|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 14:41:42   
Ekaz
...s katere vidiš na pisto in gledaš vzlete in prihode letal...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 15:05:32   
Pia*
Ne dolgo nazaj so jo uredili je vse v steklem pa slaščičarna je gor. Tako da še je ja!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 15:08:54   
tilči
http://www.lju-airport.si/vsebina.asp?IDm=31

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 15:09:58   
mini86
ja mi smo bili ne dolgo nazaj..
avto parkiraj na plačljivem parkirišču-no to je edina možnost, pa ga pejt po 30 min preparkirat-vn pa spet not ker so nore cene..midva sva zamudila 7 min in sva dala 1,90€user posted image

< Sporočilo je popravil mini86 -- 5.11.2010 15:10:50 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 15:42:48   
čmrgelj
tiste terase kot je nekoč bila ni več, sedaj je nova prenovljena v steklu kot so že povedali je pa čisto na začetku stavbe, še pred tem ko potniki iztopajo ali vstopajo


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 17:02:09   
Colt
Hm....ta terasa je za plebs user posted image Za prave plane spotterje pa je v uporabi 4000m dolga steza za pisto ki teče točno vzporedno z glavno stezo 31-13 (zemljepisna in uradna smer/naziv steze LJLJ) In je od glavnega dogajanja odmaknjena samo cca dobrih sto metrov. In ko ti Airbus/Boeing pristane praktično ''pred kljunom'' je to posebno doživetje. Za staro in mlado. Da ne omenjamo zvečer ko se prige mali milion lučk.....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu čmrgelj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 17:24:24   
Colt
No, da me ne bo samo blebetanje, na spodnjem linku (upam da se odpre) je 1351 fotk, pretežno posnetih iz zgoraj omenjene lokacije. To bi moralo zadovoljiti še tako zahteven okus user posted image

http://www.airliners.net/search/photo.search?aircraft_genericsearch=&airlinesearch=&countrysearch=-+Ljubljana+%28-+Brnik%29+%28LJU+%2F+LJLJ%29&specialsearch=&daterange=&keywords=&range=&sort_order=photo_id+desc&page_limit=120&thumbnails=noinfo


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 18:04:13   
Anonimen
Za prave plane spotterje pa je v uporabi 4000m dolga steza za pisto ki teče točno vzporedno z glavno stezo 31-13 (zemljepisna in uradna smer/naziv steze LJLJ) In je od glavnega dogajanja odmaknjena samo cca dobrih sto metrov.
[/quote

Vstop na teraso je prost?

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 18:50:04   
Colt
Milionarka, seveda je ''vstop prost''. Lahko si narediš tudi piknik tam če želiš (jaz sem si ga že večkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) V bistvu je to kmetijska pot, zelo neprometna. In gor prideš na skrajno zahodni smeri (cesta KR-Brnik) ali vzhodni, (cesta Brnik-Vodice)user posted image user posted image Avioni, helikopterji in še kaj...pa kot na dlani. user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je na Brniku še terasa?
5.11.2010 21:31:26   
valerija77
pa je terasa v tem času tudi odprta? jst grem namreč 17.11. po mojega na brnik, pa bom mela sina zravn in bi rad videl letala, če bo možno seveda..

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je na Brniku še terasa?
6.11.2010 20:04:40   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Milionarka, seveda je ''vstop prost''. Lahko si narediš tudi piknik tam če želiš (jaz sem si ga že večkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) V bistvu je to kmetijska pot, zelo neprometna. In gor prideš na skrajno zahodni smeri (cesta KR-Brnik) ali vzhodni, (cesta Brnik-Vodice)user posted image user posted image Avioni, helikopterji in še kaj...pa kot na dlani. user posted image


Colt, plis, točna navodila, kako pridem do te točke. Grem iz LJ na Ac, izvoz Brnik, pa potem? Grem po cesti mimo tistega poligona za kros ali kaj je že tam na desni, ko se pelješ proti Brniku, potem so polja na desni, tam je tudi ena makadam potka, ki vodi vse do ograje letališča. A je to to ali kje drugje?

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Je na Brniku še terasa?
6.11.2010 20:05:19   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

pa je terasa v tem času tudi odprta? jst grem namreč 17.11. po mojega na brnik, pa bom mela sina zravn in bi rad videl letala, če bo možno seveda..


