|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razlika
28.10.2010 14:43:18   
divans1
Ej sam zanima me razlika, nič drugega!!! Sem že brala, pa so pri vseh treh skoraj isti znaki, kar se tiče kašljanja in dihanja.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razlika
28.10.2010 14:43:20   
majčica1508
zakaj pa nisi vprašala pediatrinje kaki so znaki,ko si bila že tam.....pa ne tok paničarit,je čist brezveze
to energijo rajši usmeri drugam....
pozdravite se

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razlika
28.10.2010 14:51:40   
divans1
Mah gužva je bla, sej drgač bi!!!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razlika
28.10.2010 21:13:32   
naja78
divans,astma se dokazuje šele po 3 letu starosti,tako da bo dovolj vode še priteklo preden se bo potrdila.
je pa tale ventolin in flixotide in berodual kar močno zdravilo in se dajejo pri bronhitisih,astmi,....in niso mačji kašelj,ampak če je treba je treba.tako kot moj že 3x antibiotik,...tako je

nočem te strašit,če se je to že zdaj začelo bo verjetno k temu nagnjen.si razmislila o cepitvi za pnevmokok,....<????je odlična preventiva za bakterijsko pljučnico,vnetim ušesom,bronhitisu,.......pri naši P visi zeloo velik plakat o tem.

vse ostalo so punce napisale.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Razlika
29.10.2010 7:30:39   
divans1
A to kej pomaga, kdaj se pa to cepi in ali je to samoplačniško?

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razlika
30.10.2010 11:58:32   
divans1
Evo, danes je tretji dan, odkar smo bili pri zdravniku, pa se mi zdi, da mu tale Ventolin zaenkrat še nič ne pomaga. Ponoči spi super, nič ne kašlja, podnevi pa parkrat zakašlja, ima pa moker kašelj, moti me, ke rmu še vedno hropi noter... ali je še prehitro da bi mu bilo boljše? Vročine nima, je korajžen, Ventolin mu dajem 4krat na dan, pollitrsko flaško imam za nastavek... hropenje pa ne izgine...user posted image nosim ga pokonci, da bi se lahko izkašljal...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razlika
30.10.2010 12:02:22   
*miska.mcc*
ce ima moker kaselj pomeni, da so se zacela pljucka pucat. hropi pa verjetno zato ker je se premajhen in se ne zna konkretno odkasljat.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razlika
30.10.2010 12:41:11   
divans1
Ja, se strinjam, moram pa povedati, da on ma že skoz moker kašelj, nikoli ni imel suhega. A tale Ventolin je zdravilo in neke vrste inhalacija hkrati? Meni je sestra rekla, naj mu prek pollitrske flaše špricnem dvakrat in to ponovim 4krat na dan, pa čim dlje naj to vdihava, je tako ok?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




ime za julijske otročke 2.del
katrinka



piščančki (24%)

princi in princeze (8%)

poletne žabice (33%)

morski ježki in zvezdice (35%)


Število vseh glasov: 237

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!