|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 56 [57] 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.2.2011 8:36:15   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
in tudi to da si ji dala aptamil parkrat otroka ne zapre mi je patronažna povedla.


ej tole je pa čiiiiiiist odvisno od otroka do otroka. nekatere zapira aptamil, druge novalac, tretje babylove, četrte pa nič. ne more patronažna nekaj na pamet govoriti. F. npr. po hippovem mleku ni ok kakal; po babylove je pa ok. mislim, saj pri otrocih je isto kot pri odraslih - nekatere zapira banana, meni npr. ne vpliva; nekatere donat dejansko odpre, meni pa niti v sanjah ne pomaga...


očitno sem se narobe izrazla tukaj nisem mislila čist točno na aptamil pač pa na katerokoli umetno mleko. V bistvu sem mislila povedat da če otroku daš trikrat ostalo pa tvoje mleko je mala možnost da bi ga kar zaprlo, bi po mojem že morala večkrat dobit kot pa v parih dnevih trikrat umetno mleko da bi jo zaprlo. Drugače bi bilo če bi cel dan dobilala umetno mleko pol je pa možno da otroka zapre če pa v enem tednu trikrat je pa malo možnosti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.2.2011 8:41:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

IZVIRNO SPOROČILO: nadka30
in tudi to da si ji dala aptamil parkrat otroka ne zapre mi je patronažna povedla.


ej tole je pa čiiiiiiist odvisno od otroka do otroka. nekatere zapira aptamil, druge novalac, tretje babylove, četrte pa nič. ne more patronažna nekaj na pamet govoriti. F. npr. po hippovem mleku ni ok kakal; po babylove je pa ok. mislim, saj pri otrocih je isto kot pri odraslih - nekatere zapira banana, meni npr. ne vpliva; nekatere donat dejansko odpre, meni pa niti v sanjah ne pomaga...


očitno sem se narobe izrazla tukaj nisem mislila čist točno na aptamil pač pa na katerokoli umetno mleko. V bistvu sem mislila povedat da če otroku daš trikrat ostalo pa tvoje mleko je mala možnost da bi ga kar zaprlo, bi po mojem že morala večkrat dobit kot pa v parih dnevih trikrat umetno mleko da bi jo zaprlo. Drugače bi bilo če bi cel dan dobilala umetno mleko pol je pa možno da otroka zapre če pa v enem tednu trikrat je pa malo možnosti user posted image



Saj v bistvu sem te razumela ampak moja poanta ostaja ista: ne moreš posploševati. Filip je lahko samo 1x dobil hippovo am pa ga je zaprlo. medtem ko pri drugem am nimamo težav. torej: ko je bil polno dojen sem mu zvečer dala dodatek in potem ga je zaprlo. sicer je to pri nas pomenilo, da ga je 3dni napenjalo in ni kakal, ampak glede na to, da je drugače kakal po vsakem obroku dokler je bil izključno dojen je bilo to zame zaprtje.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
12.2.2011 8:58:32   
nadka30
ok, če je tako naj bo pa tako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.2.2011 8:09:58   
obcinarka
ooooooooooooo debeta o zaprtju)) jah mi še nismo kakali, user posted image pa zdej že kar lep čas samo dojimo... dans bo 4 dan.. sicer je zjutraj blo na plenički za vzorček kakasto, ampakuser posted image user posted image  kaj mislite da bi ji čaj dala kar po žlički?' ker če kao pomaga sladkan čaj potem ga ji kaj več ne bi "privoščila"-sladkor pa to, ker že Antiflatt zelo oblizne in ji je hudoooo všeč-je sladek zlo...  kar se pa zapiranja tiče, bom rekla da se mi dozdeva da je, ker je do zdaj vedno kakala, nooo zdej pač ne.. bomo vidli, masiramo trebušček, pa nogice krožimo... bomo menda ja sprožili.. jah meli smo pa Aptamil / sicer sem zasledila da naj bi zapiral, kao/ ampak ni formule...
smo bli včeri na RD, pa bi jo vsi radi kej orng pogledali, ampak gospodična je spala od 15 ko smo startali in do 18 ko smo šli.. muzka šopala, polno ljudi in otrok ki so se lovili, mala pa ničč ja fajn , no?? bomo vidli kako dolgo še..user posted image user posted image
dans gremo k mojim na kosilo, tko da........... juhej... pa na sprehodek seveda tud.. naš domači kuža že komaj čaka..user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.2.2011 11:33:58   
Anonimen
joj obcinarka pa so ti že pri decembrkah napisali, da je čisto normalno da dojen otrok ne kaka tudi 10dni ti bi pa ne vem kaj vse počela. če že ji daj 2-3 žličke navadne prekuhane vode.

