elevitka -> RE: Mariborčanke 16. del (15.12.2010 19:35:50)
|
IZVIRNO SPOROČILO: matcar IZVIRNO SPOROČILO: elevitka IZVIRNO SPOROČILO: matcar IZVIRNO SPOROČILO: sami0804 IZVIRNO SPOROČILO: matcar IZVIRNO SPOROČILO: sami0804 IZVIRNO SPOROČILO: matcar Jaz dam za ajnkauf okoli 110-120 eur,odvisno,s tem,da kupim vse.Sproti kupujem samo mleko pa kako meso za kosilo.Kuham pa več al majn samo čez viked. Na teden? Na mesec![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Uuuu,dobri ste[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] ...bom prišla na inštrukcije[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ja,pa s tem,da je tu vse zajeto.Mleko,pralna sredstva,plenice,testenine,moka,olje,kis,bučno,čokolino,mlečni izdelki,klobase,jajca,...Mislim,da sem vse naštela. ja meso, sadje, zelenjava, čiki, kava, kruh, cuker, sol, kaka pijača??? pa čez teden skupaj nanese še vsaj 50 al ne kupujete tega? če vam rata to na mesec ste res umetniki... kaj pa čez teden ? ne kuhaš? kak pa se prehranjujete? jaz na dva tedna za nakup zapravim 150€ + čez teden ziher zmanjka kaka malenkost pa kuh vsak dan in spet nanese vsaj 25€ Med tednom ne kuham,ne,ker nima smisla.Otroci jejo v vrtcih in šoli,moj vedno pride domov po 5-i uri,pa sit in mečem vstran.Pijače ne kupujem,ker imam soda stream,prišparam še pri temsol porabim 1 kg na 4 mesece(od oka),ga ne kupujem vsak mesec,cukra porabim kilo na 2 meseca,zdaj malo več,ko se čaji kuhajo.Zelenjavo kupujem po potrebi,sadje pa tedensko.Kruha tudi ne porabimo več kot pol kile na teden,pa še to ga vstran vržem,ker prej crkne.Meso tudi kupim,ko ga rabim. Čiki pa niso hrana,ampak razvada.Porabim več za njih,kot za hrano. zato pa gre tak ven ja. No pralna sredstva tud niso hrana, pa smo jih všteli zraven. Pojeste pa malo kruha (sem mislila da vsaj tega več zajtrki pa to) če se že ne kuha.
|
|
|
|