|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ponovitev bronhulitisa???
8.12.2010 13:46:26   
boni25
ja pr nas gre ful vn,sesalc pa nastimam na najmanjso jakost

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ponovitev bronhulitisa???
8.12.2010 13:59:04   
kenya
Boni, sem že pisala nekaj časa nazaj, da imam jaz tudi 4 mesečno punčko s katero sva bili hospitalizirani zaradi bronhiolitisa. Tudi meni je potem še nekaj časa kašljala in imela polno sluzi, potem mi je pa pediatrinja, ki je bila prej pulmologinja na pediatriji rekla da je to normalno in da pri tako majhnih otrocih lahko traja tudi do 2 meseca po prebolelem bornhiolitisu da se sčisti. Ker naša je tudi 2 tedna po odpustu še vedno kašljala in hropla ter bila polna sluzi.
Mi2 sva čistili z baby vacom na vsake 3 ure. Najprej vsako nosnico 2x posebej, potem sem pa še prepucala iz ene nosnice v drugo, tako da na eno stran nastaviš fiziloško-mi imamo Braun 20ml, na drugo nosnico daš baby vac in potem kar sesalec sam potegne na drugo stran, ni treba nič stiskat. Imam pa jaz sesalec na eni srednji jakosti. Itak pa so naši v bolnici čistili na isti način, samo da imajo tam priključek za zrak. Meni je rekla pediatrinja da ni problema s tem.Sedaj je 5. teden od bronhiolitisa in moram rečt da je že precej boljše, sluzi ni, ampak preventivno ji zjutraj in zvečer še vedno čistim tako.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ponovitev bronhulitisa???
8.12.2010 14:28:10   
boni25
Pri nas je zdaj dobre 3 tedne odkar smo bili sprejeti na infekcijsko.Se mi je zdelo da je zdaj spet začel bolj kaslat zato sem se vstrasla in ga sla raj pokazat.Da sem zdaj bol mirna.Povej mi kenya,kje pa dobis to fiziolosko,ker tako so imeli tudi na infekcijski in je ful lazi za spucat nos kukr pa da ga lovim s tistim inekcijam da mu zacilam v nosek.Sem ze v lekarni sprasevala pa majo samo od niveje.

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ponovitev bronhulitisa???
8.12.2010 14:40:50   
eva1
Ja imajo jo v večini lekarn(pri nam imajo tudi to FR, pakirano po 10 ali 20 ml!
Drugače pa poglej na spletne lekarne, jo tudi imajo, dobiš v kakšnem dnevu , dveh na dom pošilko in plačaš po povzetju!

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ponovitev bronhulitisa???
8.12.2010 17:16:27   
kenya

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Ja imajo jo v večini lekarn(pri nam imajo tudi to FR, pakirano po 10 ali 20 ml!
Drugače pa poglej na spletne lekarne, jo tudi imajo, dobiš v kakšnem dnevu , dveh na dom pošilko in plačaš po povzetju!



Točno tako.Pri nas, okolica lj, jo naročijo če je slučajno ni. To je fiziološka Braun, sigurno jo morajo imeti.

_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ponovitev bronhulitisa???
8.12.2010 17:55:02   
boni25
Bom pa res zdej vprasala če mi lahko naročijo.

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ponovitev bronhulitisa???
10.12.2010 21:15:59   
sanelaa
No, midva z malim sva spet hospitalizirana, čeprav je zdaj komaj en teden odkar sva zaradi bronhitisa in njegovo bakterijo prenehala z amoksiklavom.
Je namreč spet ful kašljal in hropel, malo je bil vročičen, pa skoz je spal, ker mu je primanjkovalo kisika.
No, zdaj pa ima RSV.

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...





sindarin

če bi se vam dohodek zmanjšal za 20%, bi zmanjšali vrednost nakupa igrač za priložnosti kot so rojstni dan, Miklavž, Božiček?

da (58%)

ne, bi varčeval pri drugih stvareh (23%)

ne (7%)

ne vem (12%)


Število vseh glasov: 240

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!