|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 18:50:36   
TomTaylor
pri babici in dediju, mami in atu, teti in stricu, sestrični, sestri in njenemu tipu....ko jih pa tako radi obdarujejo (predvsem gre za to, da HOČEJO kupit, ker bi radi, da bi jih moji otroci oboževali, pa da bi jih razveselili...al kaj jz vem zakaj) in ko otroci ob vseh teh miklavževnah sploh ne občutijo več tistega pravega občutka. Ma niti veselja več ne izkažejo, ker je vsega preveč....Rada bi, da jima miklavž prinese samo doma, samo, ne bi pa rada pol vseh sorodnikov užalila.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 18:57:48   
m_o_i
naj miklavz prinese bone (muellerjeve, DMove, babycentrove, konckoncev lahko tudi sparove po novem), ki jih bo mamica zapravla po potrebi user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 19:06:16   
naja17
Ne vem kako skenslat, amapk jaz pravim, da ko bo user posted image , bo dovoljeno darilo suho sadje,mandarine, kak čokoladni miklavž ali parkelj in to je to. Moj se 100% strinja, bomo vidl kak bo to potekal v praksi. Problem bo v tem, ker drugi dve vnukinji dobita ogromna darila za miklavža + božička... Se mi zdi, da majo otroc polno rit vsega user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 19:24:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 19:40:51   
Ana009
Ce nosijo samo za Miklavza, je to se OK.
mogoce pomaga, ce jim reces, da prinesejo kaksno malenkost ali pa 1 stvar ali pa kako podobno.. pri nas jih ni mogoce skenslat..
mei se zdi, da imajo otroc tud fuuulll prevec vsega.. problem je na koncu v tem, da ob tolikih igracah, nase mine, da bi se sploh igrali..
Lansko leto sem jaz potem darila spravila, ko sta zaspala in sem jih pocasi skozi leto spet dajala. Sladkarije pa smo dali na eno mesto, kjer vem, da so prisli v prave roke..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 19:45:43   
kajajaka
Pri nas je Miklavž skromen. Prinesti sme par madarin, kakšno liziko, čokoladko in kak bonbon - vse v eni mali vrečki - kot je nosil že meni.
Božiček in Dedek Mraz pa skupaj prineseta darilo - kar pač babice in dedki želijo. Saj se itak prej posvetujemo. Za Miklavža pa ne želimo bogatih daril, kar sem jasno in glasno povedala - nič vljudno, ker ne bi delovalouser posted image

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 19:48:05   
Rožica I
Kako? Težko user posted image .
Dogovori se, da Miklavž prinese sadje in nekaj malega, večje stvari pa Božiček ali Dedek Mraz.



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 19:54:06   
Anonimen
Vljudno?
Napiši jim pismo.

Dragi Miklavž,
.............

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 20:21:09   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pri babici in dediju, mami in atu, teti in stricu, sestrični, sestri in njenemu tipu....ko jih pa tako radi obdarujejo (predvsem gre za to, da HOČEJO kupit, ker bi radi, da bi jih moji otroci oboževali, pa da bi jih razveselili...al kaj jz vem zakaj) in ko otroci ob vseh teh miklavževnah sploh ne občutijo več tistega pravega občutka. Ma niti veselja več ne izkažejo, ker je vsega preveč....Rada bi, da jima miklavž prinese samo doma, samo, ne bi pa rada pol vseh sorodnikov užalila.


Jaz vljudno dovolim, da še naprej obdarujejo......če jih obdarovanje osrečuje ne vem zakaj bi morala to skenslat.....

In ja, užalila jih boš, pa če boš še tako vljudna......užalila jih boš, ko jim boš vljudno dala vedeti, da njihova čokolada ali igrača ali karkoli že, za miklavža ni več pri vas zaželjena.......

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 20:31:22   
Arwenko
Tudi jaz sem užaljena, če mi nekdo reče, da mu ne smem kupit darila, mislim obdaruješ zato ker imaš človeka (otroka) rad, ker mu želiš s tem izkazat neko pozornost. Drugo je, če nekdo ki obdaruje, ker misli da mora, s takšnim se pa vsekakor bolje dogovorit, da se to preneha. Mislim pa da je smiselno, da se dogovorite o obsegu daril, to pa mora vsak razumen odrasli človek sprejet, vse ostalo pa se mi zdi pretiravanje iz tvoje strani. sploh ta misel, doma bo dobil, drugje pa ne sme mi je čisto pretirana. 

