|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Word
23.11.2010 22:01:06   
nanč
Kje v Wordu se nastavi obojestranska poravnava?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Word
23.11.2010 22:04:34   
Freya88
Odvisno kter word imas...
Na moji 2007 je pod Osnovno... potem pa odstavek... tam je potem znak z ravnimi crtami, ki nakazuje to poravnavo...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Word
23.11.2010 22:17:25   
nanč
Odvisno kter word imas...
Na moji 2007 je pod Osnovno... potem pa odstavek... tam je potem znak z ravnimi crtami, ki nakazuje to poravnavo...
Moj je 2003...nimam nikjer osnovno,pa odstavekuser posted image ..imam same neke tabele,pa levo in desno poravnavo,obojestransko pa ne....in rabim!!user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Word
23.11.2010 22:21:51   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Odvisno kter word imas...
Na moji 2007 je pod Osnovno... potem pa odstavek... tam je potem znak z ravnimi crtami, ki nakazuje to poravnavo...
Moj je 2003...nimam nikjer osnovno,pa odstavekuser posted image ..imam same neke tabele,pa levo in desno poravnavo,obojestransko pa ne....in rabim!!user posted image


tam zraven bi morala imeti "na sredino", vsaj tako meni piše, imam tudi W 2003

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Word
24.11.2010 7:08:05   
nanč

tam zraven bi morala imeti "na sredino", vsaj tako meni piše, imam tudi W 2003
aha..to pa imamuser posted image ,hvala.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Word
24.11.2010 8:05:38   
zmajaz
"na sredino" pa ni isto kot obojestransko - če daš "na sredino", ti vse poravna na sredino, ob straneh pa ni niti približno ravno. Žal ti pa ne morem pogledati, kje je v Wordu 2003 sredinska poravnava, ker imam word 2007 in je tu vse popolnoma drugače.Bo pa v kakem meniju, če nimaš ikone v orodni vrstici.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 24.11.2010 8:07:30 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Word
24.11.2010 8:59:10   
petea
v vseh wordih se da najhitreje urejati na naslednji način:

označiš besedilo, ki ga želiš poravnati, nato pa pritisneš kombinacijo tipke CTRL in :
- J za obojestransko poravnavo,
- E za sredinsko poravnavo,
- L za levo poravnavo,
- R za desno poravnavo. 

Če hočeš poravnati odstavek, ki ga ravnokar pišeš, pa še označiti besedila ne rabiš, samo CTRL in ustrezna črka.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Word
24.11.2010 15:28:00   
nanč
v vseh wordih se da najhitreje urejati na naslednji način:

označiš besedilo, ki ga želiš poravnati, nato pa pritisneš kombinacijo tipke CTRL in :
- J za obojestransko poravnavo,
- E za sredinsko poravnavo,
- L za levo poravnavo,
- R za desno poravnavo.
joj,komplicirana zadeva,,,sem m islila,da obstaja lažji način, oz. tipka.Bom se šla mantrat.Hvala punce!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Word
24.11.2010 15:51:43   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: nanč

v vseh wordih se da najhitreje urejati na naslednji način:

označiš besedilo, ki ga želiš poravnati, nato pa pritisneš kombinacijo tipke CTRL in :
- J za obojestransko poravnavo,
- E za sredinsko poravnavo,
- L za levo poravnavo,
- R za desno poravnavo.
joj,komplicirana zadeva,,,sem m islila,da obstaja lažji način, oz. tipka.Bom se šla mantrat.Hvala punce!


resno?! user posted image če je to kompliciran, kako napišeš veliko začetnico (sej tm morš tut 2 tipki hkrati prtisnit?!)

< Sporočilo je popravil Felicita -- 24.11.2010 15:53:21 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Word
24.11.2010 19:32:10   
nanč

resno?! user posted image če je to kompliciran, kako napišeš veliko začetnico (sej tm morš tut 2 tipki hkrati prtisnit?!)
Ja valjda,ampak sem predvidevala da je nekje tam zgoraj zadeva,ki jo klikneš in je urejeno.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Word
24.11.2010 19:55:24   
zmajaz
Nanč saj je v Wordu ikona za obojestransko poravnavo, samo nimaš vključene, da bi bila prikazana v orodni vrstici. Dejansko jo moraš samo omogočiti, da bo prikazana in to ni neka posebna umetnost, samo žal nimam te različice worda, da bi lahko pogledala kako in ti povedala postopek.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Word
24.11.2010 19:56:25   
zmajaz
Oziroma zdajle sem se pa spomnila, da jo pa pravzaprav imamo na enem drugem računalniku - bom šla potem dol pogledat, ko bodo otroci zaspali. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Word
24.11.2010 20:40:06   
zmajaz
Evo nanč - sem uspela iti pogledat:

Za obojestransko poravnavo je ikona, pri kateri se izpiše, če postaviš nanjo miškin kazalec, »porazdeli vsebino«. Če ta ikona ni prikazana (je onemogočena), jo preprosto omogočiš tako, da na koncu te orodne vrstice v kateri izbiraš pisavo, velikost črk, poravnavo besedila, barvo besedila itd. klikneš v temneje osenčenem polju črno puščico dol, nato možnost »Dodaj ali odstrani gumbe«, nato »Oblikovanje« in prikaže se cel seznam ukazov – pri tebi očitno manjka kljukica pri ukazu »Obojestransko« - samo klikni to možnost, da se zraven prikaže kljukica in ta gumbek po potem prikazan tudi v orodni vrstici, zraven opcij za levo, desno in sredinsko poravnavo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Word
24.11.2010 21:01:08   
nanč
Evo nanč - sem uspela iti pogledat:

Za obojestransko poravnavo je ikona, pri kateri se izpiše, če postaviš nanjo miškin kazalec, »porazdeli vsebino«. Če ta ikona ni prikazana (je onemogočena), jo preprosto omogočiš tako, da na koncu te orodne vrstice v kateri izbiraš pisavo, velikost črk, poravnavo besedila, barvo besedila itd. klikneš v temneje osenčenem polju črno puščico dol, nato možnost »Dodaj ali odstrani gumbe«, nato »Oblikovanje« in prikaže se cel seznam ukazov – pri tebi očitno manjka kljukica pri ukazu »Obojestransko« - samo klikni to možnost, da se zraven prikaže kljukica in ta gumbek po potem prikazan tudi v orodni vrstici, zraven opcij za levo, desno in sredinsko poravnavo.
Sem že ugotovila v čem je bil problem,in po moje  ne bi hitro gor sama prišlauser posted image sem lol za te zadeveuser posted image .V glavnem urejeno.HValauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Word
24.11.2010 21:04:08   
zmajaz
Malenkost. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Word
24.11.2010 21:09:12   
enea
Zmajaz, hvala za to informacijo, pride lahko še kdaj prav, sem šla po korakih kot si napisala, pa sem imela obojestransko tudi obkljukano, kvadratka v orodni vrstici pa ni bilo,... pa sem končno zrihtala,... vsaj neki pametnega od mene,..user posted image user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Word
24.11.2010 23:48:52   
arabela*
desni klik...odstavek...obojestranska poravnavauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?