|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
10.2.2011 18:26:01   
total
Čer,

pa sem še jaz zbolela,vročina,kašelj slabo počutjeuser posted image , eh naj se gre solit vse skupajuser posted image . Sem verjetn od tamalega pokasirala...upam,da je za letos konec.


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Julijke 2011
10.2.2011 19:06:42   
frufru
zima za nakupe maš še dost časa, jaz sem v prvo prvo stvar kupila šele okoli 30.tedna. Sva pa prej doskrat v trgovine zavila pa malo trgovce izpraševala, pa vozičke probala v prtljažnik dat in sva (sem) doma - in + pisala. Pa v Avstrijo sva malo zavila v Toysrus in Kiko majo dostikrat biiiiistveno ceneje. Vozek sva pol preko neta naročila iz Nemčije je bil komplet jajček, voziček, zimska vreča, prevleka za dež s poštnino ceneje kot samo vozek v Baby centru. Za sobico in opremo je pa zame IKEA No.1

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Julijke 2011
10.2.2011 20:13:06   
theirchy
user posted image Neverjetno kaj vse človek najde na internetu, ko ima zjutraj preveč časa user posted image še sreča, si mislim sedaj, ko sem prebrala nekaj zanimivih tem na celotnem forumu, do večera pa zbrala pogum in se registrirala na stranuser posted image . Najverjetneje ni potrebno poudarjati, da sem na stran zašla, ko sem iskala dodatne informacije o vsemu mogočemu, kar zadeva nosečnost.

Naj se malce prestavim: sem 26 letna nosečnica, v prostem času še študentkauser posted image (se zgodi, nažalost). S fantom pričakujeva svojega prvega kobacaja, pa tudi nasploh gre za prvo nosečnost. Vesela novica naju je zelo razveselila, saj ni šlo za kak "srečno-nesrečni" pripetljaj med rjuhami, temveč za "zavestno odločitev", ki pa naju je kljub vsemu presenetilauser posted image . Glede na besede G (dr.Strah), ki je opravila NS, je predvideni datum poroda 8.7., osebni G pa temu do sedaj ni oporekal. Moram se pohvaliti (čeprav to ni bilo oz. ni popolnoma nič odvisno od mene), da kakih posebnih težav do sedaj (trkam po lesu) nisem imela. Tako, da izraze jutranja slabost ipd poznam samo iz filmov (hec). Zelo dobro pa skrbim za vreme, saj s svojimi vetrovi dokaj uspešno mešam ozračjeuser posted image . Tudi zredila se dosedaj nisem in me kar skrbi koliko in kako naenkrat bom vse not dobila...
Nakupovali pa tudi nismo še nič, malce čakamo kaj bomo dobili iz dobrih rok, malce pa smo v dilemi kako se zadeve lotiti? Prej ali slej bo treba načeti tudi to poglavje.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 7:07:19   
MetiLu
Dobro jutro user posted image  kadar se moj otrok odloči spati celo noč, očitno misli,d a lahko zato zjutraj eno uro prej vstane user posted image  Smo že eno uro pokonc, sem bila že tolk lačna, da sem mogla čokolino vase vržt user posted image  

Danes greva pa z možekom še po en del fasnge, ker jutri namreč moj mali mišek praznuje rojstni dan user posted image  ker smo zaenkrat še v dokaj malem stanovanju in imamo veliko ožjo žlahto, bomo praznovali cel vikend in bo kar pestro user posted image  pa tamal že cel teden v vrtcu razlaga o tem in komaj čaka popoldan, da bova pekla torto. No, glede na goste bo treba najbrž kar dve ... Sem ga pa pomojem malo razočarala, ker sem kupila eno svečko v obliki št. 3, namesto običajnih... pa balone sem pozabila user posted image  jao jao ... bo pa pomojem presrečen nad maminim (moja mami) darilom, sem ji naročila nek žerjav na daljinca, ki ga je zadnjič videl in se igral pri enem prijateljčku in je bil čist navdušen. Pa do sedaj ni dobil še nobene take igrače "igrače", vedno smo mu kakšne "pametne"zadeve kupovali, pa sem rekla, da kakšno traparijo pa tud že lahko dobi user posted image

Glede nabave cunjic in opreme se kar strinjam, da je fajn, da se razporedi čez mesece, al pa če ste tako disciplinirane, da dajete na stran in pol s tistim kupčkom vse naenkrat ordinirate user posted image  v prvo se kar nabere stvari, sploh, če je treba vse kupit.
Mi smo posteljo za tavelikega kupili že decembra, pa še zdej ne spi celo noč v njej. Sem upala, da se bo navadil, pa očitno bomo na koncu vsi v najini postelji spali user posted image

Pri nas smo pa tud vsi neki šmrkasti user posted image  upam, da kmalu pride pomlad user posted image

Grem se zdej malo v pojavno obliko spravit, pa eno kavo spit. Včeraj nisem nobene, pa sem komaj čez dan pregurala user posted image  aja, pa začeli so me šivi iz prvega poroda zategovat tam spodaj user posted image user posted image  user posted image    

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu theirchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 8:51:21   
rakica82
Jutro!