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 21:12:24   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Tudi jaz sem užaljena, če mi nekdo reče, da mu ne smem kupit darila, mislim obdaruješ zato ker imaš človeka (otroka) rad, ker mu želiš s tem izkazat neko pozornost. Drugo je, če nekdo ki obdaruje, ker misli da mora, s takšnim se pa vsekakor bolje dogovorit, da se to preneha. Mislim pa da je smiselno, da se dogovorite o obsegu daril, to pa mora vsak razumen odrasli človek sprejet, vse ostalo pa se mi zdi pretiravanje iz tvoje strani. sploh ta misel, doma bo dobil, drugje pa ne sme mi je čisto pretirana. 

Se strinjam z vsem! TT, če vam je toliko vsega preveč, pa sebe prikrajšaj za veselje in ne obdaruj otroka, pa ne rabiš potem drugim krasti te sreče.. Sorite no, meni je to totalno banalno, da še za obdarovanje teh dvakrat ali trikrat na leto zapovedujete kaj (če sploh) lahko nekdo podari.

< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 5.11.2010 21:13:29 >


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 21:15:34   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Tudi jaz sem užaljena, če mi nekdo reče, da mu ne smem kupit darila, mislim obdaruješ zato ker imaš človeka (otroka) rad, ker mu želiš s tem izkazat neko pozornost. Drugo je, če nekdo ki obdaruje, ker misli da mora, s takšnim se pa vsekakor bolje dogovorit, da se to preneha. Mislim pa da je smiselno, da se dogovorite o obsegu daril, to pa mora vsak razumen odrasli človek sprejet, vse ostalo pa se mi zdi pretiravanje iz tvoje strani. sploh ta misel, doma bo dobil, drugje pa ne sme mi je čisto pretirana. 


Podpis. Mi se vedno dogovorimo.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 21:20:33   
birdy
jaz se podpišem pod Arwenko in Liliano...
Nenazadnje imajo tvojega otroka očitno radi in mu zato kaj kupijo. Pa tudi glede obsega daril se strinjam, še bolje je če ti grejo lahko toliko na roke da se skupaj zmenite kaj naj kupijo, da data nekaj predlogov in potem med njimi zbirajo. Vidva najbolj vesta česa se bo otrok razveselil in naj kupijo nekaj kar se bo dejansko uporabljalo, ne pa nekaj kar bo samo obdarovalcem všeč.



_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 21:22:18   
K_a_t_i
Jaz pa razumem TomTaylor!
Lani je naš še ne 3 letnik dobil darila za dedka Mraza pri:
1. doma
2. dediju (moj oče)
3. dedi+babi (od mojga)
4, moji sestri
5. od mojga bratu
6. pri meni v službi
7. pri moji teti
8. pri moji sestrični ena
9. pri moji sestrični dva
10. v vrtcu

Meni se to zdi preveč, nepotrebno in kar je najbolj bedno - otroku sploh ni bilo jasno zakaj povsod naokrog dobiva darila. Še več - edina stvar, ki si jo je želel, je bila harmonika in ne morem povedat kako me je stiskalo pri srcu ob njegovem razočaranju pri vsakem darilu, ki ga je odvil in ni bilo notri harmonike. Pač je doma dobil darilo med zadnjim (tiste, ki pravite, da je bedno razmišljanje, da bo doma dobil, drugje pa ne - kam pa naj bi dedek Mraz prinesel darila - tja kjer si doma, seveda!!).

Strinjam se, da se s takim načinom izgubi ves čar obdarovanja, tisto pričakovanje, kdaj pride dedek Mraz in kaj bo prinesel. Namesto veselja, da je nekaj dobil, bo otrok pri 10ih letih razočaran, če kje darila ne bo.
Žal pa tudi jaz nimam pojma kako vsem dopovedat, da materialne stvari niso edini način na katerega lahko "kupiš" otroka...

