|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: premium care
19.12.2010 16:57:07   
Kiya
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

a me lahko ena razvetli in pove kje piše made in Poland/Germany iščem pa ne najdem.
sem pa iemla premium care 5paketov in sem bila ful zadovoljna z njimi.


piše ob strani, tam kjer se "sprednja" in "zadnja" stran vreče stikata skupaj, je natisnjena najprej številka serije in potem Made in ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: premium care
19.12.2010 19:09:41   
picola1
Meni tut pamperske ful smrdijo, sam ne spet tolk, da jih ne bi uporabljala.
Se pa zavedam dejstva, da nesmrdenje še ne zagotavlja kvalitete in obratno. Včasih/večinoma so lepo dišeče stvari še bolj polne kemije kot pa nedišeče...
Zato menim, da pamperske ne vsebujejo več kemije kot ostale plenice za enkratno uporabo.


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: premium care
20.12.2010 8:15:19   
nincy29
sprobala iz poljske in nemčije,men so enake,je pa zdej pampers začel delat pleničke ki nimajo več  takega vonja,edino če je še stara zaloga dobiš tiste bolj smrdeče.vse nove pleničke dišijo zdaj kot tiste sleep and play ki imajo res taki fanj vonj :).

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: premium care
31.12.2010 12:34:38   
ManUr
cebelica 11:kje si kupila nemške Pampers premium care? mi2 sma obrnila celi Graz z okolico  pa jih nisma nasla, pri nas pa imajo le made in Poland.
hvala.
lp

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: premium care
31.12.2010 12:38:45   
mayci
Jaz sem nemške premium care dobila po naključju v DM-u, ni pa jih povsod...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: premium care
2.1.2011 18:37:31   
cebelica_
sem jih slučajno našla v tuš drogeriji. ampak so enake kot poljske. zdej mi pa res ni več nič jasno..
a je možno, da so razlike med številkami? ker jaz zdej kupujem 4, prej sem pa nekajkrat kupila 3 in so bile drugečne, niso smrdele.
te pa ja, pa čeprav so (kao) nemške.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: premium care
2.1.2011 22:02:06   
zaspancek1
Samo tako za firbec - a niso te Premium Care plenice namenjene samo vzhodnemu trgu? Kolikor sem gledala uradne strani, jih npr. v Nemčiji in Franciji sploh ne prodajajo, jih pa najdeš na poljski strani, slovenski,...skratka Vzhod. No, delajo jih res lahko tudi v Nemčiji, da bi bile pa zato boljše kvalitete (če so ravno tako samo za Vzgod)user posted image
Sicer pa sem jih imela samo dva paketa (žal ne vem od kod) - so sicer čisto ok, res pa so obakrat zelo smrdele. Sicer pa je bilo tako tudi s Pamperskami Active Fit iz Muellerja (se pravi nemškimi).user posted image Mah, mi zaenkrat ostajamo pri Baby Dry - te skoraj ne smrdijo, pa še vpojne so super, so pa tudi majhne za svojo velikost.

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: premium care
3.1.2011 8:54:29   
čebelica11
Prvi paket nemških premium care sem kupila v DM-u, potem so mi pa rekli, da jih imajo tudi v Mullerju pa jih pri nas nimajo, sem pa potem vzela pampersove NewBaby in so ful boljše od poljskih premium care, čeprav bi naj bile premium care boljše (piše v brošuri Pampers, ki sem jo dobila v porodnišnici). Tako da bom ostala kar pri teh, več kot pol paketa poljskih bo pa očitno ostalo neuporabljenih. :) 

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: premium care
3.1.2011 9:24:04   
malaMravljica
zaspancek, imas prav. To niso plenice za nemski trg.

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: premium care
3.1.2011 9:49:35   
cebelica_
ja, jaz sem vseeno upala, da je morda razlika, če so narejene v Nemčiji, ker so bile št. 3 drugačne - niso smrdele.
no, saj je vseeno, jih pač ne bom kupila več, pa tudi če so narejene v ameriki..

sicer mi pa v pol leta še ni uspelo najt idealnih plenic, očitno sem preveč zahtevna user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: premium care
6.1.2011 22:01:23   
lipikica
končno sem videla kje piše kje so narejene. moje, smrdeče ,made ion germany. skrtaka, ne kupim jjih več. groza me je da bi imela te vonjave na ritki.. Tako cel paket, ta velik, bo romal v koš..

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: premium care
7.1.2011 11:10:17   
archie
meni pa pamperske same po sebi niso smrdele. o pa začele smrdet takrat, ko so bile mokre (pa čeprav se je samo 1x polulala). So oddajale tak vonj, kot bi bila pokakana. In resnični nikoli nisev vedela ali je kakala ali samo lulala. In isti vonj imajo ene plenice iz Mullerja (pa ne pamperske). Tega vonja pa nisem zasledila pri Moltex plenicah.

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: premium care
7.1.2011 13:52:39   
cebelica_
archie, ja, isti problem sem imela jaz pri vseh pampers (pri enih več, pri drugih manj). čim se je malo polulal je smrdelo, kot da je nevemkako pokakan user posted image
ampak te so še hujše, te smrdijo že same po sebi. jaz jih kar čez oblačila voham, ko jih ima na ritki - in so še suhe user posted image

lipikica, katere pleničke pa sicer uporabljaš?



