|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popravilo zadrge na bundi
14.12.2010 19:18:28   
vaney
Dajte mi povedat, ali se splača popravit zadrgo na bundi ali ne? Na dveh bundah sem uničila zadrgi, novi sta bili vsaka okrog 30,40€, ne spomnim se več točno. Zdaj pa ne vem, ali se mi sploh splača to nosit popravljat ali bo bolj pametno novo bundo kupit?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popravilo zadrge na bundi
14.12.2010 19:44:43   
Freya88
Js sm v celju (citycenter) vidla da menjajo zadrgo za 15€... povprasaj se drugod, je zihr ceneje kot v nekem centru... in si preracunaj ce se ti splaca... js vem da bi dala popravit, ze iz razloga ker tezko najdem bundo/hlace/pulover karkoli, da mi je vsec (sem bolj zbircna pac)....:)

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
14.12.2010 19:50:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popravilo zadrge na bundi
14.12.2010 20:28:54   
marsovcek
Odvisno kaj je pokvarjeno, pri nas je ena trgovina kjer jo popravijo za 3 eur. Se ne da popravit čisto vsaka, se pa zelo potrudijo.

< Sporočilo je popravil marsovcek -- 14.12.2010 20:29:35 >


_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 8:45:29   
kristinaj
hči ima bundo, kupljeno lani, lepa, ohranjena, nosi jo že drugo sezono, bila je 60 eur in sem 14 dni menjala zadrgo,ker je sama začela zapenjat in jo seveda uničila, stalo me je 15 eur, kar je manj kot nova bunda za 60...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 9:14:55   
Splet.Ka
Tole z zadrgo tudi mene zanima. Samo se bojim, da je pri naši šivilji to precej dražje. Za običajno krajšanje hlač računa okoli 10 evrov ali še več.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 9:37:38   
kaya2007
če najdete kakšno fajn in poceni šiviljo v LJ, prosim sporočite user posted image  imam tudi jaz kar nekaj zadrg za popravit user posted image

(odgovor članu Splet.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 11:05:14   
marsovcek
V Mengšu pa mislim, da tudi v Lj je ena trgovina, kjer jih popravljajo in stane 3 eur. To se mi ne zdi tak strošek, 15 eur pa, razen za dražjo stvar.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 11:32:42   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

V Mengšu pa mislim, da tudi v Lj je ena trgovina, kjer jih popravljajo in stane 3 eur. To se mi ne zdi tak strošek, 15 eur pa, razen za dražjo stvar.


sory se moram vmešat. Punce a veste da zadrga stane 3€ malo boljša za bundo, pa mogoče še ta dolga z objestranskim ključkom pa skoraj 5€ (kovinska , plastična pa cca 50 centov manj) in koliko je dela da se zadrga odpara in prišije nazaj (dvojni šiv) podloge in zunanjega dela.

Sicer pri nas tudi to popravljamo ampak za 3€ niti slučajno ne pridem skozi, ker je bolje da se ne usedem za stroj, pa da vse lepo odparam in dobim ven staro zadrgo pa prišijem novo je ena ura kot bi mignil mimo. user posted image tko da 3 € ni šans da vam popravijo zadrgo na bundi tudi če same prinesete zadrgo.

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 11:53:50   
darja.mark
če katera rabi kako popravilo me lahko kontakrtira na ZS :)


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 12:08:33   
kristinaj
mogoče je popravilo 3 eur brez zadrge user posted image , če je pa z zadrgo 3 eur je pa to super cena

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 12:08:56   
Adelina
Mala maja-za 3 evre popravijo obstoječo (pokvarjeno) zadrgo ne zamenjajo z novo. In verjamem, da se ti spod 15 evrov ne splača menjat zadrge, sam nam se pa ne splača dat 15 evrov za menjavo, razen če gre za kako dražjo stvar.
Sem pa našla tisto podjetje, ki ga zgoraj omenja Marsovček-če v Googla odtipkate popravilo zadrge, vam kot prvo možnost da to bolhino stran. Evo link: http://www.bolha.com/krojac-ljubljana/pokvarjena-zadrga-popravilo-zadrge-na-oblacilu-oblacila-oglas382636849


< Sporočilo je popravil Adelina -- 15.12.2010 12:15:43 >

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 12:35:53   
mala maja
Adelina ne se splača za manj kot 15€ popravit obstoječo. odvisno od bunde. In ja seveda je drago se stirnjam.

Za tisto s 3€ sem pa narobe razumela user posted image user posted image

Drugače pa mislim da v BVD v Mengšu popravljalo pokvarjene zadrge, če jih še.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 13:18:59   
ZmajTolovaj
Jaz mam HB taščo ex-šiviljo user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 14:06:37   
Peli
Lani je bilo v šiviljski popravljalnici 15€.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 14:51:17   
pelin
moj najmlajši škrat je imel eno sezono napad na te zadrge...ko mu je  moja mama ( ki je potrpežljiva z našimi žvercami do neba in nazaj user posted image )  menjala zadrgo na dveh, se je toliko namučila, da je rekla, da mu bo naslednjč raje kupila novo bundouser posted image ...Po moje se gotovo splača zamenjati zadrgo na kakšni res kvalitetni bundi, vendar se ponavadi pri takšnih tudi zadrga ne kvari kar tako...Večji problem pa je očitno dobiti nekoga, ki ti jo res kvalitetno in za ugodno ceno zamenja..

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 21:22:18   
tabi
jst sem prejšni teden dala menjat zadrgo pri dolgi bundi 10e(zadrga+delo),za kombizon otroški pa 6euser posted image Domžale

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: popravilo zadrge na bundi
15.12.2010 21:45:48   
HuAnita
KOLEGICA ŠIVILJA mi HB računa samo zadrgo, jaz pa navržem še kak e za kufeuser posted image
Dam pa samo pri boljših bundah menjat, cenejše ni fore...

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?