Še tole dodam - za rojstni dan nimam nič proti, če mu vsi prinesejo darilo - ker takrat razume zakaj ga obdarujejo.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 5.11.2010 21:29:24 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 21:29:34   
Najaa
Jaz te tudi razumem, sam skenslat ne mislim, če njih to osrečuje in jim veliko pomeni. Mislim tiste, ki obdarujejo, ker otroci itak ne cenijo tega tako zelo. Sploh če so še majhni in pojma nimajo, kdo je Miklavž, kdo je dedek Mraz in ostali. Moti me samo to, da se nabere ogromno ene krame, ki je čisto nepotrebna, zato jim reci vsaj, da prinesejo kaj res uporabnega.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 21:38:07   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Žal pa tudi jaz nimam pojma kako vsem dopovedat, da materialne stvari niso edini način na katerega lahko "kupiš" otroka...


Ko smo prvic oddali igrace otrokom, ki jih nimajo/ potrebujejo...., smo sorodnikom poslali pismo v katerem smo zapisali, da zaradi prevelikega stevila igrac, pomanjkanja prostora, nezmoznostjo, da se z vsemi igracami poigra... in tako naprej, prosimo, da namesto k nam igrace in darila za miklavza in bozicka oddajo in osrecijo tiste, ki jih nimajo. Cas, ko bi sicer sinko zbiral igrace ih jih oddajal drugim, bo takrat lahko izkoristil za igro z darovalci. Pripisati smo morali se, da kaksno hrusko pa mandarino ne bomo zavrnili - sine narekoval user posted image

Ucinkovalo v popolnosti... user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 5.11.2010 21:39:55 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 21:49:43   
ribica.
Tu je samo ena dilema : ali te bolj skrbi da boš užalila sorodstvo ali to da bosta otroka dobila preveč daril, česar pa ne želiš. Ko si boš odgovorila na to vprašanje pa ukrepaj temu ustrezno.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 22:00:02   
m_o_i
darila so namenjena OBDAROVANCU in ne tistemu, ki jih poklanja! ljubezen in kao neko priznanje si pa naj pridobivajo na drug nacin...
to je (tudi) moja teorija inu praksa. ce dete ne ve, zakaj mu letijo neki paketi in vrecke na kup, potem res nima smislauser posted image

sicer pa-vsakemu svoje.

pies: tole od frodota (frodikeuser posted image ) je odliicna idejauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 22:06:29   
Peli
Tud mi imamo tak problem, že v hiši dobita na treh koncih, sm dala pobudo, da vsak nekaj dnarja da, pa skupej kupmo in nato prinese Miklavž (pri nas po vasi hodi nekdo oblečen...) pa je to, to - ampak ne, to ne gre
Prav tako jest prpravm za druge otroke, vsaj kakšne sladkarije in sadje, saj ravno na Miklavža praznujemo roj. dneve in mamo polno obiskov user posted image .
Smo se pa na srečo uspel dogovort da mamo samo Miklavža, ne še Božička in Dedka mraza.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 22:23:19   
sazi
Tole pa mislim, da je zelo različno od družine do družine, njenih in priženjenih/primoženih navad. Pri nas smo zelooo praktični. Vse se vnaprej zmenimo - tudi za rojstne dneve. Vseeno pa ostane prostor za samoiniciativo in darila po želji, če ima kdo dobro idejo in je ne želi razkriti.
Odraslim in otrokom prinese darila samo en od dveh (božiček ali Dedek Mraz - po večini tadrugi) - ne kompliciramo - pač glede na čas druženja določimo, kateri mož je kaj prinesel. Prinese pa na vsak konec samo 1x.
Miklavž nam nikoli ni nič nosil in mi je bilo pri otrocih čisto odveč. Nekako smo ga morali vpeljati, ker bi bil mali v vrtcu preveč (kaj pa vem, kako naj se izrazim) prikrajšan, ker je vsakemu nekaj prinesel, le njemu ne. No, od takrat dalje imamo tradicijo, da nam Miklavž prinese čokoladne bombone in po prejetju teh bonbonov lahko začnemo postavljati smrekico, na katero doblene bonbone tudi obesimo.

