|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroska oblacila
27.10.2010 18:46:52   
mavrica26

živjo
a mi lahko poveste če  kupujete nova oblačila otrokom ali pač dobite rabljena? Ter ali kupujete otrokom obleke z motivi junakov (spiderman, ben10, hello kitty...) ali raje obleke ki nimajo takšnih poslikav - pač običajne obleke.

prosila bi za čim več odgovorov

hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 19:04:25   
ledenaa
Vsega po malouser posted image

(odgovor članu mavrica26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 19:06:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Vsega po malouser posted image


Enako.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 19:11:41   
tix
Kot predhodnice. Nekaj oblačil dobim od nečakov, večinoma jih kupim - CA, KIK, BC. Za kakšne junake je še premali, vrjetno jih pa bom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 19:22:03   
bori2
Veliko oblačil za drugega otroka - fanta dobim. Ker imava obe s kolegico par, pa spole kontra in starost enako (jej sem zakomplicirala,... user posted image ) Jest imam punco 8 in fanta 4, ona pa fanta 8 in punco 5, in oblačila za tadruge v celoti zamenjamo.  Seveda ima štiriletnik že svoje interese in hoče CA pulover Mcqueena, če vidi pižamo Ben 10 in gatke Mickey Mouse. Kar nima, oz. ima bolj obrabljeno mu dokupimo po njegovih željah - zaenkrat so še v mejah normale.

Drugačna zgodba je s tretješolko, kjer moramo vse kupovati. In največja žalost pa je, da ji karkoli lepega težko kupiš. Nobeni od naju niso vseč ozke kavbojke, pajkice in majice - oblekice ter svetleče bunde. Tega je zadnji 2 leti povsod. Midve greva tako v Mano, kjer kupimo klasične kavbojke, žametne hlače in kako mini krilo, žabe ter mikice za zraven. V CA smo našle nekaj puloverjev, v NKD pa žameten plašček. Bundo ima iz Intersporta.

Letos smo skozi v trgovini, saj smo iz pomladanske 122 sedaj v 146. Se mi zdi da zmečemo enih šoldov za cunje,... Aja, pa "junaki" niso pri 8 letih več aktualni,...

Tudi v Takko najdeva kaj, ampak je navadno ravno 146 pobrana.

< Sporočilo je popravil bori2 -- 27.10.2010 19:23:36 >

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 19:36:38   
mavrica26

kaj pa nakupi po spletnih trgovinah?
seveda vsak želi kupiti lepe kvalitetne obleke in po sorazmerno nizkih cenah. koliko pa približno zapravite za otroške obleke?

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 19:44:19   
mavrica26

glede spletnih trgovin ki imajo obleke z risanimi junaki (spiderman, ben10...) je kar nekaj. našla sem oazaudobja.si, ciracara.si, hellokitty.si...
ampak ali se sploh kupuje preko spleta, oz. kakšne izkušnje imate s tem?

(odgovor članu mavrica26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 19:47:54   
bori2
Odvisno od sezone in potreb. Sedaj v septembru in oktobru je šlo cca 250 EUR.
Za dvoje zimske čevlje, dve bundi in kapi, dvoje superge, dva krat dva spodnja dela trenerke, za hčerko pa še 3 hlače, 3 majice in 1 pulover ter 1 žabe. Kupljeni so tudi 2 "živalski" copati, 2 žabe, nogavice in 2 frotir pižami iz KIK-a, kar pri nas prinese Miklavž. Povem še, da če ne bo nič izrednega je to do aprila konec,...
Aja nabavljala sem pa v Mani, v NKD-ju in v Interšoprtu - lažem, Šport 2000 je bil. Čevlje sem pa "zgrebla" v hoferju.
Internetnih trgovin pa se še nisem posluževala,...

< Sporočilo je popravil bori2 -- 27.10.2010 19:49:16 >

(odgovor članu mavrica26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroska oblacila
27.10.2010 20:00:21   
Katy78
Jaz kupujem vse novo, ker nimam od koga "podedovati".

Oblačil z motivi Spidermanov in podobno ne kupujem, ker mi niso všeč (ajde, za punčke je kakšna Hello Kitty še ok, ampak npr. da ima en kos oblačila naenkrat oblečeno, ne pa hlače, pa bunda, pa kapa..., meni pač to ni všeč, je preveč načičkano). Ko bo večji, mu bom kupila, če si bo zaželel, sama od sebe mu pa po moje takih oblačil ne bom nikoli kupovala. user posted image

Za njegova oblačila pa kar dosti zapravim - če mi je kaj všeč, pač kupim. user posted image

Spletne trgovine - do zdaj sem naročila samo par bodijev in eno kapo ter zadnjič zimske čevlje od Geoxa, ker se mi ne da hodit po štacunah in čekirat, kdaj bom ujela kakšne čevlje, ki mi bodo všeč, tudi v njegovi številki.

Drugače je pa naš fant za zimo že pripravljen, tako da do pomladi ne načrtujem nobenih nakupov več.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 27.10.2010 20:04:02 >

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroska oblacila
28.10.2010 7:29:24   
Hope2
Veliko podeduje, nekaj pa dokupimo. Do zdaj nisem kupovala risanih junakov , razen če je bilo kaj kjut ali pa ni bilo nič drugega. Zdaj pa je naš 2 letnik padel v risanke in si tako zaželel bundo cars, pa kapo cars. Men to ni grozno, naj ima kar je njemu všeč, saj jaz si tudi tako kupujem in če se naveliča v 1 mesecu pa se, saj se jaz tudi, ampak odnosit bo treba vseeno celo sezono


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroska oblacila
28.10.2010 23:14:27   
anckabancka
Pri nas fantje dedujejo kar eden od drugega user posted image Za najstarejšega, ki ima 5 let v glavnem vse kupim (še nisem našla dobrotnika - z veseljem vzamem kaj rabljenegauser posted image ). Potem za njim nosi 4 letnik, za njim 2 letnik in za 2 letnikom naš 3 mesečnik...
Za 2 letnika včasih kaj luštnega dobim, da nima vseh oblačil spranih in ponošenih... Drugače pa na začetku sezon kupujem na veliko. Ponavadi vsak potrebuje vsaj ene čevlje, pa kakšne hlače... Tastarejši pa itak vse...

Ja, včasih jim kupim kakšnega spidermana, cars ali kaj podobnega. Samo je problem, ker če kupim enemu, moram še ostalim, da ni panike. Že 2-letnik dobro ve, če je slučajno za kaj prikrajšan. user posted image

< Sporočilo je popravil anckabancka -- 28.10.2010 23:15:00 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroska oblacila
29.10.2010 9:15:39   
bori2
Že 2-letnik dobro ve, če je slučajno za kaj prikrajšan. user posted image


To pa ja,...
Bog ne dej da prinesem za taveliko kej domov in nimam kaj zanj,... Ampak to vkalkuliram že ob prevzemu "škatle" ko dobim nošene stvari. Kakae cjut cunje skrijem in dam potem, da vidi, da je novo - kao.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?