|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri pralni stroj
6.11.2010 9:53:06   
Spark
pralni stroj mi je šel k vragu. Nekako ne upam Gorenjevega. Sedaj pa ne vem kaj sploh bi? Kaj imate, kako ste zadovoljne, ...
Rabim pa samo pralni stroj, brez sušilca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 10:07:22   
ona
bosch user posted image user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 10:08:49   
mamamajča
Zakaj pa ne upaš gorenjevega? meni je pa zakon!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 10:17:12   
Sacherca
Mi tudi imamo Boscha.

V glavnem pri izbiri mi je bilo pomembna koliko kg lahko opere in,da ima cim vec obratov centrifuge.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 10:24:53   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

da ima cim vec obratov centrifuge.



ne gre pretiravat .... jaz imam možnost 1500, pa sem na toliko prala le dvakrat .... dam maksimalno na 1200 obratov (in to potem, ko mi je na 1500 potrgal etikete dol s spodnjih hlač user posted image )


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 10:50:27   
Greenie
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

da ima cim vec obratov centrifuge.



ne gre pretiravat .... jaz imam možnost 1500, pa sem na toliko prala le dvakrat .... dam maksimalno na 1200 obratov (in to potem, ko mi je na 1500 potrgal etikete dol s spodnjih hlač user posted image )



ja, pa tudi perilo je pri tolikih obratih zelo zmečkano.

Meni je pomembno, da ima velika vrata, da opere vsaj 6 ali 7 kg, ker potem lahko pereš tudi razne velike oddeje in še kaj. Danes imajo stroji tudi sistem Fuzzy Logic, ki tehta koliko je perila, pa seveda varčen mora biti, torej vsaj A razred. To, da ima pa 20+ programov pranja mi je pa čisto odveč, uporabljam max. 4 (bombaž, sintetika, ročno, kratko).

Jaz sem imela LG in mi je bil zelo fajn, samo sem ga dala mami, ko smo se selili. Zdaj imam pa pralno-sušilni Hotpoint Ariston in je tudi fajn, samo programi pranja so bili pa bolj fajn pri LG.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 10:53:49   
naja17
Ha, jest sem to lih par dni nazaj spraševala. Evo tule tema:

http://www.ringaraja.net/forum/pralni-stroj-stotic/m_5417325/tm.htm

Sem vzela kar tega gorenjevega simplicity. Sicer ga še nisem vklopla (sem v prvi pošiljki dobila rdečega, namest belega), sam meni je blo pomembno, da ma čim manj gumbov in elektronike, zamik časa, 6-7 kg čist dost, pa da mi je razumljiv - simpicity user posted image ... Aja, pa 5 let garancije, pa A razred-to pa itak, mava vse aparate....

Gorenje - morda je res več servisov, je pa vodilna znamka v Sloveniji, zato % več kvarljivosti. Osebno nikoli nismo meli slabih izkušenj z Gorenjem, tko da nisem neke tople vode otkrivala.

< Sporočilo je popravil naja17 -- 6.11.2010 10:54:41 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 11:00:37   
Spark
Sedaj sem imela Gorenjevega, in že po prvem letu se klicala serviserja. In do sedaj sem ga vsako leto pa pol nekaj rabila. Pa cel stroj mi je zarjavel, pa ne vem zakaj. Zaradi tega sem reskla da zdaj pa ne bi Gorenjevega, čeprav sem mu do sedaj najbolj zaupala.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 11:03:22   
ŠpelaP
IZVIRNO SPOROČILO: naja17


Sem vzela kar tega gorenjevega simplicity. Sicer ga še nisem vklopla (sem v prvi pošiljki dobila rdečega, namest belega), sam meni je blo pomembno, da ma čim manj gumbov in elektronike, zamik časa, 6-7 kg čist dost, pa da mi je razumljiv - simpicity user posted image ... Aja, pa 5 let garancije, pa A razred-to pa itak, mava vse aparate....

Gorenje - morda je res več servisov, je pa vodilna znamka v Sloveniji, zato % več kvarljivosti. Osebno nikoli nismo meli slabih izkušenj z Gorenjem, tko da nisem neke tople vode otkrivala.



Tudi mi smo pred kratkim kupili tega in smo zelo zadovoljni. Tudi prej smo vsa leta imeli Gorenjevega in pravtako sušilni stroj, pa smo (bili) zadovoljni.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 11:33:01   
Bizibee
Hoover je top.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 12:00:58   
valerija77


IZVIRNO SPOROČILO: maya2

IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

da ima cim vec obratov centrifuge.



ne gre pretiravat .... jaz imam možnost 1500, pa sem na toliko prala le dvakrat .... dam maksimalno na 1200 obratov (in to potem, ko mi je na 1500 potrgal etikete dol s spodnjih hlač user posted image )




user posted image user posted image user posted image kaj je to tudi možno? user posted image user posted image user posted image user posted image

No jst imam tega od boscha in sem zelo zadovoljna.
http://www.mimovrste.com/artikel/3250026523/pralni-stroj-bosch-maxx-7-wae24441oe

tudi jst ne priporočam od gorenja. ga je moja mami imela samo pol leta, ostalih pol leta je bil pa na servisu in potem je dobila denar nazaj ker se ga ni dalo popraviti...
res da je od boscha malce dražji in samo 2 leti garancije, ampak moj je že svoje zdavnaj odslužil, saj tedensko operem 6-8 strojev in še v 2 letih nisem imela na servisu user posted image user posted image trkam...user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri pralni stroj
6.11.2010 12:25:33   
*alja*
pralni stroj miele user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz imam Gorenje pa nikoli več, same slabe izkušnje. Ko bom kupovala drugega bo ziher Miele, moja botra ga ima in ni primerjave z mojim. Pere že 4 leta brez napake! 


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?