Sedem mesecev... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


divans1 -> Sedem mesecev... (9.12.2010 11:52:13)

Moj [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] je bil zdj satr 7 mesecev in odkar smo meli tretje cepljenje, dva dni je mel vročino, zdj je ok, zelo težko zvečer sam zaspi, prej s tem nisem mela težav, je lepo zaspal, celo noč v posteljici, pa se mi zdi, da se veliko joka, skoz morš bit poleg njega, čim grem stran, da me ne vidi, se spusti v jok, sem pa brala, da majo zdj neko fazo, ko dobijo strah, da jih boš zapustil... s tem se tolažim, je to res?




Lantea -> RE: Sedem mesecev... (9.12.2010 12:24:00)

Moj je imel to fazo pri 4m.




Hope2 -> RE: Sedem mesecev... (9.12.2010 12:42:04)

Vedno, ko je zbolel, ko je šel kak zobek ven, je bil bolj cmerav in cartavi in zelooooo mamin. Torej vsake kvatre gremo skozi to fazo in še bomo[sm=smiley1.gif]

To fazo, kot pa ti govoriš, da bi se bal, da ga zapustim, pa ni imel.

Pa vedet moraš, da otrok ti ne bo nikoli spal vse dni v letu enako, pride obdobje, ko te bo preizkušal, da bi pa on to mal drugače, da mu nekaj ne paše, da ga je strah, kaj boli, moti... Tak, da to kar opisuješ je nekaj čist normalnega




divans1 -> RE: Sedem mesecev... (9.12.2010 13:42:05)

Ja, sej vem, sam zdj je to nekak bolj izrazito, prov vidim, da bi se skoz cartal, pa nosil, pa ko grem v kuhinjo, da me ne vidi več, pa v jok...hehe...




janapan -> RE: Sedem mesecev... (9.12.2010 14:37:25)

Ne sekiraj se, vse je sam obdobje....naša je mela tko od 5 meseca do 6,5 meseca....je blo prou grozno, prej je spala brez problema celo noč, pol je prebolela 6 bolezen in se je začelo, zvečer jok, ponoči zbujanje najhuje je bilo tudi na 1 uro....no in je kar trajalo več kot mesec dni...pol pa se je normaliziralo, zdej zopet spi bp.




biga -> RE: Sedem mesecev... (9.12.2010 20:33:29)

No, pri nas cepljenje nič ne vpliva, moja hči, danes je dopolnila 9 mesecev, se tudi že kak mesec joka takoj, ko izginem iz njenega vidnega polja. Sploh ko jo dam v prenosno posteljico, ki jo imam v kuhinji, ko kaj delam, je hudo, ona ne bi bila notri. Zadnje dni se tudi želi bolj crkljati, no že itak je bolj take sorte, ker se tudi edino z dojenjem uspava in tudi ponoči se zbuja od trikrat do x-krat in zaspi nazaj le na dojki. Sem pa nekje prebrala, da dojenček okoli 8. meseca začne jokati za mamico, če vidi, da je ni poleg. Kot nek strah, da je ločen od nje, ker se že bolj zaveda.




anajan -> RE: Sedem mesecev... (10.12.2010 9:23:23)

Vse normalno. Naklučje je, da se je to zgodilo po cepljenju.




Taddy78 -> RE: Sedem mesecev... (10.12.2010 11:28:25)

Sin je imel ta obdobja na vsake pol leta. Pri 6.mesecih, 1.letu...




Stran: [1]