Izpahnjen komolček (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pikapolonica -> Izpahnjen komolček (3.8.2005 22:17:54)

Ja, si nisem mislila, da nas bo tako hitro doletelo... Urgenca namreč. Pa nas je.

Popoldne se je Tia med igro nenadoma nagnila proti meni, ki sem sedela 2 cm stran od nje in nenadoma začela grozljivo jokati. Seveda mi najprej sploh nič ni bio jasno, potem sem pa hitro videla, da mora biti nekaj hudo narobe z njeno rokico, saj je bila čisto negibna. Kar visela ji je tam, ob njenem majhnem teleščku...:( Pa smo jo "popokali" in v bolnico. Ker sem zaposlena v zdravstvu, sem si seveda predstavljala najbolj črne scenarije in jokala in jokala :((:((:((, da me je že moj :love: mel dost. No, pa se je k sreči dobro izšlo. Zdravnik jo je pregledal, takoj posumil na izpahnjen komolček, naredil nek poseben gib in ji kostke naštimal nazaj v sklep. Za vsak slučaj smo sicer šli tudi na RTG, pa je bilo k sreči vse OK. No, Tia je potem še kar nekaj nekaj časa rokico ignorirala, zvečer pa se je že stisnila k meni in jo položila na mojo ramo.

No, zdaj moje malo ljubo dete :love: že spančka. Sem pa spoznala, da nesreča res nikoli ne počiva. In sem hvaležna :angel: da so nas čuvali in da ni bila nesreča še hujša.

Čuvajte svoje male lubice in lubeke!

Lahko nočko, :pika:




total -> Izpahnjen komolček (3.8.2005 22:28:40)

O ti božček mali,sam da je vse vredu z njo.Enega velikega lupčka za Tio:love:




urši77 -> Izpahnjen komolček (3.8.2005 22:55:02)

Ja, to se pa zna dostikrat naredit(naši princeski od moža se je tudi že).
Ohlapni sklepi, pa se "stakne":)




Pikapolonica -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 7:52:05)

No, zgleda da se le nismo dovolj :angel: zahvalili....

Ponoči je spet začela jokati in rokica je bila spet čisto fuč. Pa smo šli še enkrat v bolnico. Ob 3h zjutraj. In Tia ima zdaj longeto.

Pa saj je bolje tako, kot pa da bi ji vsak dan ravnali sklepe!

:pika:




Lunca1 -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 8:05:27)

Revčka.:rozica:




ZARA -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 9:52:58)

O grozno,Pikapolonica :(...




asso -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 10:07:45)

Joj Pikapolonica,

kaj vas še ne bo doletelo!
Itak pri malih otrocih se vsega dogaja. Hvala bogu, da se vse hitro pozdravi.

Upam, da bo Tia dobra, in da bo kmalu brez longete, ker tudi z longeto ji ne more biti lepo. Pri naši ne bi bila longeta na roki niti 5 minut, saj :duda: ni niti sekunde pri miru.

Lp asso




tiktak -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 14:34:38)

Tudi jaz ti želim, da se rokica čimprej pozdravi!

Eno :rozica: za malo Tio!




Jančika_ -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 14:35:41)

O groza:(. Drži se, pocartaj Tio in naj kmalu ozdravi.




SU -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 14:43:42)

Joj, boga miška!! Držimo pesti, da bo kmalu mimo!!:rozica::rozica::rozica: LP, Saša




Pikapolonica -> Izpahnjen komolček (4.8.2005 14:52:21)

HVALA, hvala vsem za dobre želje!

:pika:




Stran: [1]