Še ne sončen dan user posted image , pa kot kaže zadnji za nekaj časa. Tako da danes izkoristite user posted image .

Dobrodošle nove user posted image . Theirchy maš pa podobno kot jst, nobenih težav, kar je super verjemi. Pa tud kile, jaz sem na minus ena in me tudi skrbi, ker jem dosti in se mi zdi ,da bo pol kar naenkrat šok.

Ancibanci super, da so šli pujski stran user posted image .

Total in **M** upam, da bo zdravje kmalu boljše. Še kakšen mesec, pa bo teh virusov počasi konec. Vsaj upam.

Metilu ste bli pa zgodnji danes. Pa lepo praznujte jutri. In vse najboljše tvojemu mišku.

Lepo se mejte


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 9:15:30   
škrpijonka
Punce sem gledala katalog e leclerc in me je premamilo, da bom šla v Lj malo v nabavo.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 9:16:39   
marjetka15
oj user posted image !

Najprej hvala za super idejo za valentinovo za naše user posted image .
Prilagam link: http://www.popek.si/za-otroke/mali-popek-majice-in-bodiji-z-napisi.html
kjer imajo lušne bodije in majčke z napisi. Jaz bom šla kupit rdeč bodi
z napisom ''moj oči je zakon''user posted image

Kar se tiče nakupovanja...jaz sem ena izmed tistih, ki se ne more zadržati ko pride v trgovino z otroškimi stvarmi user posted image .
Je pa od srede naprej v leclercu akcija otroške opreme, imajo ogromno bodijev, pa pripomočke od NUK-a, AVENT-a in Tommee Tippee, posteljnino, igračke...
Jaz sem šla kupit par igračk, pa flaško, dudo sem že kupila in eno ful lušno brisarčko s kapuco. So pa kar ugodne cene, zato sem rekla, da bom kar počasi po akcijah kupovalauser posted image .

Počutim se pa super, kašelj počasi pojenja, danes pride še en dan sprehoda po sončku. Greva pa danes z možem k mizarju za kuhinjo za našo novo hiškouser posted image . še en teden bolniške pol pa v službo!

lepo se imejte pa zdrave ostanite!

lp

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 10:06:32   
NEA_TEJA
Punce jest sm pa ratala kr slabe volje.Sm šla gledat seznam vozičkov na katere se lahko pripne un dodaten sedež za starejšega otroka in našega vozička ni na njem.
Mam pa abc 3 tec čisto novo košaro in dva športna dela nikoli uporabljena ,uporabljen je bil sam ogrodje zdej pa razmišljam kaj narest .

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 10:18:23   
Suziiika
Jutro user posted image

total čimprej se pozdravi nouser posted image , theirchy dobrodošla user posted image  pa zakaj tam, "na žalost" ? Drugače pa super za bejbija, mam rok en dan za tabo in res komi čakam user posted image  kar se pa tiste skrbi za vreme tiče, pa nisi edina user posted image  kot da bi noč in dan jedla samo fižol, pa sploh ne vem če sm ga že kaj odkar sem noseča user posted image  sicer pa bolše ven ko pa da not ostane user posted image
Frufru meni se zdi (čeprav sem prvič noseča) do 30ga tedna kr mal raskirano čakat, še posebi če nimaš res čisto nič, ker konc koncev nikol ne veš kaj se lahko zgodi (boh nedaj da bi se), ampak vseeno user posted image

marjetka15 ja je kr fajn ideja za valentinovo sam zdej jo je treba še uresničit user posted image , sicer so lepi tile bodiji ko si dala link, sm se mi kr mal velik zdi 15€ za en bodi, napis gor al dol.. bom probala še mal po trgovinah kej najdit..

