kam v vrtec v Celju? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Petra P. -> kam v vrtec v Celju? (7.8.2005 12:56:02)

No, pa smo že spet tam. Sem Mariborčanka, ki živi s svojima fantoma v Ljubljani. In sedaj novi šok: selimo se v Celje. Se čisto nič ne spoznam, zato vas lepo prosim za vsako informacijo povezano z vrtci v Celju. Rada bi otroka vpisala v kakega spodobnega - pa jasli mora imeti, ker še nismo stari eno leto.

Hvala




zoja -> kam v vrtec v Celju? (7.8.2005 14:06:22)

mislim, da so v celju trije vrtci:
VRTEC ZARJA
VRTEC TONČKE ČEČ IN VRTEC
ANICE ČERNEJEVE.
mislim, da imajo tudi vsi trije jasli.imajo pa tudi spletno stran, kjer si lahko pogledaš več.
za kaj več inf. o dejanski kakovosti, ti bo morala pa povedati kakšna celjanka s svojimi izkušnjami.
upam, da sem kaj pomagala.
lp




SISI25 -> kam v vrtec v Celju? (7.8.2005 14:09:29)

Ja obstajajo ti trije kot je zoja rekla, kakšen je pa kateri pa pojma nimam, ker še nismo v vrtcu.

Pa obstaja še krščanski vrtec ampak ne vem če ima jasli.

Kolegica ima v tončki čečevi in je zelo zadovoljna, samo baje imajo zelo polno, sploh te jasli. Najbolje pa je da sama pokličeš.




usa -> kam v vrtec v Celju? (7.8.2005 16:23:23)

odvisno v kateri konec celja greste živet(hudinja, plava laguna,nona vas....).v tisti vrtec ga boš pa dala.jaz sem mojega:modri:imela na otoku Anice Černejeve je zelo lep vrtec sedaj ga spet prenavljajo meni je bilo tam zelo všeč ampak mojemo sinu pa ne ker ni poznal okolja ko sem ga pa prestavila na ljubljansko tam je pa poznal okolje mu je pa bilo zelo všeč,ampak meni je bilo pa smotano.




HuAnita -> kam v vrtec v Celju? (7.8.2005 21:19:29)

Anica Černejeva. Gotovo še imajo prostor, jaz sem našo izpisala;). Poglje njihove spletne strani, imaš kontakte gor. Je pa res odvisno, kje boste stanovali. Tudi Celje zjutraj ni tako majhno mesto (smajlikiseutapljavpločeviniavtov).
Okolje mi je v vseh treh enotah všeč, ampak me je marsikaj zbodlo na sestankih. No, ampak to je druga zgodba.
Naša bo šla v zasebno varstvo, ker verjetno še ne bo konec s ft. Če te zanima tudi ta možnost, piši na privat.




Petra P. -> kam v vrtec v Celju? (8.8.2005 18:57:42)

hvala, hvala. sem že vse pregledala na netu, upam, da se bo našlo kakšno mesto za nas.




Stran: [1]