[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.11.2010 19:07:53)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Volga -> RE: Play Doh... (8.11.2010 19:20:18)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

se mi zdi, da sm nekje zasledila, da se ga da zmociti z vodo, da ponovno postane bolj zmohnat? mal se nam je posusil...


probaj en košček, pa boš vidla.




rogljicek -> RE: Play Doh... (8.11.2010 21:24:13)

ja, jaz mal vode nalijem v lonček, pretlačim in zaprem za nekaj časa, pa je spet uporaben. samo pazi, da ne daš preveč vode.




mišk -> RE: Play Doh... (8.11.2010 21:45:27)

Naša ta mala je zadnjič že povsem strjenega čisto poslinla in je še po 14 dnevih čisto pocast!! Tako da to preverjeno drži![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ronja -> RE: Play Doh... (8.11.2010 21:55:54)

Jaz sem tako rešila že strjeno das maso, pa tudi lumpi plastelin od malih je ratalo, po moje bi tudi play dough, saj je v osnovi vse podobno, samo malo različni dodatki...




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.11.2010 8:15:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




pety78 -> RE: Play Doh... (9.11.2010 9:00:43)

Mene pa zanima, katere sete imate, da so recimo zanimivi pripomočki? Naša dva zelo rada ustvarjata s plastelinom, pa bi jima še kaj dokupila. Ima kdo slaščičarno, ali pa klovna? Pa kje je največ izbire, Muller, Špar?

Hvala.




mišk -> RE: Play Doh... (9.11.2010 11:01:16)

Mi imamo Play doh Fun factory. Je taka stiskalnica zraven, na katero daš različne modelčke in pridejo ven take kače različnih oblik.

Imamo pa še en plastelin Tutti fruti, kjer ima vsaka barva plastelina svoj vonj (vanilija, borovnica, limona, jagoda,...), zraven je še taka plastivicirana podloga, neke štampiljke, valharčki ipd. Tega še nismo načeli. Čakam, da ta prvo pri Play dohu vse sferdirbajo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




jajula -> RE: Play Doh... (9.11.2010 23:39:45)

jst sm dala čisto malo vode v play doh pa je en tak poc ratal, da je šlo direkt v kanto.




ronja -> RE: Play Doh... (10.11.2010 23:06:42)

Pety, če imaš mesoreznico slučajno in tiste modelčke za kilometrske piškote, lahko tudi to naštimaš (samo dobro operi potem). Jaz sicer nimam tega, tako da še nisem sprobala, ampak če spravi skoz testo, bo tudi ta plastelin.




Aja1 -> RE: Play Doh... (11.11.2010 8:00:26)

Mi imamo slaščičarno. Moti me to, ker je tamala že prvi dan vse barve zmešala (so tako mehke, da se ne da potem lepo ločit nazaj). Potem je bil pa tak užaljen jok, ker ni več "smetana" bele barve.




Stran: [1]