so najcenejše, sem pa kupovala v Müllerju plenice Simply dry od Pampers (oranžna embalaža). So mi bile super. Je pa to paket za št.3 mislim da 48 plenic za 7,99€.

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Plenice
22.12.2010 10:46:25   
Kanny
Hvala za info. O teh sem že nekaj brala, pa pravijo da nimajo elastičnega zapenjanja, če me razumeš. Ali je to res? Ker drugače takoj prešaltam. Ali so uredu te plenice? V čem je keč, da so tok ceneje od ostalih pampersk. Ziher jim nekaj fali user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Plenice
22.12.2010 10:54:38   
lananai
Heh, nič jim ne fali. user posted image  user posted image Imajo elastično zapenjenje oz. tiste trakce raztegljive. Pa take fajn tanke so. Ne vem v čem je fora, ampak mi smo bili (in smo še) super zadovoljni z njimi. Probaj in presodi sama. Jih pa, kolikor vem, prodajajo samo v Müllerju.

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Plenice
22.12.2010 12:08:22   
lunka1
pampers (zeleni) v avstrijskem mullerju po 8,50€ - 40kosov

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Plenice
22.12.2010 12:57:17   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Kanny

Hvala za info. O teh sem že nekaj brala, pa pravijo da nimajo elastičnega zapenjanja

Oranžne pamperske so 2je - ene so sleap & play ene pa simply dry. Te prve nimajo elastičnega zapenjanja, druge ga imajo. In druge prodajajo samo v Mullerju. Pa prvih je v paketu nekaj čez 50, drugih 40 (4 številka). Cena 8€ za 40plenic je pa po moji skromni matematični logiki občutno višja na komad kot cena 11€ na 70 plenic.
Sicer pa so od pampersk meni najboljše bele (premium care) - so še precej tanjše od ta zelenih ali vijoličnih (torej dry in active) in tudi oranžnih, vpijajo pa tudi super. Sem prisegala na Huggiske, ampak odkar sem pa te bele pamperske dala mulcu na rit pa samo še te kupujem - trenutno - namreč je precej bolj "gibčen" v njih. In dokler ne skobaca, bo imel te. Potem pa spet kakšne cenejše. So pa trenutno na akciji v BC.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 22.12.2010 12:58:30 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Plenice
22.12.2010 16:52:18   
miapia
Včeraj kupila v Eleclercu pampers 5 111 kosov za 20 evrov

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Plenice
22.12.2010 16:58:27   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Kanny

Hvala za info. O teh sem že nekaj brala, pa pravijo da nimajo elastičnega zapenjanja, če me razumeš. Ali je to res? Ker drugače takoj prešaltam. Ali so uredu te plenice? V čem je keč, da so tok ceneje od ostalih pampersk. Ziher jim nekaj fali user posted image


Mal si pomešala. Kot je že ena napisala so 2 vrsti oranžnih. Sleep&play bog ne daj kupit, zanič plenice, na vse luknje gre ven lulanje in kakanje, plenica pa praznauser posted image . Medtem ko simply dry- kupiš samo v mullerju pa so najboljše od vseh. Našemu mulcu edino te niso premočile čez noč, imajo elastičen/raztegljiv trak in res ful vpojne. Niso prav nič slabše od zelenih ali vijola, na naši mali riti, so se obensle še bolje kot navadneuser posted image

Nazadnje smo mi kupili pamperske v leclercu, tako kot piše miapia, enkrat so celo bile 17 evrov 111 komadav (5).

Trenutno pa ne vem kje je kaka akcija, je dete že suho čez dan

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.12.2010 17:01:01 >

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?