Kako to ali kaj podobnega uvesti v družino, ki že ima drug sistem pa - žal nimam idej. Pri nas se lahko (skoraj) vse doseže s pogovorom in smo vsi zadovoljni - nihče ne trajba svoje za vsako ceno.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 22:50:25   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pri babici in dediju, mami in atu, teti in stricu, sestrični, sestri in njenemu tipu....ko jih pa tako radi obdarujejo (predvsem gre za to, da HOČEJO kupit, ker bi radi, da bi jih moji otroci oboževali, pa da bi jih razveselili...al kaj jz vem zakaj) in ko otroci ob vseh teh miklavževnah sploh ne občutijo več tistega pravega občutka. Ma niti veselja več ne izkažejo, ker je vsega preveč....Rada bi, da jima miklavž prinese samo doma, samo, ne bi pa rada pol vseh sorodnikov užalila.

.Rada bi, da jima miklavž prinese samo doma, samo, ne bi pa rada pol vseh sorodnikov užalila.
Ko sem bil majhen user posted image , je tudi meni prinesel pri babici ampak to ni blo to ! Pravi Miklavž je bil zame le doma, ko sem se zbudil in sem na mizi v sobi zagledal darila user posted image ... uf kje so tisti časi ! Morda bom danes sanjal da sem mlad ( al kako že reče Mef user posted image )

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 23:06:41   
ronja
Tudi jaz bi rekla, da jim pusti veselje. Če prinašajo malenkosti, ni problema, sadje se poje, sladkarije tudi, če pa dobijo otroci kake nogavice zraven, pa tudi ni konec svetauser posted image . Vsaj pri nas je Miklavž po navadi kake nogavice ali rokavice prinesel.

arvenko, kaj bi pa predlagala v primeru, ko bi en obdaroval iz veselja, ker ima pač tadrugega rad, tadrugi pa darila noče, ker ne ve, kaj bi dal nazaj, noče pa samo dobit (kar bi bilo prvemu čisto ok). Tak primer sva midva z bratom: jaz sem mu vedno rada dala kako darilo za rd ali novo leto, navadno celo zadela, samo on ni imel nikoli ideje zame (ali za kogarkoli drugegauser posted image ) in se potem revež sploh ne more normalno razveselit darila... Zato sem ga lani direkt vprašala (ker je vedno govoril, da on ne bi teh daril in to), da imam fajn idejo zanj, pa ne vem, a naj mu dam ali rajši ne, ker bi rada, da se on dobro počuti (to je namen darila) in če ga z darilom spravim v nelagodje, potem vsekakor namen ni dosežen... In je rekel, da bi veliko rajši videl, če mu ne bi nič dala in tega sem se držala. Letos sem posebej na samem vprašala še njegovo punco, če njo pa lahko obdarujem (sicer malo bolj elegantno: če ona pa verjame v dedka Mrazauser posted image ) in je rekla, da ona pa verjame in ji dedek Mraz lahko kaj prinese. Tako bo letos ona dobila darilo, on pa neuser posted image (če si ne bo premislil, samo dvomi, glede na to, da si že 27 let ni...) Takle mamo, kaj češ...

Sama imam srečo s sorodniki, da navadno vprašajo, če malidve kaj rabita in tako dostikrat kupijo kaj, kar dejansko rabimo in tisto potem uporabljamo na veliko in smo veseli in oni tudi.

Meni se to zdi preveč, nepotrebno in kar je najbolj bedno - otroku sploh ni bilo jasno zakaj povsod naokrog dobiva darila.

Joooj, si me spomnila na letošnji Ronjin rd! Seveda je ves čas dobivala darila, ampak njej je bilo to kolikortoliko jasno - ker ima rd in je vsakič pokazala tli plstke in vse to... Ampak bogi LEJLI pa ni bilo nikakor jasno, zakaj pa ves čas vsi samo Ronji nekaj nosijo! Prvih parkrat ji je bilo čisto ok, potem ji je bilo pa že prav grozno! In sem iskala raznorazne traparije, pa malenkosti, ki jih kdaj kupim, da jima bom dala na kak blesav dan... da sem ji potem kaj dala zraven. Ampak še vedno je ostal tisti grenki priokus: meni pa niso nič prinesli! Je prav jokala enkrat, ne da bi se drla, ampak je bila res razočarana. Težko je to 18 mesečnici razložit...

