Bulica v luliki (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


t*e*j*k*a -> Bulica v luliki (1.11.2010 14:40:40)

Naša mala (9m) ima pri vhodu v nožnico takšno belo bunkico. Zdravnik tega še ni videl, ker na nobenem pregledu ne pogleda spolovila, traja pa to že več mesecev. Je pa vedno iste velikosti. Na naslednjem pregledu ga bom na to opozorila.
Zanima me, če katera ve, kaj je to? Ima katera izkušnje s tem? Bo izginilo samo?





Volga -> RE: Bulica v luliki (1.11.2010 18:28:56)

IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Naša mala (9m) ima pri vhodu v nožnico takšno belo bunkico. Zdravnik tega še ni videl, ker na nobenem pregledu ne pogleda spolovila, traja pa to že več mesecev. Je pa vedno iste velikosti. Na naslednjem pregledu ga bom na to opozorila.
Zanima me, če katera ve, kaj je to? Ima katera izkušnje s tem? Bo izginilo samo?




zakaj ga pa že nisi, če te skrbi?




Shorty_ -> RE: Bulica v luliki (1.11.2010 18:31:48)

IZVIRNO SPOROČILO: t*e*j*k*a

Naša mala (9m) ima pri vhodu v nožnico takšno belo bunkico. Zdravnik tega še ni videl, ker na nobenem pregledu ne pogleda spolovila, traja pa to že več mesecev. Je pa vedno iste velikosti. Na naslednjem pregledu ga bom na to opozorila.
Zanima me, če katera ve, kaj je to? Ima katera izkušnje s tem? Bo izginilo samo?


Jaz bi se naročila na pregled in šla pokazat kaj je na stvari, me pa čudi da nikoli ne 'pogleda spolovila, naša P na vsakem sistematskem tudi to pregleda.




t*e*j*k*a -> RE: Bulica v luliki (1.11.2010 20:17:10)

Naše male do sedaj še nihče ni spodaj pogledal, tudi fantka ne, razen seveda patronažna v prvih mesecih.
Pregled imamo drug teden, tako da bo takrat vse jasno, vsaj upam.




Trcosava -> RE: Bulica v luliki (1.11.2010 20:26:40)

Tejka ali je mažeš z kremo? Prijateljica mi je povedala kako je njoj zdravnik povedal da bi bilo fajn če bi kremo bolj dala ''not'' če ne - se napravi čep. Ne vem kako izgleda ta čep, mogoče pa je to o čem ti pričaš? Seveda, najbolj da zdravnik pregleda.

Pa dodatno da niti našu malu nije zdravnik nikoli dole pogledal, razen če jaz ne naglasim




Stran: [1]