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.2.2011 13:29:20   
obcinarka
lej t.z. če ne veš pač vprašaš, za mnenje.. . pač bog pomagaj ne vem vsega in hvala bogu da ne vem..več glav, več ve, sploh pa tiste z izkušnjami, ki jih je to al pa ono že doletelo, praksa je nekaj kot pa filozoffiranje.. in jaaaaaaaaa niti čaja naj ne bi bilo potrebno dajat,čeprav JA SO MI REKLI DA NAJ GA DAM, NE??? ena patronažna reče tak, druga drgač, ker pa naša ne pije še nič drugega kot mleko, pa še to na zizo, ker ko smo ji pač mogli dat dodatek je bla flaška znanstvena fantastika .. pa mi je ena pač kao svetovala da kamilice kar po flaški.. pač sem se itak odločla po svoje, in če sem te prav prebrala, si ti tud pr F. smatrala zaprtje, ker je skoz kakal.. in jaaaaaaaaa valjda je men tud drugač ker je vsak dan redno kakala, zdej pač ne.. in kot vsaka mama bi najbrž rada po najboljših možnih močeh pač pomagala.. si bom dovolila in bom rekla da mam feeling da si.... user posted image user posted image user posted image  kakšen dan..  danes???????user posted image user posted image user posted image
dan je idealen za dremanje+poležavanje, ta teden bo najbrž bolj slabo s sprehodi, al so se vremenarji zmotili?????????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.2.2011 15:15:15   
Anonimen
ne, nisem slabe volje ampak ti RES kompliciraš (že sama debata glede zaprtja se je začela zaradi tvojega vprašanja in potem ponovno vprašaš skoraj isto no). povsod ti napišejo kaj narediti ampak da do 10dni ni zaprtje v kolikor je otrok dojen. glede na to, da pa je dobil nekaj AM pa rečmo, da naj bi kakal malce prej kot v 10dneh.

ja, ker je skos kakal sem smatrala za zaprtje ampak NIKOLI ni dobil sladkanih kamilic ampak vedno "navaden" čaj kumina+janež+kamilice (torej brez sladkorja), ki pa ga je itak dobival vsak dan (kljub temu, da je bil polo dojen) že zaradi želodčka (preprečuje tudi krčke itd itd). če ga ne šraufa/napihuje mu lahko daš tudi navadno prekuhano vodo, naj bi mu tudi pospešila prebavo. morda ima pa "samo" tako dober izkoristek, da pač ne kaka trenutno. Filip je pri kakšnih 2,5mesecih začel dobivati drugačno prebavo kot prve tedne (ko je kakal po vsakem obroku) in je kakal tudi na 5 dni. ampak dokler otrok ni napihnjen, dokler ga ne zvija je to ok!

normalno, da se vpraša če se ne ve ampak da pa 100x vprašaš isto in še vedno kompliciraš je pa tudi user posted image . če bi te res tako zelo skrbelo glede zaprtja bi ji po moje že "nekaj" dala - če ne druga res sladkan čaj, ker itak mu škodil ne bo... v kolikor zavrača flaško ji ga pač vliješ v usta z žličko. a ni to logično user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
13.2.2011 15:16:11   
Anonimen
aja, glede sprehodov - itak da bodo če le ne bo padalo....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.2.2011 9:04:29   
nadka30
ma vse mi je zbrisalo bi lahko kar znorela v glavnem bom kar na kratko rekla ne se pričkat vsaka mama ve kaj je dobro za njenega otroka in če ni prepričana je normalno da vpraša pa če je to 1 ali pa 100, vžno je da vpraša in ja tudi jaz sem pri nadji komplicirala in to fejst komplicirala in ja normalno je da pri prvem otroku kompliciraš bodite prepričane da pri drugem ne boste imele časa niti se vam ne bo zdelo potrebnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem imela cele litanije napisane ampak ker si nisem vse zapomnila kar sem imela napisano bom kar končala in ja normalno je da vprašaš kara ne veš

