|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   božičkova obleka
6.12.2010 10:39:08   
lenčy
živjo
mi smo si letos umislili našea fanta v božičkovi obleki, pa me zanima če ima katera to za sposodit al pa celo za prodat št. 9-12. sm jo vidla v lj, pa je nisem kupila, ker sm čist pozabila. a je mogoče kakšna dolenjka kje, da bi to imela?user posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: božičkova obleka
6.12.2010 17:21:37   
mišk
Jst imam samo 56 številko.
Drugače pa vem, da prodajajo v H&M-u, sam ko ga še ni na dolenjskem koncu. Naroči komu, če ti lahko prinese.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: božičkova obleka
6.12.2010 20:15:49   
razglednica
H&M prodajajouser posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: božičkova obleka
7.12.2010 12:58:19   
Mala_princeska
jaz sem jo naročila preko Nexta in tudi žal že prodala naprej, ker smo jo prerastli,  imam pa še eno doma starejšega izvora - kot pajacek, bom poiskala in javim velikost in podarim naprej.

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 7.12.2010 13:00:07 >

(odgovor članu razglednica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: božičkova obleka
13.12.2010 16:17:15   
lenčy
evo sm ga kupila v h&muser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?