odstavljanje - boleče prsi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


corfu -> odstavljanje - boleče prsi (7.8.2005 0:22:08)

Moj malček kaže, da se ne bo več dojil, saj se je sam začel odstavljati, mene pa zanima, kako naj ravnam s prsi, saj imam na čase polne mleka in me zelo boli? Si mleko črpam ven(a ga ni potem še več?)

Hvala




sasi -> odstavljanje - boleče prsi (7.8.2005 0:30:55)

Halo corfu!

Mislim, da je mleka potem res še več. Najbolje je da greš k G, da ti da tabletke za presahnitev - osušitev mleka. Upam, da sem ti kaj pomagala.

Kak pa to, da si na forumu, a te tok bolijo, da ne morš spat - uboga.

Koliko pa je mali star? Naša se je dojila do 2 let, pa bi še kr zizala, če je ne bi načrtno odstavila (sva se prerekali, pa malo kregali - potem sem ji pa rekla, da je mamici zmanjkalo mleka in veš kaj je odgovorila:" Bomo šli v trgovino in kupili mleko, da bo mamica pila. Zoja bo pa ziziko mela!!!!"


No mal nakladanja - sorči pa lep pozdravček.




Anonimen -> odstavljanje - boleče prsi (7.8.2005 5:29:42)

ČE TE TIŠI SPUMPAJ SAM TOLK DA PRENEHA. ČE BOŠ ČIST SE BO NA NOVO TVORLO. ups sori za črkr. drgač pa baje pomagajo zelnji listi sveži vmodrc. pa pod toplim tušom masirej da ne pride do mastitisa.

lp, lara




SaaS -> odstavljanje - boleče prsi (7.8.2005 10:21:02)

Pa zajblov caj naj bi zaviral tvorbo mleka. Tudi haldni obkladki pravijo, ceprav je po moje pri tem treba pazit, da se ne prehladis, da ni prehladno.




Anonimen -> odstavljanje - boleče prsi (7.8.2005 11:01:02)

Črpaj si mleko. Toliko, da te ne bo bolelo. Ne preveč, ker se potem nastajanje ne bo zmanjšalo.




Stran: [1]