dnevno ležišče (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


kapi -> dnevno ležišče (26.11.2010 17:55:51)

Pozdravljene!

Decembra pričakujemo naraščaj. Živimo v hiši, spalnico imamo v zgornjem nadstropju. Ker bi prve mesece rada imela med spanjem podnevi dojenčico "na očeh", bi rada v dnevni sobi napravila "dnevno ležišče". Nekateri so mi svetovali naj bo to kar kot sedežne garniture , zagrajen z blazino, drugi predlagajo zibelko,... Kaj menite vi? Najlepša hvala za odgovore!




miska333 -> RE: dnevno ležišče (26.11.2010 17:58:14)

Mi smo jo imeli čez dan kar v košari od vozička.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.11.2010 18:16:08)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nusi -> RE: dnevno ležišče (26.11.2010 19:07:17)

pri nas je bila aktualna košara od vozička, kavč, občasno pa tudi počivalček




sazi -> RE: dnevno ležišče (26.11.2010 19:14:53)

Košara od vozička. Ko jo je prerasla, je pa spala v svoji posteljici s prižganim babyfonom v bližini.




divans1 -> RE: dnevno ležišče (26.11.2010 19:31:27)

Tudi jaz sem ga imela v košari od vozička v dnevni sobi, pol pa v posteljici.




katy83 -> RE: dnevno ležišče (26.11.2010 19:38:23)

že od začetka ga dajem na kavč, pa založim z blazinami, še zdaj pri 8.mesecih to prakticiram, čeprav kmalu ne bom več mogla. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anonimen -> RE: dnevno ležišče (26.11.2010 19:48:40)

Moj je tudi vedno spal na kavču. Parkrat pa tudi v košari od vozička[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.11.2010 21:05:54)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Urshy78 -> RE: dnevno ležišče (27.11.2010 19:31:23)

včasih spi na kavču na blazini za dojenje, včasih v košarici, večinoma pa čez dan spi v spalnici v zgornjem nadstropju s prižganim babyfonom. 




palas -> RE: dnevno ležišče (2.12.2010 14:00:36)

Jaz sem jo spat dajala kar na kavč. Sedaj pri 8mesecih samo še izjemoma-če sem seveda jaz zraven, ker drugače se mi skobaca dol :), drugače pa spi v svoji postlci.




country -> RE: dnevno ležišče (2.12.2010 17:43:42)

Mi smo morali imeti ležišče dvignjeno za 30 stopinj in so zato največkrat spali v postelji. Če pa so zapali v vozičku pa sem imela vozek dvignjen (recimo v klancu tako da je glavica višje, ali pa sprednje kolo na nekaj), pri taprvi pa sem košaro postavila tako da je tudi ležala dvignjeno. To dvignjeno vzglavje kar precej zakomplicira zadevo. Pomaga pa.
Aja, pa tudi v blazini za dojenje so kdaj pa kdaj zaspali.




mamamajča -> RE: dnevno ležišče (2.12.2010 17:57:33)

Mi mamo zibko v dnevni. imamo pa jo, ker smo jo dobili.
Ti ne priporočam, da jo kupiš posebej zato, da bi mela malega podnevi tam, ker jo zelo hitro preraste. Saj košara od vozička je ok, al pa kot sedežne itak. Samo res moraš zavarovat.

V kuhinji mam pa ležalnik in kadar kuham, je zraven mene.




kapi -> RE: dnevno ležišče (2.12.2010 22:13:29)

Hvala za odgovore. No, potem nama ni potrebno ravno zibelke kupovat... sva pa kupila prenosno posteljico, ker bomo kasneje veliko na obisku pri babici na Primorskem in sedaj sva začela razmišljat, da imava lahko tudi prenosno posteljico v dnevni sobi. Kupila sva malo boljši jogi, da ni ravno tisti ta tanek in po mojem mnenju je to tudi ena od rešitev. Kaj pravite?




Hope2 -> RE: dnevno ležišče (3.12.2010 9:00:00)


IZVIRNO SPOROČILO: kapi

Hvala za odgovore. No, potem nama ni potrebno ravno zibelke kupovat... sva pa kupila prenosno posteljico, ker bomo kasneje veliko na obisku pri babici na Primorskem in sedaj sva začela razmišljat, da imava lahko tudi prenosno posteljico v dnevni sobi. Kupila sva malo boljši jogi, da ni ravno tisti ta tanek in po mojem mnenju je to tudi ena od rešitev. Kaj pravite?


seveda je ok, celo če sta boljši jogi nabavla, ker un tanek je zanič.
mI SMO NAŠGA SICER IMELI V ZIBki, ker smo jo podedovali. Pri 4-5 mesecih je začel ornk muvati in se puzati, pa smo nabavli prenosno posteljko. Sicer ni spal not (takrat je že bil navajen spat v svoji posteljki v sobi), se je pa igral, pa če sem jaz skočila na wc ali v klet po krompir, me je tam not počakal. izkoristili smo jo kot stajico[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]