Pa kako... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


jazz -> Pa kako... (5.8.2005 13:19:50)

za h..... mu naj spravim železo gor, če ne poje več kot štiri žlice kosila? Sem morala it stran, da ne kažem jeze in murke tamalemu!!! Jaz se pa matram, pa kuham železo pa železo pa še enkrat železo in pol vse stran vržem. Saj vem da je bilo že neštetokrat to napisano! Pa kaj bo enkrat začel jest al šele ko bo polnoleten?




Anonimen -> Pa kako... (5.8.2005 13:51:10)

Najprej daj malo pripravljene hrane posebej, pa zamešaj vanjo tisto železo.




Magi* -> Pa kako... (5.8.2005 13:59:52)

jazz, ravno sem si skoraj lase ven populila od besa, ker tamala spet ni hotla nič pojest. vsak dan ista pesem, me je že kar vnaprej strah kako bo jedla. pa vem, da otrok to čuti, sam sem že čist znervirana zaradi tega.:grrr:




babylove -> Pa kako... (5.8.2005 18:01:52)

Naš je, če hoče. Če noče, pa ne gnjavim njega niti ne sekiram sebe, pač je kasneje. Menim, da hranjenje ne bi smelo biti muka, zato v dobro obeh raje preneham, ko vidim, da mu ne gre v rit. Za železo pa pije sirup.




Magi* -> Pa kako... (7.8.2005 21:15:45)

babylove, saj če bi enkrat jedla drugič pa ne, se sploh ne bi sekirala. problem je v tem, da noče jesti in pika. hoče se samo dojiti (pri skoraj 8. mesecih). saj se tolažim s tem, da je fino zalita in bo slej ko prej že začela jesti. sam do njene srednje šole pa glih ne bi dojila:ups:




Stran: [1]