Pa lep valentinček vam želim punce


user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.2.2011 9:34:40   
Anonimen
nadka se strinjam da se vpraša... ampak komplicirati pri tem ali otroku dati 3 žličke čaja, ki mu itak ne bo škodil je pa... brezveze ane? pa nihče se ne prička ampak določenih stvari ne razumem in pretirano komplikatorstvo je eno izmed teh stvari. normalno, da mama najbolj ve, zato sem pa napisala, da če bi bilo res tako kritično to zaprtje (oz. bi se ji zdelo) da bi ji že zdavnaj dala čaj.

no pa dajmo menjati temo, ker tole itak nikamor ne pelje, se tako lepo vrtimo v krogu, da se bo meni še pred zumbo zvrtelo user posted image

Filip je priden, malce ga mučijo zobki in je zato kak dan prava mala tečnoba ampak mine... ko ga potem pogledam ko si revček drgne dlesni pa je cel moker od sline se mi takoooo smili....
gosta hrana pri nas super laufa, smo že na 2 obrokih - kosilo in večerja, ta vikend sem začela uvajati zajtrk, tako da pričakujem da bomo kmalu na 3 obrokih. danes mi je gospodič zmazal porcjo sadja, ki sem ga imela pripravljenega za 2 obroka za zajtrk tako da mislim, da sem na konju.
vreme je zoprno, upam da ne bo padalo ker jaz bi šla veeeeen!!! moram pa nazaj zmontirati zimsko vrečo v voziček, ker sem jo dala dol - je bilo čisto pretoplo zanjo prejšnji teden.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.2.2011 21:07:46   
obcinarka
no je pa že zgledalo da ni niča aktualnega razen moje teženje o zaprtostiuser posted image user posted image ..oz. nekakanju.. bom rekla sam še tole.. se strinjam z nadko, ( pa ne zato ker sm jaz sprašvala na dveh koncih) pa če bi še na tristotih je to moj problem.. in ne kompliciram, ker mi je o tem kao zaprtju odgovorila ena decembrka, za katero sem vedla da so mel probleme direkt kaj so nardili, pa so pač po flaški spili te ljube kamilice, pa mi je blo res mal čudno, če to ni preveč-pa po flaški.user posted image user posted image . pač sm pofirbcala še kje drugje.. ker sem prepriičana, da praksa naredi svoje, oz. ne  tisto kar je kao sveto napisano in so rekli... prakso pa imate-imamo.. zlasti tiste, ki nimate zgolje ene bebice doma.. to pa men več pomeni kot pa da nekaj preberem kaj piše, pa kaj reče ena P, pa druga... in ne kompliciram, ne pri plenicah, / uporabljamo vse kar smo dobili od nemških do poljskih pampersk, huggies, ... hoferjevih.. ne pri kremah za rit, ne pri flaški s cucljem ki jo imamo eno in edino, ne pri dudi...  ker je pač mala kakala vsak dan, pol pač ne, je to pač men bla že sprememba in valjda bi ji rada pomagala, ker smo mel težave z napenjanjem, prdci, posledično jo je matralo med hranjenjem in sva meli težaveuser posted image ... nič novega, veliko joka... kar verjetno poznate..
da pa slučajno ne bo zmanjkalo teme za......... kolk časa po porodu ste spet rabile "zavihke s krilci " ???user posted image user posted image .. praksa me zanima, ne tiste bukveuser posted image user posted image , ker men se namreč dozdeva da... bo...
pr nas ni deževalo danes, pa priznam da sm bla jaz smotana in nisva šle ven, jutr pa greva... nujnooo..  
aja, pa ideje za jutrišnje kosilo prosim, ker jaz zdej kuham bolj kot ne zjutraj... ko mala drema..
smo jo skopali, zdej pa je kot ena "mici" s to kapico na glavi in malce velikimi žabami...
aja sm pozabla... a uporabljate kej kenguruja???????????'' spet firbcam..
nočko, pa lepe romantične sanje.. haaaaaaaaa    

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
14.2.2011 21:37:28   
Anonimen
user posted image  še nimam, čeprav sem mislila 2 tedna po čišči da sem jo dobila ampak je bil verjetno stres+pregled pri G.... tako da jaz še čakam da bo. imam pa tudi občutek, da zna priteči, počasi bo tako 1 mesec kar ne dojim več...

