Otroški pancerji in smučke (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


barni -> Otroški pancerji in smučke (28.10.2010 7:54:07)

Pozdravljene!

Za našo 3letnico potrebujem pancarje in smučke ter palice.

Tiste, ki se na to razumete, prosim svetujte, kako velike pancarje naj ji kupim in kje? Nogico ima 25-26, velika je 100 cm. Kako dolge naj bodo smučke?

Hvala vsem za info, ker mi boste prihranile marsikatero laufanje po trgovinah.




NinaŠ -> RE: Otroški pancerji in smučke (28.10.2010 20:28:34)

Za smučke velja naj bodo dolge do brade [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] ...ampak ker predvidevam, da je začetnica, raje krajše kot daljše - mislim, da bi bile 80 cm večkotdovolj dolge. Za pancarje pa ti ne preostane drugega kot da jih pomeri. Ne smejo biti preveliki, da noga not ne pleše in seveda ne premajhni [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].
Letanja po trgovinah pa mislim, da dandanašnji ne rabiš več, saj sem prepičana, da v prvem "hervisu" dobiš vse. Prej pa malo še uč vrži na cene oziroma morebitne akcije/znižanja (Elan mislim da ima sedaj znižanje otroških smuči z vezmi)




piko12 -> RE: Otroški pancerji in smučke (28.10.2010 21:41:15)

Zdaj je v intersportu 3=2, tako da smo poleg smučk in pancarjev "zastonj" dobili še čelado. Ostalo pa se strinjam s predhodnico.




barni -> RE: Otroški pancerji in smučke (29.10.2010 8:09:38)

Uh sploh nisem pomislila, da rabimo še čelado?!

Piko, katere smučke ste kupili v Intersportu in kje? Ko sem malo klicala naokoli jih še nimajo ravno povsod na zalogi.





piko12 -> RE: Otroški pancerji in smučke (29.10.2010 8:59:11)

Na rudniku. Smučke techno pro (elanove, delane za intersport) z vezmi vred, pancarje roces (raztegljive) in čelado pojma nimam, vem samo da je edina raztegljiva in da ima lučke in da bi bila 60eur. Zmontirali so v 5 min. Računam, da mu bo to prav 3 leta, pol pa dobi tamala. Drugače ne bi šla novega kupovat.




Metuljček Cekinček -> RE: Otroški pancerji in smučke (29.10.2010 9:12:25)

Dobra varianta je tudi sejem rabljene smučarske opreme, kjer dobiš vse - pancerje, smučke z vezmi (ki ti jih tam lahko prilagodijo) in palice. Čelad lansko leto niso imeli veliko, tako da smo si jo mi vsak dan sposodili na smučišču.

Meni se zdi to najbolj ugodna varianta, ker otroci smučke hitro prerastejo in je opremo treba pogosto menjavati. Sploh za smučarje, ki bodo prvič stali na smučkah, saj otroku morda smučanje sploh ne bo všeč.




livia -> RE: Otroški pancerji in smučke (29.10.2010 14:04:32)

Naslednji teden bodo v hoferju




barni -> RE: Otroški pancerji in smučke (2.11.2010 13:37:50)

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_18856.htm

Tole pa sploh ni tako zelo poceni.

Smuče +palice 100E. V Interposrtu imajo menda Tecno pro (letos jih še nisem videla) komplet za 80 EUR in potem še cca. 10 EUR za palice. Čakam, da dobijo robo, ker so trenutno še zelo slabo založeni.

Če ima še katera kako info, bi bila zelo vesela.




livia -> RE: Otroški pancerji in smučke (2.11.2010 21:25:04)

Kaj pa bolha? Jaz te stvari vedno kupim rabljene.
Letos smo dobili smuči, vezi, palice, pancarje in čelado za 80 eur.




barni -> RE: Otroški pancerji in smučke (3.11.2010 8:02:29)

Ja saj gledam tudi na bolhi če je kaj primernega. Tele dolžine 80 cm ni ravno veliko izbire, eni imajo pa take cene, da te kap! Eden ima nastavljeno za smuči, pancarje in palice ceno 190 EUR. OK, menda so dobre smuče, samo da bi dala tolk denarja in to za rabljene?!

Bom še malo pogledala.




Stran: [1]