samoporjavitev (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


simona2 -> samoporjavitev (3.11.2010 10:43:22)

Ali ima katera od vas izkušnje s sistemi oziroma posebnimi kabinami za enakomerno porjavitev? SLišala sem za sitem VersaSpa, ki ga imajo v MB in v Brežicah v Ljubljani, pa tega nisem nikjer zasledila. Bila bi zelo hvaležna za kakršenkoli nasvet, v solarij zaradi znamenj, ki jih imam ogromno ne bi več hodila. Omenjeni sistem pa je baje zelo dober in ti da enakomerno porjavelo polt. Lahko je tudi kaj drugega ne ravno VersaSpa, samo da je v LJ.




Bizibee -> RE: samoporjavitev (3.11.2010 13:10:32)

Če želiš biti čez 4 tedne lisasta, kar izvoli na samoporjavitev. Kakor veš, se koža ne obnavlja enakomerno in vsa ta mega porjavitev zbledi v mega grozo na koži.
Poleg tega zadeva smrdi kot vse kreme za samoporjavitev, ampak vseeno, odločitev je tvoja.ž

Mimogrede, zakaj pa bi rada bila porjavela??




simona2 -> RE: samoporjavitev (3.11.2010 20:53:04)

pravzaprav iz nobenega prav pametnega razloga. Še vedno imam naramnice od modrčka iz morja, naslednjo soboto pa imam nek malo bolj eleganten ples, kamor sodi tudi primerna obleka, pa bi rada nekoliko skrila te bele naramnice in pa seveda malo tena nikoli ne škodi




m_o_i -> RE: samoporjavitev (3.11.2010 20:54:24)

malo tena VEDNO skodi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley16.gif[/image] se posebej umetnega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Kerensa* -> RE: samoporjavitev (3.11.2010 20:55:06)

Škoduje gor ali dol... malo tena je vedno lepo imeti. 




m_o_i -> RE: samoporjavitev (3.11.2010 20:56:25)

reagirala sem na "ugotovitev" avtorice teme[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

lepo pa je, ooo ja[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anonimen -> RE: samoporjavitev (3.11.2010 20:58:41)

Še vedno imam naramnice od modrčka iz morja, naslednjo soboto pa imam nek malo bolj eleganten ples, kamor sodi tudi primerna obleka,


Obleci obleko, ki prekrije bele naramnice.




liliana -> RE: samoporjavitev (4.11.2010 10:02:22)

IZVIRNO SPOROČILO: simona2

pravzaprav iz nobenega prav pametnega razloga. Še vedno imam naramnice od modrčka iz morja, naslednjo soboto pa imam nek malo bolj eleganten ples, kamor sodi tudi primerna obleka, pa bi rada nekoliko skrila te bele naramnice in pa seveda malo tena nikoli ne škodi


Jaz v takih primerih uporabim samoporjavitveno kremo.......se pač namažeš samo po rokah in dekolteju.......




TomTaylor -> RE: samoporjavitev (4.11.2010 12:00:50)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: simona2

pravzaprav iz nobenega prav pametnega razloga. Še vedno imam naramnice od modrčka iz morja, naslednjo soboto pa imam nek malo bolj eleganten ples, kamor sodi tudi primerna obleka, pa bi rada nekoliko skrila te bele naramnice in pa seveda malo tena nikoli ne škodi


Jaz v takih primerih uporabim samoporjavitveno kremo.......se pač namažeš samo po rokah in dekolteju.......


samo ne en dan prej, sploh, če se greš prvič te packarije. Seveda če nočeš da te naslednji dan vsi gledajo kot, da imaš vitilgio ali kakšno hujšo nalezljivo kožno bolezen. Takšna je bila namreč moja prva in zadnja izkušnja barvanja s samoporjavitvenimi kremami.




liliana -> RE: samoporjavitev (4.11.2010 12:59:26)

2 do 3 dni prej je čisto zadosti......seveda pa moraš uporabiti samoporjavitveno kremo, ki paše tvojemu tenu kože......če si naprimer svetljejše polti (jaz sem recimo) uporabiš kremo, ki je namenjena svetlejšim tipom kože......in ne tisto najtemnejšo.......




simona2 -> RE: samoporjavitev (4.11.2010 20:03:00)

evo me je kar minilo vse skupaj še posebej, ker je ena omenila vitiligo katerega hudo obliko ima starejša hči. Samoporjavitvenih krem doma res ne bi uporabljala ker lahk pride ravno kontra učinek in si potem res grozen za pogledat, ampak tale VersaSpa zadeva se mi je pa zdela hudo cool in zakaj si ne bi ljudje kdaj malo olajšali stvari - http://www.adam-eva.si/versaspa,33.html
Na žalost v Lj nikjer nisem zasledila tega pa sem malo pofirbcala, pa vidim da je bolj malo zanimanja zato. Bom pa malo skrila naramnice pa kak bolero vrgla čez obleko pa bo. Če pa še katera vidi tale post in ima kako pametn idejo pa kar na plan z njo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





Klemy82 -> RE: samoporjavitev (4.11.2010 20:07:55)

Ja, no, saj roko na srce, med air brush sistemom pa tole kabino ni dosti razlike (tu greš v kabino in te našprica s kemijo, pri air brush te pa kozmetičarka našprica... isto sranje drugo pakovanje pač), zato ne vem, zakaj se ne greš posprejat, če bi že rada. Boš vsaj tisti večer enakomerno tenirana, kak se ti pa koža obnavlja in kako zelo boš lisasta kasneje boš pa videla. Enim gre lepo dol, jaz pa res nisem za te reči, že naravno rjavo barvo zgubljam po zaplatah in sem vsa flekasta, kot da se ne bi umila 2 meseca skup. 