kosilo pa... pojma nimam, jaz ne kuham user posted image  oz. kuham res redko. se mi ne splača samo zase, da pa mojga čakam sem pa lahko cel dan lačna, tako da sem prištuljena na kosilo k mami.
sem pa včeraj naredila kuskus z mletim mesom in BI bil mnjami, če meni še vedno svinjina ne bi smrdela. naslednjič naredim s puranjim mletim mesom... aja, pa v soboto sem delala ribe v marinadi na žaru, zraven sem pa kar v marinadi (torej v istem pekaču kot ribe) popekla krompir. mmmmmmmmm

aja, obcinarka, da ne bo pomote, nisem komentirala zato, ker si na 2 koncih spraševala, to je itak normalno ampak zato, ker smo ti odgovorile na vprašanje potem pa si spet v bistvu isto vprašala.
aja pa še to - glede čaja po flaški. Filip že od začetka dobiva čaj po flaški (zdaj dobiva vodo, ker ni več potrebe po čaju ki pomaga trebušku) pa še nikoli ni pil če ni bil žejen. je pa pil tudi po dojenju ko je bil sit - kar pomeni, da je potreboval več tekočine. verjetno je to zdaj, ko se kuri in je zrak suh še bolj izrazito....

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.2.2011 7:49:29   
obcinarka
jutroooooooo.. no jaz sm že malce pojedla, ena kavica je že padla.. ops in celo mala je zaspala po hranjenju, kar ni več tako običajno... bomo vidli..sva mele že akcijo čiščenja noska zjutrajuser posted image user posted image user posted image valjda ni bla navdušena, ampak........ ko pa pogledam čez oknouser posted image user posted image  mi je pa žal da nisva šle včeri ven.. a se bo tole sivo sranje na nebu vsaj kaj dvignilo????????????.. jaz enmal kiham, al pa mal več..user posted image . tak pogrešam sonceeeeeeeeeeeee...
kuhanje.. bo kar ena juhca+marelični knedli... čeprav mi tiste ribe od tz zloo dišijo...
smo pa mi kakali v nedeljo pri babici na obiskuuser posted image user posted image user posted image , je blo za en tovornjak, me je skor kap.. še dobr da je mela mama rezervne bodye zraven, no pa včeri zvečer tud... tud totalna porcija.. ampak je pa kakec precej bolj v tekočem stanju kot običajno..
a se nism hvalila da je zaspala???????? jah valjda... že ma debatni krožek v sobi..
no jaz pa pičim na preoblačenje iz pidžame-trenerka..
natipkajte kaj dans, če je že vreme user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.2.2011 9:01:31   
nadka30
jutro oz. bolj že dan

no moje user posted image tečke še ni niti je še ne pričakujem , ker tudi pri nadji sem jo dobila šele pri 9 mesecih, mislim tukaj mi je zanimivo to da ko sem jaz tečko dobila se nadja ni hotela več dojit, tako da to lahko pomeni dvojno ali mleka enostavni ni rabila več ali pa ji okus ni bil všeč. ker baje se okus mleka ob user posted image tečki spremeni, če je to res ne vem ker mleka nisem probala.

kuhanje- kuham vsak dan no razen ob nedeljah ko se povabim k tašči ali moji mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image obe kuhata zelo dobro, no včasih pa jo švignemo tudi ven jest na kake ribiceuser posted image user posted image user posted image user posted image

kompliciranje- o vi bi mogle mene videt ko sem imela nadjo user posted image user posted image user posted image user posted image , ma prav tečna sem bila z tem , flaško umit, otroka preoblečt,....raje ne bom komentirale ker boste rekle da sem bila  mal brrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

občinarka- super za kakec, ma smo mamice z malimi stvarmi zadovoljne že kepa kakca nas razveseliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vreme- škoda besede, upam da kmalu pride pomlad, po drugi strani pa spet ne ker potem se počasi bliža moj odhod v službouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sedaj pa da se na veliko pohvalim; danes sem prvič sama ja sama spravila nadjo v šolo, melanie je pa zraven v avtu bila, ma kakšne kolobacije so to, pregledat nadjo če vse štima takjo kot mora, oblečt sebe, melanie, pa mami ni dost hitra pa je dreje pa pol že nadja nekaj v glavnem cele kolobacijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa da vam še nekaj zaupam moj sonček je vbčeraj prinesel meni in naši nadji za valentinovo tortice z srčkom, pol pa še tak velik keks v obliki srčka, - njammmmmmmmmmmm

misli da sem za prvo silo dost nakolofotalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.2.2011 11:17:15   
Arwenko
obcinarka, jaz sem dobila točno 7 tednov po porodu user posted image .

