|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 12:41:32   
Dudica1
Ja ne vem kako bo it v ponedeljek v službo user posted image ...bo treba itak ob 4,30 ustat da bo skidat user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 13:29:20   
eelyy
delam kosilo ribe in krompir...zdej je šla mami v mercator zmanjakalo kombinezonov vsi premajhni i intersportu so pa 63eur to je pa že preveč,sej če bi vedla da bo dosti snega potem bi ga kupila tko pa da stoji v omari je brezvezeuser posted image

pa kje nej še pogledam....v h&m sem vidla zadnič tiste kot pajacke jst bi da je posebi jakna i hlače

ivana user posted image user posted image
dudi jst bom T. kar dala nej ga možek pelje v vrtec bo on spucal avto in ogrel da mu bom jst malega dala v toplo avto.



(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 13:40:30   
Dudica1
eelyy poglej še hervis majo snoxx,vredu zadevo...drugače je pa pri nas alpina trgovina kjer majo tudi in sanpavlija trgovino ki imajo od brugija,ampak to ti je itak predaleč ne vem če so te trgovine tud drugod


A katera ve kako iz fb zbrišem slike tiste na katerih sem bla jaz označena?user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 14:33:30   
majana79
dudi, ful mate snega, tle ga ni tretjina kot pr vas user posted image

za slike pa - če niso tvoje, jih ne moreš zbrisat, samo untagaš se lahko, se pravi greš na album od tega, ki jih je dal gor in naredil tag (al pa drugi na teh fotkah) in pod njo klikneš untag

mislim da so tut neke dodatne možnosti glede tega, da recimo samo tvoji prjatli vidjo tagane al pa sploh ne, samo ne vem na pamet

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 15:13:10   
ivanamdb
uf pisala pa me vrglo vn
leela velike pikepoke tudi tebi!!!
mi sve ble na urgenci kjer je naekrat dobila vrocino 39.2 in postala letargicna, P. je rekla da je verjetno viroza in ji dala pol voltaren svecke. je se rekla da ce ne bo pila da morave v LJ na infuzijo..... upam da ne.
uf, utrujena, bi rada spala, a moram jo zdaj kontrolirat da ni letargicna.
sorry punce kaj samo jamram...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 15:18:33   
maja1488
ooo bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image

Ivana, ti kr pojamraj!

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 15:23:25   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

dudi, ful mate snega, tle ga ni tretjina kot pr vas user posted image


Jaaaauser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 17:41:10   
Tanja_
dan.
Smo uspešno šopingirali na svetovni dan brez nakupauser posted image H dobila gojzarje-so bli 70€user posted image user posted image Pa kombinezon je dobila.Eelly v Hervisu v Cityparku jih imajo-mi smo vzeli tistega Snoox za 35€, imajo pa tud za 50. Je mal debelejši in naj ne bi dlje časa premočil. Za našo je bil cenejši zaenkrat kul, ker smučali ne bomo, v vrtec ne hodi, za doma drajsat je pa ta čist okej. So jih imeli pa še veliko, tko da pejt pogledat.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 18:11:45   
šivilja
Bila v službi, potem pa zelo neznačilo zame - šopingirala v BTC - še nekaj daril in po zelo, zelo dolgem razmisleku in analizi voziček Moon Fit. Naša stara marela je samo še za v kanto, rabim pa nekaj manjšega od našega Qeenija in nekaj s čemer grem lahko na avtobus. In ker je bil v akciji je zamagal ta, čeprav ima kar nekaj negativnih stvari.

Zdaj je pa He. zakuhala.


Jaz pa tako utrujena, da se mi niti govort ne da.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 18:12:49   
šivilja
Lake - a bi mi ti po sms priimek in ime od babi sporočila, pa bom probala kaj zrihtat

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 18:15:11   
maja1488
O šivilja. A tut sobote delate? Sm bla zihr, da maš samo od ponedeljka do petka. Smotano.

Grem neki za večerjo pripravit.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 18:23:53   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

O šivilja. A tut sobote delate? Sm bla zihr, da maš samo od ponedeljka do petka. Smotano.

Grem neki za večerjo pripravit.


sobotno dežurstvo od 7-12 in prideš vsake toliko na vrsto (ponavadi eno na mesec, če želiš pa lahko tudi več, ker eni nočejo in lahko prideš namesto njih, ker je dodatno plačano)



He. spi, druga dva sta odkorakala k dediju. Zdaj bi jih bilo traba počasi spravljat spat, pa se mi ne da.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 18:38:40   
Dudica1
Čer!
Smo bili malo v trgovini...smo kupili ful dobre pomaranče user posted image zadnjič sem ene vzela so ble tolk suhe da bi jih nazaj nesla!

