kakanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


eva1 -> kakanje (3.8.2005 18:37:56)

Vem, da pri dojenih otrocih ni panike za delal če par dni ne kakajo, zanima pa me kako je sedaj, ko že imava 2 obroka-sadje zjutraj in mlečno kašico zvečer! Drugače je še dojen! Sedaj pa ni kakal že 5 dni, a je zdej to ok, al morm paniko delat?
Kako pa pospešim kakanje-kaj naredim s slivami-a čaj, al jih samo namočim? Sej je že dost star za live ane-12.8 bo 5 mesecev




Divja vijolica -> kakanje (3.8.2005 18:52:28)

Tudi moj ni kakal tudi do 7 dni, ko sem začela uvajati gosto hrano. Vendar ni trajalo dolgo, kmalu je spet začel kakati vsak dan ali vsak drugi dan. Sem mu pa takrat ko ni že 7 dni ni kakal dala za piti sok iz suhih sliv, lahko mu tudi daš sveže naribano jabolko.
Vse se bo uredilo, brez skrbi.




lex -> kakanje (3.8.2005 18:54:34)

Jaz sem mu termometer v rito potisnila, pol je pa kakal, da je bilo veselje. Mojega :duda: kupljene kašice full zapirajo in potem sva vedno imela probleme:((




Maxica -> kakanje (3.8.2005 19:16:18)

Pri nas je bilo ravno tako, ko sem začela z uvajanjem goste hrane. Našemu :duda: je vedno zelo pomagala kašica, ki sem mu jo naredila iz kuhanih jabolk/hrušk ter par suhih marelic. Je kakal, da je bilo veselje;). Sicer se pa dobijo hippove kašice iz hrušk viljamovk, tiste baje tudi ful pomagajo.




jazz -> kakanje (3.8.2005 19:53:28)

Naribano jabolko baje zapira. L.P.




beba76 -> kakanje (3.8.2005 22:40:20)


Eva1, nam se je isto začelo dogajat, ko sva začela z uvajanjem gosta hrane. Ko 8 dan zjutraj še ni bilo kakca, sem dala v posodo ene 8 suhih sliv, jih zalila z vodo in kuhala slabe pol ure. Pol sem vodo odlila, jo fajn sladkala in dobre pol urce po tem je bila plenica pooolna!:bravo:






Joe -> kakanje (6.8.2005 0:32:12)

Hruške viljamovke, Hippove ali sveže skaširane. Vsaj pri našem fantu že od začetka.




Stran: [1]