Vloga za znižano plačilo - krediti (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


PIAF -> Vloga za znižano plačilo - krediti (4.8.2005 13:30:07)

Ker vas na ta forum več zahaja, bom še tukaj napisala to temo, čeprav spada drugam.
Oddala sem vlogo za znižano plačilo vrtca. Nikjer ni polja, kamor bi lahko napisal, kakšne kredite imaš, zato jih pač nisem vpisala, le avto in njegovo vrednost.
To pomeni, da mi bodo na občini izračunali, v kateri razred padem za plačilo kar tako na osnovi dohodninske odločbe? Kaj pa krediti? Saj jaz nimam od kod vzeti 48.000 sit za plačilo. Toliko sem si namreč sama izračunala po lestvici, ki je na internetu.
Zdaj sem še v porodniški in vsak mesec do nule porabim denar, kje naj dobim še za vrtec - druge možnosti pa nimam za varstvo? To pomeni, da bom iz meseca v mesec v minusu....




zoe -> Vloga za znižano plačilo - krediti (4.8.2005 13:47:19)

Na vlogo je treba kar dopisati za kredit, posebne rubrike za to pa več ni. Ti še vedno odobrijo nižje plačilo za en razred.




PIAF -> Vloga za znižano plačilo - krediti (4.8.2005 14:16:08)

Ali lahko zdaj naknadno še pošljem?




Anonimen -> Vloga za znižano plačilo - krediti (4.8.2005 14:18:28)

To je odvisno od občine. V Kranju na primer ne priznajo nobenega kredita, v Ljubljani pa stanovanjskega. Drugih pa po moje nikjer ne.




Natas@ -> Vloga za znižano plačilo - krediti (4.8.2005 14:56:01)

Kresite priznajo baje v občinah Ljubljana, Brezovica in Novo mesto, drugje pa ne. To mi je rekla v vrtcu, kamor sem nesla vlogo.




PIAF -> Vloga za znižano plačilo - krediti (5.8.2005 9:23:30)

Ja, lepa stvar! V ostalih občinah pa smo bogataši...




Stran: [1]