Je odprta, 14 dni nazaj smo bili tam in je bilo odprto, če se ne motim, do 18. ure.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je na Brniku še terasa?
6.11.2010 20:40:14   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Colt, plis, točna navodila, kako pridem do te točke. Grem iz LJ na Ac, izvoz Brnik, pa potem? Grem po cesti mimo tistega poligona za kros ali kaj je že tam na desni, ko se pelješ proti Brniku, potem so polja na desni, tam je tudi ena makadam potka, ki vodi vse do ograje letališča. A je to to ali kje drugje?
Zate bo najlažje da zaviješ notr na ''kros poligon''. Lepo desni žmigavec, v drugo in gremo not. Počasi pelješ mimo dveh velikih kupov peska, in slediš smeri direkt proti letališču oz stezi. V parih minutah se ti bo odprl nov svet. Ko prideš do ograje oz na glavno makadam cesto, se usmeri proti  vzhodu in se lepo dva km zapelji proti začetku steze. Potem imaš na dlani čist vse faze pristanka: Kratki finale za stezo 3-1 (v 90% pristajajo  in poletajo v tej smeri), točka dotika in zaviranje.

Navdušenje zagotovljeno user posted image Potem boš videla oz spoznala da je terasa res samo za ''laične plebejce'' user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Je na Brniku še terasa?
24.11.2010 15:11:47   
Lolek in Bolek
Colt zdej te pa imam! Ti si tisti, ki dela tam piknike in smetiš? A sexaš tud tam zvečer? Ker če, bom prec vedela kakšen avto imaš!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je na Brniku še terasa?
24.11.2010 15:21:01   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Milionarka, seveda je ''''vstop prost''''. Lahko si narediš tudi piknik tam če želiš (jaz sem si ga že večkrat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) V bistvu je to kmetijska pot, zelo neprometna. In gor prideš na skrajno zahodni smeri (cesta KR-Brnik) ali vzhodni, (cesta Brnik-Vodice)user posted image user posted image Avioni, helikopterji in še kaj...pa kot na dlani. user posted image


Colt, plis, točna navodila, kako pridem do te točke. Grem iz LJ na Ac, izvoz Brnik, pa potem? Grem po cesti mimo tistega poligona za kros ali kaj je že tam na desni, ko se pelješ proti Brniku, potem so polja na desni, tam je tudi ena makadam potka, ki vodi vse do ograje letališča. A je to to ali kje drugje?



Pojdi ti lepo dol na Brnik, mimo krosa, na križišču zavij desno proti Brniku in pred začetkom ograje zaviješ desno na makedam. Ko končaš ogled, zaviješ levo na glavno cesto in se pripelješ na Delavsko


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je na Brniku še terasa?
24.11.2010 16:30:16   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: benika
Pojdi ti lepo dol na Brnik, mimo krosa, na križišču zavij desno proti Brniku in pred začetkom ograje zaviješ desno na makedam. Ko končaš ogled, zaviješ levo na glavno cesto in se pripelješ na Delavsko

Povedala si ji za daljšo pot in jo s tem prikrajšala. Jaz sem pa zgoraj  povedal za bljižnico user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je na Brniku še terasa?
24.11.2010 16:38:47   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek
Colt zdej te pa imam! Ti si tisti, ki dela tam piknike in smetiš? A sexaš tud tam zvečer? Ker če, bom prec vedela kakšen avto imaš!

Me imaš? Kolkor jaz vem me ma ena druga user posted image
Nobenih piknikov, še manj smetenja...karkoli pa sem že tekom razmer izločil, pa sem vedno vzel s seboj user posted image user posted image Glede seksa tam....tu bom modro tiho user posted image Te ne briga, razen če nisi bila udeležena.

Avto, Focus temno modra farba, podaljšana verzija (limuzina) Bi me lahk za rokav pocukala če me vidiš user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Je na Brniku še terasa?
24.11.2010 23:09:47   
muco
Jaz sem tud enkrat hotu od tam avione gledat. In kaj je blo ? Verjetno je blo ravno v času košnje, morda žetve... v glavnem , prnoru je en kmet z enim od unih traktorjev ,ki se jih ustrašiš, pa še prikolico je mel. Ej, kok je pop****l nad mano user posted image . Verjetno sem mu bil mal napoto, al kaj vem kaj,v glavnem, če se nebi hitr spokal bi me po moje kar zgazu s tisto zverino !user posted image
... no jaz nimam tko lepih spominov na tisti kraj kot Colt.... žal !user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Ime deklice
kyra

Katero ime za deklico vam je bolj všeč?

Flora (27%)

Kaja (42%)

Taja (31%)


Število vseh glasov: 404

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!