*mashai* -> RE: samoporjavitev (4.11.2010 21:32:53)

Rajši za tisti večer obleči obleko, ki to bo prekrila naramnice ali pa kot si že omenila bolero. Te kemikalije nanašat na svoje in posledično v svoje telo zato da boš en večer izgledala lepa je bv.  Če pa boš sama uporabila kakšno kremo, pazi da si potem dobro spereš roke, kolegica je namreč imela še nekaj časa obarvane dlani[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




leilani -> RE: samoporjavitev (4.11.2010 23:40:04)

js sm si v tem primeru (kakšno leto nazaj) cca en teden prej začela mazati s samoporjavitveno kremo samo sledi naramnic...vendar zelo natančno, ker če ne nastanejo fleki...


na sliki ni videt sledi naramnic, tako da...sem bila uspešna...




terrap -> RE: samoporjavitev (29.12.2010 18:53:47)

Se opravičujem da sem privlekla na plan staro temo,ampak me zelo jezi ko se piše nekaj kaj ni res!

Punci ste odsvetovali samoporjavitveno kabino,zaradi neutemeljenih razlogov.
Kot prvo,samoporjavitev je edina metoda porjavitve ki jo priporočajo dermatologi,in ki sploh ne vpliva na zdravje,ker se reakcije dogaja v povrhnjici,ki se z normalnim ciklusom obnove kože odstrani in ne gre v globino.
Kot drugo pa se gre za to da je končni rezultat odvisen od priprave kože pred tretmajem in nego kože po tretmaju,oz.vzdrževanje obstoječega tena.
To pa pišem kot zadovoljna uporabnica omenjene kabine,in sem z rezultati naravnost navdušena,celo zdaj po zimi imam lepo naravno barvo-nisem korenčkasta,nisem lisasta in NE smrdim!





dory -> RE: samoporjavitev (30.12.2010 11:47:08)

Vse te samoporjavitvene zadeve so en velik K...ker se povsod na kožo ne prime enakomerno, kot tudi s tuširanjem ne gre vedno povsod enako dol....torej postaneš lisast, kar je še najbolj grozno...


jaz hodim v solarij...dva tedna hodim na tri dni, potem pa do poletja 1x na 14 dni ali tri tedne...ravno toliko,da imam malo tena in ga potem vzdržujem, pa še alergij na sonce ni...vse ostalo je katastrofa...




terrap -> RE: samoporjavitev (30.12.2010 13:25:42)

Enako nevarno je ali greš v solarij za eno minuto,ali eno uro,koža ima spomin...kar tudi potrjujejo raziskave z strani dermatologov!
Kot sem prej napisala,pomembno je kako je koža pripravljena pred nanosom samoporjavitvenega sredstva,pa tudi kako se neguje potem, s tem lahko zmanjšate možnost neenakomernega "izpiranja" barve.

Kakorkoli,raje imam tu pa tam kakšno liso,kot pa rak kože!





dory -> RE: samoporjavitev (30.12.2010 13:31:48)

IZVIRNO SPOROČILO: terrap

Enako nevarno je ali greš v solarij za eno minuto,ali eno uro,koža ima spomin...kar tudi potrjujejo raziskave z strani dermatologov!
Kot sem prej napisala,pomembno je kako je koža pripravljena pred nanosom samoporjavitvenega sredstva,pa tudi kako se neguje potem, s tem lahko zmanjšate možnost neenakomernega "izpiranja" barve.

Kakorkoli,raje imam tu pa tam kakšno liso,kot pa rak kože!

lej vem,da se s solarijem marsikaj riskira...sej se že z navadnim sončenjem na morju, razen zgodaj zjutri in zvečer...
prepričana pa sem tudi, da tud te samoporjavitvene kreme vsebujejo raznorazne dodatke,ki koži niso najbolj prijetna...

sem sprobala že vse,ker sem vedno hotla bit lepo rjava...kožo pripravljala na samoporjavitev in negovala...pa me ni prepričalo...

no zdej sem čist bleda :)...letos ni blo ne morja in ne solarija...sem fasala strdek in je vse to prepovedano :)






terrap -> RE: samoporjavitev (30.12.2010 13:45:44)

Ali si probala VersaSpa kabino?
Američani ne uporabljajo druga kot to,vse rjave zvezdnike ki jih vidiš na rdečih preprogah,fotoshootingih in ostalih dogodkih-niso vidle ne sonca,ne solarija. Paris Hilton je ena od teh.
Če bi one vse bile lisaste ne bi tega uporabljal nihče.




Stran: [1]