šepanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


sabi -> šepanje (16.11.2010 16:33:04)

pozdravljene!
Naša pupa je stara dve leti in je včeraj začela šepat,štancat z desno nogico, vendar ona teče, hodi, tudi v vrtcu so opazila, ker sem jih prosila naj jo opazujejo, vendar ne vejo ali se afna, normalno je tekla , niso hotele nič komplicirat, jo pa opazujemo ves čas danes, mož jo je pregledal, pri kolkih spodaj na nogocah, kolena, vendar kjer koli jo vprašava če jo boli, pravi da ne, rtudi če jo pregledujem, nikjer ne zajoka ali pokaže da jo boli, enkrat sem jo vprašala, kje jo boli, pa je enkrat pokazala na koleno, enkrat pa na nart, vendar skos desno nogico.
Kaj bi to lahko bilo, bi jo bolelo,če bi imela kaj pretegnjeno ali je možno da se lahko otrok afna?Prosim vas za nasvete
lp. Sabina




janapan -> RE: šepanje (16.11.2010 16:46:49)

ali je pred kratkim prebolela virozo? naši se je to namreč zgodilo pri letu in pol, ni samo šepala nekaj časa ni mogla hodit s tem,da ni nič tarnala, da jo kaj boli. pri virozi lahko pride kot posledica do vnetja sklepnih ovojnic, običajno najbolj opaziš pri kolki ker težje hodijo. Popravi se samo, pri nas je blo že ćez en dan bp.




sabi -> RE: šepanje (16.11.2010 17:13:17)

ali mislite da gre lahko v vrtec ali ne?




janapan -> RE: šepanje (16.11.2010 17:13:54)

ja po mojem lahko




Stran: [1]