|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spalna vreča
16.12.2010 10:51:26   
anckabancka
Razmišljam o nakupu spalne vreče, pa me zanima par stvari.

Kako ste bili zadovoljni z uporabo? Pri katerih mesecih ste dali dojenčka vanjo? Naš bo star 5 mesecev in se ponoči razbrca, zato sem razmišljala o nakupu...
Ali je lahko kakšen problem z navajanjem na spalno vrečo? Da ne bom kupovala po nepotrebnem...
Kaj pa ponoči, če se otrok še doji. Ali ga vzamem iz spalne vreče k sebi v posteljo ali kar z njo?
Če otrok spi v spalni vreči, potem ne potrebuje še odejice, ali jo?
Do kdaj ste jo uporabljali?

Uf, sem natresla vprašanj, kot da bi imela prvega otrokauser posted image No, prvič pa res razmišljam o spalki...

< Sporočilo je popravil anckabancka -- 16.12.2010 10:52:20 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 11:36:41   
Katy78
Mi jo uporabljamo še zdaj pa je star 2 leti in jo bomo verjetno še kar nekaj časa uporabljali. user posted image

Kot dojenčka ga nisem dajala vanjo, ker se še ni razbrcal, ko pa je začel brcati odejo dol s sebe, sem ga dala pa v vrečo. Sprejel jo je brez težav.

Zdaj pozimi imam tako z dolgimi rokavi, drugače pa z naramnicami. Nikoli ga dodatno ne pokrivam.

Po moje ga lahko za dojenje pustiš v vreči edino če bi opazila, da mu je prevroče, bi ga pa ven vzela.

A ostalih treh fantičev nisi nikoli imela v vrečah? user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 11:40:42   
mateyka
naša je do enega leta spala ko bubica, potem pa je začela brcat ko konj in lutat po postelji. takrta smo nabavili spalke. zdaj je stara 3,5 in ne zgleda da se bo to norenje ponoči nehalo. jo pa dajemo v spalko, ko že zaspi.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 12:02:07   
Hope2
Sprva je spal brez vreče, ker se ni odkrival. Ko se je začel, sem mu dala spalko in ga ni motila. Ne moti ga niti, ko po dolgem poletju in jeseni spet dobi nase spalko.
Ko se je dojil, sem ga vzela skupaj s spalko, podijila in nazaj spat. Zakaj bi ga ven jemalauser posted image .
Ne rabi odejice, razen če imate 1o stopinj

Do drugega leta. Sicer je pri 2 letih dobil eno veliko še za 4 leta starosti, ampak izraža željo, da bi se rad pokril. Včasih pa še vedno izrazi željo, da bi šel v vrečo




(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 12:46:54   
anckabancka
Katy 78, nobenega nisem imela v spalki. Sem pa večkrat razmišljala, da bi bilo verjetno praktično. No, izgleda da bom šla v nakup...

Če pa ima slučajno katera kako odveč in bi bila primerna od 5 meseca dalje user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 13:25:55   
Hope2
malo poglej po oglasih (mon, bolha, RR), se tudi nove najdejouser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 16.12.2010 13:27:52 >

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 13:40:38   
anckabancka
Hvala Hope2, saj tam sem gledala user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 15:27:49   
Najaa
Moji dve sta obe od malega v vreči. Še tavečja zdej pri 4 letih spi v njej, ker pol sem res mirna, da je ne bo zeblo. Če je res ful mrzlo, jo čez pokrijem še s tanko dekico, sam se itak razbrca.
Eno 100 cm imam še doma, če želiš mi na zs dej mail pa ti pošljem fotko in če ti bo všeč, ti jo dam. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 16.12.2010 15:28:03 >

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 19:14:16   
Dadi
Jaz mam tako spalno vrečo, pa sem našo pupo dajala not, pa ne dolgo. Tako da za probo če češ ti jo lahko posodim,tja do jeseni je tako ne bom potrebovala, pa še pol vprašanje če. Ker je tudi mal velika za naše dete.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 19:19:45   
barika
Od rojstva jo uporabljata. ko sem dojila, sem ga lar s spalno vrečo vzela iz postelje.
Zdej, ko je pa tavečji 1 meter + jih pa sama šivam user posted image

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 19:44:56   
Najaa
barika pol vem, na koga se obrnit, ko bo tavečja prerastla zdejšnjo. user posted image Sam mislim, da takrat pa več ne bo rabla vreče, ker sem ji nazdnje vzela eno res veliko, 140 cm. 

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spalna vreča
16.12.2010 19:52:58   
PC Baby
Pri nas se je spalna vrečafenomenalno obnesla. Kakorkoli se je premetaval in lutal po postelji, je bil vedno pokrit in na toplem. In ker ga nismo hodili gledat in pokrivat, je tudi spal celo noč kot bubica.

IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka
Pri katerih mesecih ste dali dojenčka vanjo?


Mislim, da tam nekje pri treh, ko se je začel odkrivat.


Ali je lahko kakšen problem z navajanjem na spalno vrečo?
 

Pri nas ga ni bilo mi pa pravijo kolegice, da pozneje kot so otroke hotele spravit v vrečo, težje je bilo.

Kaj pa ponoči, če se otrok še doji. Ali ga vzamem iz spalne vreče k sebi v posteljo ali kar z njo?


Kar z vrečo vred.

Če otrok spi v spalni vreči, potem ne potrebuje še odejice, ali jo?


Ma če je blo pozimi res mrzlo, sem ga še z dekico čez pokrila, ampak brez večjega efekta pa še motilo ga je in se je zbujal.

Do kdaj ste jo uporabljali?


Pri 19tih mesecih ni hotel več v njo zvečer in je blo konec - na veliko žalost za naju dva, ker se zdaj spet zbujava ponoči, da ga pokrivava.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spalna vreča
17.12.2010 8:10:58   
livia
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Kako ste bili zadovoljni z uporabo? Super, ni boljšega. Otrok se ponoči ne odkriva in ti ni treba ustajat.
Pri katerih mesecih ste dali dojenčka vanjo? Naš bo star 5 mesecev in se ponoči razbrca, zato sem razmišljala o nakupu... Prvo nekje pri 4-5 mesecu, drugo pri 2 mesecih.
Ali je lahko kakšen problem z navajanjem na spalno vrečo? Da ne bom kupovala po nepotrebnem... Pri nas ne. Bolj je po mojem problem pri otrocih, ki jih dajo pozno v vrečo.
Kaj pa ponoči, če se otrok še doji. Ali ga vzamem iz spalne vreče k sebi v posteljo ali kar z njo? Jaz sem ju dojila kar z njo.
Če otrok spi v spalni vreči, potem ne potrebuje še odejice, ali jo? Ne. Odvisno no, kako debela je. jaz imam dve, eno letno in eno zimsko. Ampak tudi zimska ni ful debela.
Do kdaj ste jo uporabljali? Starejša bo stara 5 let, pa je še kar not.

Jaz mam 3 viška, če ti pridejo prav, javi. http://picasaweb.google.com/mmaja76/SpalneVrece#

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?