otroške trgovine na HRVAŠKEM (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Ajnaa -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 0:29:48)

V trgovini sem slišala, da sta se dve pogovarjali, da so avtosedeži Romer in Maxi Cosi na Hrvaškem cenejši kot pri nas. PA tudi davek dobimo povrnjen - 22% cene, ker gre za uvoz iz sosednje države.
Ker imam do Zagreba slabo uro, bi šla pogledati. Pa me zanima katere otroške trgovine imajo in kje so. Ali imajo Baby center, Ariel, ...? kje v bližini ZG jih najdem?




sasi -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 0:36:36)

Pozdravček!

Baby centra in Ariela nimajo. Imajo pa Turbo limač ali nekaj takega v Konzumovih trgovskih centrih. Za druge večje trgovine pa ne vem. Drugače pa lahko Romerja od 9 kg naprej dobiš v Avstriji v Toys-u za približno 160 evrov - je v akciji!!!

No, mal sem ti pomagala, več informacij pa tud jaz nimam - vem sam to, da je voziček Quinny buzz dražji -stane približno 2990 HRK.

Pa sladko spančkaj!:muca:




Lunca1 -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 6:26:13)

http://www.turbolimac.com/




Lunca1 -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 6:27:49)

Sasi ne vem če je še v akciji, kdaj si ga pa gledala. Zadnjič, pred ca. enim tenom so bili ca. 180-190€.




tia&silvija -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 9:31:56)

Mi gremo tudi veliko v Zagreb. Sicer pa nisem nikoli gledala otroškin trgovin ampak nekaj jih je v King crossu. Iz avtoceste zaviješ dol na Zagreb vzhod, se pelješ cca 1km v smeri centra in vidiš na svoji levi strani (ob reki Savi) ogromni nakupovalni center King Cross. Notri imaš veliko otroških trgovin. Za cene sem pa slišala da so nekaj takega kot pri nas samo da dobiš nazaj še davek. Veliki hrvatov hodi v naše trgovine (Babycenter Krško, Brežice) ker se jim splača ker dobijo DDV nazaj. No samo po eno zadevo se vsekakor ne splača, če pa greš po večji nakup pa le.

LP, S&T




Skaana -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 9:59:51)

Mi smo tam kupili Quinnyja 3XL comfort in jajčko Maxi cosi. Cene so bile enake kot pri nas takrat (marec) - a smo dobili nazaj davek (mislim, da 18%). 9nebesaSe je splačalo. :)- Sicer pa ti je že tia&silvija zelo lepo razložila kako se pride.

P.S. pri nas takrat v BC niso imeli takšne barve kot smo jo mi želeli, tam pa smo jo dobili:bravo::bravo::bravo:




tia&silvija -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 11:45:28)

Ja sedaj so na hrvaškem dvignili davek iz 18% na 22% tako, da je še boljše za nas.

LP, S&T




nita -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 13:49:16)

Nazaj grede se lahko pa pri nas na :kava: ustaviš, smo doma čist za mejo.;)




sasi -> otroške trgovine na HRVAŠKEM (7.8.2005 15:03:41)

Iz toys-a:


Römer King TS plus
Dessin: malte, Gr. 1, optimaler Seitenaufprallschutz, 5-Punkt-Gurtsystem, Spezialschulterpolster, Belüftungskanäle, abnehmbarer und waschbarer Bezug, Schultergurte lassen sich in 7 Höhenstufen einstellen, Rückenlehne bis in Ruheposition verstellbar 169.99 €




Stran: [1]