|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kazen za pas
16.12.2010 14:53:30   
Vanček*
jaz pa imam eno vprašanje?
In sicer moj partner dela pri pošti nosi pakete in je dobil od policaja položnico, da ni bil pripasan a je bil, vmes ga je policaj tudi preveril ali ima žarnice, RK, dodatno opremo in kaj vozi in vse dokumente in na koncu ko je vse imel mu je rekel za pas in ko mu je rekel da je bil pripasan mu je policaj rekel da on tega ni videl  a finta je da sta bila 1:1 in kaj sedaj dobil je položnico 120€ če plača v roku 8 dni pa 60€...seveda ga je poučil da se lahko pritoži ampak potem je položnica 120 € in še kaj več od sodnika...policist je bil mald zagrižen, po vsej verjetnosti takoj iz šole...
In kaj sedaj naj se pritožimo ima kdo kakšne izkušnje ali naj vse požeremo in komaj plačamo in bomo tiho?

Ful sem v dilemi, jaz na zavodu za zaposlovanje in sedaj v bolniški zaradi nosečnosti, in dva otroka doma in sedaj so prazniki in še to...

Problem je v tem, da ne vem če se splača pritožit, kako naj to dokažemo? vsak bo trdil svoje in če je potem kazen toliko višja?

Hvala za nasvete....Vanček*


_____________________________

* če moreš ... pomagaj ...
če ne... pa pusti ljudi pri miru *
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kazen za pas
16.12.2010 14:57:52   
kristinaj
če mu je kazal vso opremo ni moral biti privezan,ker se je moral odvezati. v vsakem primeru bi plačala pol in se pritožila, razlog bi težko utemeljila, verjetno bi se sklicevala na to, da bi me moral opozoriti, da nisem zvezana takoj, ko me je ustavil, ne pa potem, ko sem že vstala iz avta in mu vse razkazala, ker je logično, da sem po vsem tem bila odvezana...

eden v tem primeru laže...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Vanček*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kazen za pas
16.12.2010 15:10:09   
blaža
a je bil res pripasan tvoj mož?

Ker moj je tudi pismonoša in vem, da se nikoli ne pripasajo, ker skačejo not pa ven iz avta vsake dve minuti.user posted image

Ne vem kaj ti svetovat, jaz bi najbrž plačala, ker dvomim, da mu rata pritožba.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kazen za pas
16.12.2010 15:26:49   
posh
Se je tvoj podpisal na poročilo, da ni bil pripasan? če je, potem nima smisla se pritoževat.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
16.12.2010 16:41:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kazen za pas
16.12.2010 19:57:57   
vijolica02
če se "kršitelj" podpiše na plačilni nalog še ne pomeni, da se strinja s kaznijo, ampak je podpis samo potrdilo o vročitvi plačilnega naloga.
ja kot ti je ena napisala, sodišče bo verjelo policistu in tvoj mož bo dobil polno kazen + stroške sodišča oz sodno takso, ki je povprečno 25 eur. na to sodbo sodišča da pa potem lahko prošnjo za obročno plačilo globe, odločitev je pa v tem primeru prekrškovnega organa.
če imaš možnost plačaj polovično kazen (60 eur) v roku 16 dni po vročitvi oz. 8 dni po pravnomočnosti -



< Sporočilo je popravil vijolica02 -- 16.12.2010 19:59:54 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kazen za pas
16.12.2010 20:29:26   
muco
Sicer ne bom stem nič pomagal, ampak vseeno....
No mene zadnjič ustavi in mi reče, da sem se pogovarjal po mobitelu, da me je videl user posted image . Jaz pa res nisem telefoniral, dopuščam možnost, da sem se čohal za ušesom user posted image , trdil kot sto hudičev in hotel napisati zapisnik...Pol sem mu pokazal mobitel, kdaj je bil zadnji klic.... mislim... takega kretena pa še ne user posted image , začenjal sem verjeti v resničnost vicev o policajih user posted image . No potem se je pridružil še njegov kolega, ki je bil bol razumen mož user posted image , celo opravičil se je, da se pač lahko zmotijo.... user posted image

(odgovor članu vijolica02)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kazen za pas
17.12.2010 9:25:36   
Andromeda
po mojih izkušnjah je beseda navadnega človeka proti policaju nična. Plačat in živet naprej.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kazen za pas
17.12.2010 15:58:06   
saruška
mater eni streljate, ej! če misliš da je dobil plačilni nalog po krivici, se pritožita, enostavno! vsaj pri nas pa poštarji niso nikoli privezani, ker skačejo vsake 2 minuti iz avtov, tako da jaz kar nekako verjamem policistu!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kazen za pas
17.12.2010 20:26:01   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

a je bil res pripasan tvoj mož?

Ker moj je tudi pismonoša in vem, da se nikoli ne pripasajo, ker skačejo not pa ven iz avta vsake dve minuti.user posted image




Če je pa kateri poštar, ki dostavlja pakete s kombijem, pripasan, sem pa jz Papež. In je bil privezan, je sigurno mlad in takoj iz šole. Od tastarih, dam zdejle takoj roko v ogenj, se ne priveže ama skoraj nobeden...vem skoraj iz prve roke user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kazen za pas
17.12.2010 21:28:20   
olana
Upoštevajte nasvet Vijolice 02, ker je tako kot je napisala.

Pritožba je nepotrebna, saj pritožnik potegne ta kratko,  plača polno ceno plačilnega naloga, ne glede na to kdo ima prav in kdo ne. Plačajte 60€ in to je to.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izguba
Anjuša

Ali ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?

Nisem doživela tega (72%)

Pri prvi nosečnosti (13%)

Pri drugi nosečnosti (13%)

Pri tretji nosečnosti (0%)

Pri več kot tretji (2%)


Število vseh glasov: 211

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!