Vročina! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Spark -> Vročina! (5.8.2005 10:23:34)

Moja punčka je včeraj popoldne dobila vročino. Doma imam nek sirup in svečke. Včeraj popoldne sem ji dala svečko, ponoči pa sirup. Zjutraj je imela 37,5. Ponoči pa je imela 38,1. Mogoče jo zobki nagajajo, saj nima še nobenega zobka. V ustih ni še nič videti.
Sedaj pa me zanima, kdaj naj se obrnem na zdravnika, oz. kako naj ji pomagam zbiti vročino. Zelo malo je jedla, tudi čaja ni hotela.

Hvala, lp




SaaS -> Vročina! (5.8.2005 10:33:39)

Če ima vročine 38,1 po moje še ne zbijat. Počakaj, če ne narašča. S tem se telo brani pred boleznimi in če prekmalu zbijamo vročino tudi ni dobro. Moj je imel pri drugem in tretjem zobku nekaj čez 38, pa je bilo drug dan spet v redu. Zdravniki sicer trdijo, da zobki nimajo povezave z vročino.. Ampak s katerokoli mamico se pogovarjam, je bila vročina zraven.




Andra -> Vročina! (5.8.2005 11:49:38)

Naša je imela tudi v ponedeljek vročino malo čez 38 in sem ji dala svečko. ker ji je ponoči vročina spet narasla, sva šli v torek dopoldan k zdravniku in kaj so ugotovili - angina!!!
Nič ne čakaj doma in kar lepo pojdi k zdravniku. Če ni nič resnega toliko bolje, sicer pa zdravila prej pomagajo, ko še ni vse razbolelo.

Pa srečno!




Spark -> Vročina! (5.8.2005 12:39:29)

Hvala, bom poklicala zdravnika in se dogovorila.

Lp




Stran: [1]