Sicer imamo mi tako zmenjeno: dedek Mraz je eden in edini in njemu se piše in on prinese darila pod domačo novoletno jelko na silvestrovo. Se pa v času praznikov vsi obdarujemo in tako bomo z malimi delale darila za strice, tete, babice in dedke in bosta tudi dobili darila od vseh teh - ker je recipročno, upam, da jima bo jasno, poročam po novem letuuser posted image .

Res pa je, da pri nas dedi da navadno denar (ki ga ne porabimo v celoti za igrače in niti ni mišljen tako), moja mami tudi ne kupuje takih klasičnih igrač, bolj kaj za oblečt prinese, pa kak CD, knjigico, ipd... tako da iz moje strani ne dobita kaj dosti igrač. Iz njegove pa seveda - ampak potem te igrače lepo razdelimo, da imata povsod nekaj (pri dediju, pri bici, pri dedu in babi, na morju...), tako da jih v bistvu ni toliko preveč. Kar pa ni aktualno, pa podarimo naprej, pa je.

frodica, ne vem, če bi to učinkovalo pri tako malih otrocih - nihče ne bi verjel, da so to res oni sami hoteli, bi mislili, da sva jim možgane opralauser posted image . Ampak saj pravim, pri nas še ni takega preobilja. Imata dovolj, res pa je, da sem tudi po novem letu dala en del novih igrač stran in sta jih potem postopoma dobivali, ker res ni imelo smisla vse naenkrat.

Imam pa sama podoben problem: da je najin proračun nekajkrat manjši kot svakov in od babice - in temu primerno darila ne morejo biti niti približno tako razkošna kot njihova. Vem, da oni ne gledajo tako na to, vendar mi je vseeno malo nelagodno, če jim ne morem vrnit pozornosti. PO drugi strani, pa se svakinji zdi super kaj doma narejenega, meni pa je to đabe roba in mi je nerodno dat... se ravno ubadam s tem.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 23:30:37   
Anonimen
Ideja je bila enostavna:

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Vljudno?
Napiši jim pismo.

Dragi Miklavž,
.............


In izgleda, da tudi praktična user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

smo sorodnikom poslali pismo v katerem smo zapisali, da zaradi prevelikega stevila igrac, pomanjkanja prostora, nezmoznostjo, da se z vsemi igracami poigra... in tako naprej, prosimo, da namesto k nam igrace in darila za miklavza in bozicka oddajo in osrecijo tiste, ki jih nimajo. Cas, ko bi sicer sinko zbiral igrace ih jih oddajal drugim, bo takrat lahko izkoristil za igro z darovalci. Pripisati smo morali se, da kaksno hrusko pa mandarino ne bomo zavrnili - sine narekoval user posted image

Ucinkovalo v popolnosti... user posted image



(odgovor članu Frodo Bisagin)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 23:33:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Tudi jaz sem užaljena, če mi nekdo reče, da mu ne smem kupit darila, mislim obdaruješ zato ker imaš človeka (otroka) rad, ker mu želiš s tem izkazat neko pozornost.


Kaj pa če človek ničesar ne potrebuje? Ker to je popolnoma mogoče. Pravzaprav je veliko manjša verjetnost, da človek darilo sploh potrebuje in si ga sploh želi, ker večina nas itak ima vse, in še malo za rezervo.

Kaj pa če je pozornost to, da enostavno spoštuješ njegovo željo, da ničesar ne želi in ne potrebuje?

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako čimbolj vljudno skenslat Miklavža
5.11.2010 23:37:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ne vem, če bi to učinkovalo pri tako malih otrocih - nihče ne bi verjel, da so to res oni sami hoteli, bi mislili, da sva jim možgane opralauser posted image .


Zakaj pa ne?

Punčka si je letos zažela plastelin za dedka Mraza (in lani body za gimnastiko). In to je to.
Kaj naj zdaj kompliciram? No, ona si v vsakem trenutku želi čevlje, samo ne povezuje z dedkom Mrazom, ampak samo z rojstnim dnem.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?