otroci šolarji (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


tanjusi -> otroci šolarji (8.11.2010 14:30:06)

Zanima me koliko kontrolirate delo svojega otroka v šoli ?
Ali mu kaj pomagate'? Pregledujete domače naloge ? Koliko je otrok star?
Moj je ta večji 7.razred pa nalog mu že nekaj časa ne pregledujem več, ga priganjam k učenju , pred kako kontrolko pa ga tudi izprašam...




Volga -> RE: otroci šolarji (8.11.2010 19:26:22)

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Zanima me koliko kontrolirate delo svojega otroka v šoli ?
Ali mu kaj pomagate'? Pregledujete domače naloge ? Koliko je otrok star?
Moj je ta večji 7.razred pa nalog mu že nekaj časa ne pregledujem več, ga priganjam k učenju , pred kako kontrolko pa ga tudi izprašam...


In? Ima dobre rezultate?




Luni -> RE: otroci šolarji (9.11.2010 7:16:47)

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

Zanima me koliko kontrolirate delo svojega otroka v šoli ?
Ali mu kaj pomagate'? Pregledujete domače naloge ? Koliko je otrok star?
Moj je ta večji 7.razred pa nalog mu že nekaj časa ne pregledujem več, ga priganjam k učenju , pred kako kontrolko pa ga tudi izprašam...

Isto, sicer je pa 8.razred....
Tamal je pa v četrtem, pa mu naloge pogledam za SLO redno, ostale občasno, pri kakšni mu moram pomagat, sploh naravoslovje. Za spraševanje in pisanje testov ga pa še pred vsakim preverjanjem ali pisanjem preverim... Uči se sam.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Kerensa* -> RE: otroci šolarji (9.11.2010 7:21:14)

IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi
Zanima me koliko kontrolirate delo svojega otroka v šoli ?

Toliko, da okvirno vem, kaj počnejo in kaj konkretno počne on.
Ali mu kaj pomagate?

Vsake toliko časa pa res.
Pregledujete domače naloge?

Cca. 1x tedensko.
Koliko je otrok star?

13 let (8. razred 9-letke).




marcela -> RE: otroci šolarji (9.11.2010 8:17:44)

Mojega 13 ketnika, hodi v 8 r je treba neprestano priganjat sam od sebe ne naredi nič, no vsaj pred 21 h sigurno ne bi šel sam od se k nalogi, ali učenju. Res ne vem kaj naredit, da bo sploh kaj delal in če že ne zadnji hip. Je čisto zasanjan in izgubljen.Reče saj bom in če ne bi parkrat znorela domačega branja sploh ne bi prečital. 3 krat je bilo treba knjigo podaljšat. Ja redno preverjava naloge, če imava kaj preverit, najpogosteje reče, da nima nič, pa se pol zvečer, ko je že treba spat it"spomni". Ja pred testi ga redno sprašujem in gnjavim, drugače ne bi bilo nič iz njega. Tamala 6 r ima običajno nalogo že napravljeno, ko pridem domov. Ja običajno pregledam, dam ji še kakšne dodatne vaje po potrebi, ji kaj razložim, pred testi skupaj ponavljava. najstarejša prvi letnik gimnazije ima pa toliko učenje, da se mi ne zdi normalno. Tudi še prosi da skupaj pred testi ponavljava, sploh nepravilne glagole,pa včasih jo je treba opomnit, da pišejo oziroma bo vprašana in je čas, da se za nekaj časa od fb poslovi.




Stran: [1]