|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: puzzle pena strupena?
17.12.2010 8:25:58   
sončnica24
Ojejej, mi smo se jih sicer hitro rešli, ker jaz takorat ko sem jih kupovala dve leti nazaj malo manj, nisem dobila velikih ampak male in so mi hitro prišle na živce ker so nonstop šle narazen, tako da so hitro romale v smeti, je pa res ja da so zanimive in praktične, mi imamo sedaj v sobi tisto preprogo za avte vozit pa bo verjetno še to počasi romalo ven ker se moj dvo letnik samo spotika.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: puzzle pena strupena?
17.12.2010 9:19:13   
erijas
Kupili smo jih pred približno mesecem dni. Danes so romale na balkon - jih bom porabila za izolacijo po tleh ;) moje dete pa se zagotovo ne bo več plazilo po njih. Na tleh imamo sedaj dobro staro odejo in debelejšo brisačo. Prav tako je čisto ok tudi ta varianta. Saj včasih so se pa otroci po lesenem podu plazili in so zrastli v naše krepke babice in dedke, je tako?!
lp

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: puzzle pena strupena?
17.12.2010 11:38:04   
m_o_i
vsa plastika je strupena, ce se ze gremo zdravje

in ja, vse, kar je na otip podobno tem puzlam, je izdelano z istim postopkom (armafleksi, blazine v FTH telovanicah)

alo, babe, vse iz stanovanja zmetat! pa ne pozabit tepihov (ce ktera zivi v utvari, da ni iz obdelane plastike). ajd, perzijance lahko pustite(samo, ce so pravi) user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu erijas)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: puzzle pena strupena?
17.12.2010 21:56:32   
zalenka
mi imamo pol dnevne sobe s puzlami, ke rparket je pozimi hladen. že dva dni iščem ustrezen nadomestek. čeprav je grozna cena, sem pomislila na to terapevtsko blazino samo glede na to d a je tudi super mehka, bi rekla da gre za isto sranje. nimam pojma kje to preverit, če katera ve bom vesela vsake info.
prov nobena idej ami ne pade na pamet, ki bi mi bila vsaj malo všeč.
kovter ali oddeja je super za res malčke, novorjenčke in mroda še dokler s eplazijo, potem ap preveč drsi, ko malček prileti nanjo. sem razmišljala da bi na deko ali kovter spodaj naredila iz one napihljive barve bunkice da ne bi zdrsavala, samo ne vem če bis e na tako veliki površini obneslo.

ali pa preproga, drugih idej pa sploh nimam.

sem pa mnenja da če se da izognit nekim škodljivim zadevam potem se izognemo.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: puzzle pena strupena?
18.12.2010 8:03:44   
pinky girll
Glede puzlov sem se pogovarjala z trgovko v BC ( v Velenju, upam, da to velja tudi za druge BC)je moja soseda: puzle lahko vrnete tudi brez računa in embalaže, samo da pribljižno veste kdaj ste jih kupile in bodo poiskale po vaši BC kartici.  Baje, da pri takih stvarih ne komplicirajo, je pa fanj, da pridete dopoldan ker imajo več časa.

_____________________________

Naprej sva imela drug drugega, sedaj ko imava tebe Ben imava vse.

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: puzzle pena strupena?
18.12.2010 8:26:51   
ema tiara
na ptuju brez racuna menjava ni mozna,vsaj do vceraj ni bila


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu pinky girll)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: puzzle pena strupena?
18.12.2010 13:26:15   
barika
Zalenka, odvisno koliko denarja imaš namena dat za blazie, poglej eno stra nazaj, imaš link.

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: puzzle pena strupena?
22.12.2010 21:46:35   
zalenka
z možekom sva želela danes kupit preprogo namesto puzzel. no še dobro da sva rekla, da bova prespala, ker 300 ali 400 eur za preprogo mi ni kar tako dat. in potem preberem tole: http://www.slonep.net/dom-in-oprema/spalnice/?view=vprasanja&direct=11560&podr=0

kaj pa zdaj? je že kera našla kako ustrezno zamenjavo???

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: puzzle pena strupena?
24.12.2010 14:47:46   
tropical
Mi jih imamo doma že 4 leta. Mali se zelo rad igra na njih. Čez puzzle imamo eno pregrinjalo mal debelejšo.
3 leta nazaj je bilo tudi zelo aktivna  tale tema glede puzzlev da naj se umaknejo s prodajo. Ne razumem zakaj takrat jih niso že odstranli., če so vedeli da so strupene. Zdaj pa zasledim tole me je kar šokiralo.  
Jaz jih stran ne bom vrgla, še vedno jih bom mela pokrite z pregrinjalom, mislim da to naj ne bi smelo škodit.


(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: puzzle pena strupena?
24.12.2010 14:47:47   
tropical
.




< Sporočilo je popravil tropical -- 24.12.2010 14:48:07 >

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: puzzle pena strupena?
25.12.2010 8:22:48   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: zalenka

z možekom sva želela danes kupit preprogo namesto puzzel. no še dobro da sva rekla, da bova prespala, ker 300 ali 400 eur za preprogo mi ni kar tako dat. in potem preberem tole: http://www.slonep.net/dom-in-oprema/spalnice/?view=vprasanja&direct=11560&podr=0

kaj pa zdaj? je že kera našla kako ustrezno zamenjavo???


Nekje v Škofji loki je ena firma, ki te blazine prodaja dosti ceneje. Ni ravno ista firma, je pa dost podobno. In se veliko bolj splača.

(odgovor članu zalenka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: puzzle pena strupena?
25.12.2010 11:27:22   
scarlett_
Res je, BC jih je itak že 2 leti nazaj, prav tako decembra umaknil s polic .. nimam pojma zakaj so jih torej dali nazaj v prodajo!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: puzzle pena strupena?
25.12.2010 23:47:38   
petra81
No, a so že kakšni uradni rezultati raziskav al ne??

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: puzzle pena strupena?
26.12.2010 15:46:09   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: petra81

No, a so že kakšni uradni rezultati raziskav al ne??


Ko sem bila v četrtek v BC, so enega gospoda, ki je prinesel puzzle zavrnili s pojasnilom, da jih več ne jemljejo nazaj, saj naj bi prvi testi pokazali, da njihove niso strupene...sedaj so jih menda dali na ponovne teste, potem pa bodo objavili rezultate user posted image

(odgovor članu petra81)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: puzzle pena strupena?
29.12.2010 13:38:12   
Aja1
Že kaj več znanega?

_____________________________




(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: puzzle pena strupena?
30.12.2011 14:01:13   
lipikica
kako je sedaj s temi puzlami'kdo ve? jaz sem mali jih kupila v BC, naj bi jih dedek mraz prinesel. na njih piše da ne vsebujejo ftalatov

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: puzzle pena strupena?
30.12.2011 16:21:11   
roladica
Zdaj so menda vse, ki jih prodajajo OK. Praktično vsi ki jih poznam imajo kakšne puzle po tleh.

http://www.unikatoy.si/dnlds/puzzle-pena/puzzle-pena-unikatoy-varne-skladne.pdf

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?