Pa kaj je danes za en čuden dan... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Nia30 -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 13:53:56)

Pa men se bo danes zmešalo - mali tuli (8 mesecev)že ves dopoldan. Zjutraj je vstal že ob 5.30, ful dobre volje. Sva šla ob 6.30 že na sprehod. Ob 7.30 je bil že ful zaspan in je šel spat. Spal pa je samo pol ure in takrat se je začelo. Tuli ves čas brez prestanka, si ribleočke in ko ga dam spat noče spat, se še bolj dere. Jest tudi noče. Sem mu zdaj naredila flašo za tolažbo. Jo je spil, se vsedo, podrl kupčka in tulo dalje. Sem ga zdaj ponovno probala dat spat in zdaj tuli v postelji. Vročine nima, zobki? - nič ni videt, edino kaka ful pogosto, sam ni driska.
A je vreme al kaj? Ker men se bo dans res sfuzlalo.

A je še kje tako kot pri nas?

:zmeden::(:zmeden::(




lex -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 13:57:50)

No midva imava angino in je skoraj podobno.:((:((




Naja31 -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 14:00:53)

Ja, pri nas je grozno, ampak so zobki krivi.
Mali joka in krici od bolecin ze cel dan. Sem mu dala Calpol, pa z Clagleom ga mazem, ampak se mi ne zdi da bi kaj pomagalo.
Zdaj ga je moz peljal na sprehod v upanju da bo zaspl v vozicku. Zaspal ni, pa se ulilo se je, da me skrbi kako bosta domov prisla.
Skratka, obupen dan.




Tiki -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 14:03:10)

Pri nas je čudno, če kakšen dan ni čuden.




štimana -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 15:34:40)

Hvala enako - tudi pri nas katastrofa.
Jokca in stokca že od kar je danes vstal. In ker jaz zvesto verjamem vremenski napovedi da bo cel dan DEŽ tako nisva šla nikamor.
Tolk teži, da je za znoreti.

dio




Nani-nani -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 16:01:29)

Pri nas je tudi groza. Joka, sitnari v glavnem stanje je ubitačno. Spal je danes že 3X max po trideset minut. Upam, da so le zobeki in nič drugega. Prvega smo dobili prejšnji četrtek, mogoče pa bo drugi jutri. Lahko pa je samo vreme krivo. Vročine ni, driske ni, ...
Zanimivo tudi mi smo stari 8 mesecev, mogoče pa ti danes malce štrajkajo.




Špacka -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 16:09:54)


Ja, res je čuden dan, je spala pol ure v kompletu, kar je za našo malo rekord čez dan:)-





Anonimen -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 18:04:14)

Kaj pa ušeska?
Lahko ga bolijo ušesa.




BibaJ -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 18:31:09)

Naš je pa danes ful dobre volje :sloncek::sloncek::sloncek:




ZARA -> Pa kaj je danes za en čuden dan... (3.8.2005 20:15:42)

Ja, Zara je tud spala več kot 3 ure čez dan,kar se ni naredil zadnje pol leta al pa še dlje...




Stran: [1]