T. sobico smo predrugačili zdaj moram pa samo še mojstre mihce nazaj nalepi-JUTRI!



(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 18:50:56   
koala.cek
čer, recimo da sem zadovoljna z današnjim izkupičkom. smo tudi zmajčku malo predrugačili sobico, mu montirali taveliko posteljo, zdaj pa da vidimo. tamala posteljica je zaenkrat pristala v najini spalnici. za vsak slučaj. mogoče bomo pa res še enega lumpija pridelaliuser posted image

kombinezoni - danes sem jih videla v hoferju. jaaa hofer se odprl tudi v našem kraju. aleluja. sem takoj še nekaj stvari za miklavža nakupila. user posted image  smo se šli pa po dolgem času družinski nakup. torej vsi štirje. tavelik je delal samo : UAUAUAU, MAMI LEJ TO....UUUUUUU OČIIII GLEJ. UAUAUUAUA MAMI JEST BI TO...intd...ko eni hribovci...

sicer pa kult našega hriba - danes smo tekmovali v montiranju verig. in ne boste verjele - zmagala !!!! jih monitram v dveh minutah. user posted image user posted image  zdej pa sam ne rečte, če nismo pravi rovtarji. user posted image

nič, gremo otroke podelat spat. potem pa ... jah kakšen kuhanček bi zapasal ane ?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 18:54:49   
Dudica1
mmm kuhanček user posted image

user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 19:13:33   
betty.ford
sesuta.

stanovanje afterlook.

otroka zaspala v minuti.

ne vem, ali naj začnem obešat cunje ali naj začnem zlagat posodo v pomivalca ali naj začnem pospravljat igrače ali naj se usedem in zaspim do prve budnice...

huh;

Dudica, koalčka, super za preobrazbo sobic!


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 19:17:27   
betty.ford
je pa zmajček danes začel lulati, ko je bil brez plenice in se je videlo, da mu je neugodno in je zadrževal... do kahlice, ki sem mu jo prinesla. in potem je bil ves ponosen, ker je bila v kahlici ena konkretna luža.
bi ga imela še zdaj na kahli, če jo ne bi skrilauser posted image

a v vrtcih jih že dajejo na kahlice pri tej starosti?

pa še vprašanje: a mislite, da bi ga ornk pihnila, če bi ga začela navajati na dudo user posted image
ker si drugače enostavno ne znam predstavljati, kako ga odvadit dojenja... ker nekaj pa mora imeti za pomiritev, ali?   ???

grem cunje obešat... mi je najljubše.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 19:18:25   
Dudica1
 o bog kakšna grozjiva nesreča na dolenski avtocesti!!!user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 19:27:43   
koala.cek
betka - ja v vrtcu jih dajejo že na kahlico. baje da naš lula bp. doma je pa tudi videti ne more. user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:19:58   
majana79
betka, pri nas jih še ne dajejo na kahlico, pa vprašanje kdaj jih bodo, ker nimajo svoje umivalnice

glede dude pa ne vem, mogoče se bo pa odvadil brez problemov dojenja in te presenetil user posted image

dudi, ja, grozljivo... meni sploh, ker smo kadar gremo od mojih vedno tak čas tam na cesti user posted image

koalka, zdej ko obvladaš verige, se lahko spustiš v mesto en večer user posted image  

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:33:23   
eelyy
Čer!

Evo gledam big. b pa mal brskam po rruser posted image . Sem končno mirna s tem kombinezonom sem šla v intersporta v Domžale pa sem dala tko za bundico 34eur in hlače 20eur je bilo znižano,potem sem še tretjo stvar dobila zastonj sem vzela T. jopco od mc. tko da sva dala skupaj 55eur pa jopca je bila 20eur,ki je bila gratis. Men je fajn,ker to bindico lahko pokoristi tudi posebi.


Sem žalostna imam očeta vedno v glavi in me kr nekaj muči,kot bi imela cmok v grlu v ponedeljek ima operacijo hrbtenice....in se boji najuhujšega in misli negativno potem mene še tok bolj skrbi,pa nočem pokazati.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:37:13   
Anonimen
Skor me je kap zadela, k sem vidla, da na prejšnji temi že več kot 24 ur ni bilo objavljenega posta user posted image user posted image user posted image user posted image

JAZ SEM KONČNO DOMA!!!!! Vesela kot radio.... Smo se peljali nasproti tej katastrofalni nesreči user posted image Grozno je zgledalo že od daleč... Od blizu pa verjetno še bolj user posted image

No zdej gledamo BB in se bašemo s smokijem... Vsi trije user posted image

(odgovor članu eelyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:45:19   
betty.ford
tile snežne meglice znajo biti kar nevarne. čeprav so meni čudovite. sem ravno danes premišljevala, kakšno čudo narave je to.
upam na čim manj takšnih nesreč user posted image

ellyy user posted image user posted image user posted image  za tvojega očeta! da bo vse bp!



sicer pa - majana, upam, da me preseneti. čeprav si ne predstavljam, kako.

za tole kahlično uvajanje pa moram povprašati vzgojiteljice, da se sinhroniziramo.
 
živa, kmalu, a? še dober mesec in pol!user posted image

Dudica, sem videla, da imate res ogromno snega! in si predstavljam res zimo!

koalčka, zdaj razumem tvojo skrb glede nespluženih cest... so me Dudičine slike prepričale, da je v višje ležečih krajih res že pravljično.
jaz verig verjetno ne bi znala dati na gumo. bi jih najprej gledala - to čudo.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:45:30   
Dudica1
eelyy bo vse ok z očetom,držim pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
27.11.2010 20:45:53   
majana79
eelyy, ne met črnih misli, te operacije so danes že skoraj rutinske

živa, ste se imeli fajn? ste kaj vagali selitev? user posted image

naš otrok že spi, dokler se mu ne bo spet nos zabasal user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?