Danes smo imeli kontrolo teže...4650g in 56,5 cm.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.2.2011 14:17:22   
Anonimen
heeeeeej!

eto mene od frizerja, postrižene konice pa obnovljena oblika user posted image  barvo imam pa že nekaj časa naravno in mi je takoooo všeč, da se sigurno še ne mislim pobarvati; sploh mi ni jasno zakaj sem se kdaj...

Filip spi svoj zasluženi popoldanski spanec, meni pa manjka sprehod...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
15.2.2011 17:16:45   
obcinarka
oooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image  jaz bi tud šla)))))))) k frizerju namreč, rabim pa nujno barvo ker sm pač krajše postrižena in jaoaoaoaoaouser posted image user posted image user posted image pa ne vem kdaj se bom spravla..
jah mi tud spimo oz. mala je že prej mrknila na tleh v igralnem centru al kako se mu reče.. pol sva pa jedle k se je zbudla zdej pa spi.. kar naj še, pol bo pa do večera budna...user posted image user posted image  jah veš da..
ja, men tud manjka luft, pa ni videt da bo kaj boljš pred petkom..
arwenko, bravo za kilce in cm... juhej
nadka važička je logistično odpremla otroka v šolo, hahahahahahahah.
kje so pa ostale?????????????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.2.2011 11:15:26   
obcinarka
no evola, pa odgovarjam sama sebiuser posted image user posted image , kje pa ste k je tak fleten dan za čvek???????????user posted image user posted image user posted image  če ne bo kmal normalno vreme se mi bo zasukalo, .. a bo vsaj jutr že boljš?? tukaj dežuje+sneguje in to mi onemogoča šetnjo.. kuham, bom kamalu že jedla, ker pol bo akcija tamle iz sobice.. user posted image user posted image user posted image kjer zaenkrat še spimo...
mah moja user posted image  M MENDA TO NI BLO TO, al kako??' kar dva dni en izcedek, kar neki, zdej pa...user posted image user posted image oh, sm kot najstnica k ne ve...user posted image user posted image user posted image
no, uživajte dan kolkor se da, jutr pa sonce'''''''''''''''''''???????????user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
16.2.2011 11:46:49   
Anonimen
obcinarka si kaj preveč telovadila pa si morda lahko zato zakrvavela? drugače pa možno, da je user posted image , itak verjetno na začetku niso "tiste prave" ane?
ne vem... jo še čakam... bi jo pa že kar malce imela, da vidim kako se mi bodo uredili cikli, da lahko začnemo delati dete št.2 user posted image
kaj še? hmm kuhanje? razmišljam kaj naj F. naredim za kosilo pa mislim, da bo imel pire s korenčkom danes. nisem pa še sigurna!
pa ZUMBAAAA je danes user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.2.2011 10:25:26   
nadka30
dan
smo padle na drugo stran nas moram malo dvignitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.2.2011 10:49:08   
Anonimen
ja, odkar smo na FB tu nič ne pišemo :)

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.2.2011 10:53:11   
nadka30
ja to pa drži

sem pravkar malo oktoberke 2011 brala in me je ena zgodba full v solze spravila ena punca pričakuje drugega otroka in ji je včeraj umrl fant tako da svojega drugega otroka ne bo nikoli videl, prvi pa je star malo več kot leto dni, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.2.2011 11:06:44   
Anonimen
ojoj user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.2.2011 19:17:07   
nadka30
pa imamo še enga fantka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Registrirana nam sporoča veselo novico:

Ku,ku,pa sem tu(20.02.2011 ob 5:28 uri)!Sem Mark,velik
53cm in težak 3690 g.


iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
20.2.2011 20:53:35   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg





MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image         ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )      ?           Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ
29.  strelka87(23)     (1user posted image ,0user posted image )      ?               ?               user posted image      ?

JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5
23.  Špelca21(25)       (1user posted image ,0user posted image )    ?            Celje          user posted image        ?

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,0user posted image )        ?            Celje         user posted image        +1





user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
14.09.2010      brezcopatka    GAL SVIT (3430g, 51cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
10.12.2010      enček               ZALA (3030g, 50cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)
23.12.2010      obcinarka        MAŠA(2810g, 49cm)
14.01.2011      jmpolona         TOR (4195g, 54cm)
28.01.2011      oxer                 ALJA(3620g, 50cm)
20.02.2011      Registrirana    MARK (3690g, 53cm)

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 56 [57] 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 56 [57] 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?