< Sporočilo je popravil cebelica_ -- 7.1.2011 13:53:28 >

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: premium care
11.6.2011 21:06:00   
tybysy
Joooj, sem jezna, jezna, jezna user posted image

Nisem prej brala te teme, zdaj pa imam doma dva paketa 4 za stran. Uporabljala sem Pampers Newborn 1 in 2 - super. Pampers Premium care 3 - super. Nikoli premočile, nikoli vneta ritka. Zdaj sem pa morala prešaltati na 4 in sploh nisem pomislila, da bi se razlikovale od 3. In sem kupila Premium care 4 (2 paketa) - katastrofa!! Že takoj, ko sem odprla paket, sem jih zavohala (smrdijo), na pogled so pa tudi čisto drugačne kot 3 (vijolične, brez mrežice, umetne ...). In seveda smo fasali še rdečo ritko, prvič v 8 mesecih. user posted image

Me tako jezi- zakaj hudiča ne morejo biti 4 enake kot 3????
Zdaj moram pa poiskati novo znamko plenic. Lahko kaj priporočate v velikosti 4? Nekajkrat sem kupila Hoferjeve 3 in so bile v redu. So pa bolj debele, zato sem raje uporabljala pamperske.

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: premium care
12.6.2011 9:03:56   
tjasaoasis
Jaz uporabljam 4 in so mi med najboljšimi DM-ove Babylove (mal debelejše ampak zelo vpojne in nič ne smrdijo) in pa nove Pampers Baby Dry (se jih dobi v Muellerju in DM, so tako tanke kot premium care, brez mreže, ampak so bolj vpojne in se mi zdijo za zdaj ko je bolj vroče zelo super, edini minus je cena, ker so med dražjimi). Naša ni imela nikoli problemov z rdečo ritko tako da ti glede tega pa ne morem kaj dosti svetovati.

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: premium care
12.6.2011 11:18:39   
roladica
Pa res smrdijo. Zdaj ko ste odprle to temo sem ugotovila, da je to zaradi plenic. Kadar je polulana smrdi tako kot da bi bila pokakana.

(odgovor članu tjasaoasis)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: premium care
13.6.2011 8:51:11   
malibauc
IZVIRNO SPOROČILO: tybysy

Zdaj moram pa poiskati novo znamko plenic. Lahko kaj priporočate v velikosti 4? Nekajkrat sem kupila Hoferjeve 3 in so bile v redu. So pa bolj debele, zato sem raje uporabljala pamperske.



Jaz sem tudi striktno do 6,5 meseca uporabljala Pampers. Potem pa  je nekajkrat
prišlo ven lulanje pa tudi kakanje.....Sem prešaltala na Babylove 4! Zakon!
Všeč so mi tudi, ker so višje v pasu. Ne smrdijo, nič ne pride ven user posted image user posted image user posted image , pa še ugodne so.

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: premium care
13.6.2011 21:51:47   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: tybysy

Zdaj moram pa poiskati novo znamko plenic. Lahko kaj priporočate v velikosti 4? Nekajkrat sem kupila Hoferjeve 3 in so bile v redu. So pa bolj debele, zato sem raje uporabljala pamperske.


DM Babylove. Ali pa DM Alana - eko plenice. Za tiste, ki imajo bolj občutljivo ritko. Naša je fasala tako alergijo na Pampers, da smo morali na vrat na nos prešaltat na drugo znamko. Sprobali vse živo in ugotovili, da je DM definitivno zakonuser posted image

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: premium care
14.6.2011 11:02:02   
tybysy
Najlepša hvala za nasvet!!!!! user posted image
V soboto grem v DM po plenice.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: premium care
14.6.2011 12:36:16   
matejast
No, pri nas pa obratna zgodba- tako prvi kot drugi sin sta mi fasala pikice in rdečo rit po DM plenicah, tako da smo na začetku imel Pampers, pol pa Mueller, Hofer. Pri tretjemu imam zdej pa Premium care in men so vrhunske user posted image

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: premium care
21.7.2011 22:52:42   
soncek84
premium care so tud meni zakon, samo ta dva zadnja paketa sta pa tako nesramno smrdela, da kr joj user posted image mislim, da premium care ne bom več kupila. ostale pampers so mi pa imele normalen vonj. smo pa mi izpuščajčke dobili po mullerjevih pleničkah in smo prestavli na pampers. 

(odgovor članu matejast)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: premium care
23.7.2011 20:53:47   
Anja024
user posted image ojla...
pravkar sem videla vašo temo pogovora in se odločila da še jaz povem svojo zgodbo...user posted image

moja malčica je stara dobre štiri mesece in v tem času sva poskusile več vrst plenic in po vseh, razen acktiv baby, je dobila rdečo ritko z izpuščaji, tudi po pampers premium care in to že po enodnevni uporabi. sicer nisem zaznala kakšnega posebnega vonja, ampak nam drugače niso odgovarjaleuser posted image

ali je katera, ki kopuje pleničke v avstriji, zasledila tudi koliko bolšo vpojnost imajo le-te?

moram pa povedat da sem apsolutno navdušena nad temi novimi sparovimi pleničkami pritty baby. visoke v pasu, mehke na dotik, vpojne, poceni in zelo lepe na pogleduser posted image

(odgovor članu soncek84)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?