MetiLu si kr ne predstavlam kak si zdržala cel dan brez kavice, tk da dans si jo pa le privošči.. pa lepo praznujte user posted image

Anci banci user posted image  smo veseli da ste zdaj vsi zdravi in okej user posted image

škrpijonka sem js tudi malo na netu prečekirala tale katalog od leclerca pa js tud razmišlam da bi jo mahnala malo firbec pasit do mb-ja dans user posted image  pa še cene so tud kr luštne user posted image  pa mi je smešno, ker drugače nisem neki ful fan tega nakupovanja pa laufanja iz trgovine v trgovino, samo zdej ko gre pa za bejbijauser posted image bi pa skos user posted image

Lep vikend vam želim punce pa pazte nase user posted image

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 11.2.2011 10:19:27 >

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 10:40:01   
Majuscka
Pozdravljene.   Morda je danes zadnji sončen dan za nekaj časa, tako da tole napišem pa brž ven… Četudi sem doma, sem zelo zaposlena, tako da pogosto šele popoldan padem na kavč…zvečer pa me že pred 22h zmanjka :) Vedno nekaj najdem za počet. Danes bom na primer čupavce (kokosove kocke) pekla…na vago pa si upam samo 1x tedensko...
Sicer pa se je meni beli tok umiril, zagotovo je pomagal Multi gyn gel…tako da zelo priporočam. Zdaj si namažem samo še vsake toliko, ko se spomnim. Sem vam kar malo »fauš«, da že lahko takole kupujete. Midva se namreč seliva nekje sredi aprila, vsaj upam da, kredit še ni odobren, tako da nič ne kupujem, da ne bomo še to selili. Me je pa akcija v Leclercu tudi čisto prevzela, pa sem mogla pogoltniti to. Pa še moj me bremza. Ker ve kaj vse bova selila. Sva se pa zdaj končno odločila, da vzameva voziček Maxi-cosi od male nečakinje Gaje, ki bo poleti dobila vozek marelo, nama pa bo prihranjeno nekaj €, ki jih bova še kako potrebovala. Z bratom in svakinjo se super razumemo, nista »aklih«, za vozek, tak da bom brez slabe vesti v njem vozila svojega pamža…   V ponedeljek pa morfologija, morda celo izvemo kaj bo. Sem si pa rekla, da si v ponedeljek če bo vse ok, za nagrado privoščim previjalno torbo iz DM J   Theirchy, ti pa dobrodošla!!! Imava na isti dan rok. Od kod pa si?   Vse lepo pozdravljene, bodite v sončku, zdrave in polne energije!  

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 13:07:33   
škrpijonka
Mislim, da bo ta vikend v leclercu videt same nosečke.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Majuscka)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 13:49:34   
NEA_TEJA
Jest grem verjetno danes pop po ograjo za stopnice .

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 14:10:39   
bucibirba
Pozdravček vsem skupaj!

No, da se še jaz malo javim po dolgem času. Ste prav pridne in vam komaj sledim user posted image .
Mi smo imeli danes pregled pri G in je srčke poslušala in ga je takoj našla user posted image ...iii, naš piščanček je zelo aktiven, ker se je močno slišalo njegove brcike, sam jaz jih še ne čutim (sem pa v 18.tednu)...bo že, ko bo cajt, a ne user posted image ?
Naslednji pregled pa imam 18.3., in sicer morfologijo...komaj čakam! Mismis, hvala za seznam, super je!

Theirchy in Janca15, dobrodošli!
Nea_teja, super za pregled in držim pesti za super rezultate v ponedeljek! Julijka11, tudi tebi želim super rezultate!        
Aqua77, lep voziček!user posted image  
Anci banci,  super da je gripa odpujsala pročuser posted image !
Total in **M**, držim pesti, da se čim prej pozdravita! Jaz sem bla prejšni teden tudi neki boga, predvsem kašelj, me je vse tako bolelo od njega, sam zdaj je že dosti boljše.
Metilu  lepo praznujte jutri! Pa da user posted image lepo uspe, njami, si mi naredila skomin user posted image !
Maca84 ogromno dobre volje pri diplomi ti želim! Jaz se moram tudi lotit, ker jo vlečem že preveeeeč časa.


Drugače pa sva z mojim dragim pridno izkoriščala te lepe sončne dneve za sprehode. Je blo tako lepo topelčke zunaj, človek spolh ne bi šel domov user posted image . Mi prav paše se malo gibat, ker me je začel pošteno križ bolet.
Kar se nakupov tiče, do zdaj sva nabavila koš za plenice (brezkaset_ni), pa tri bodije s kratkimi rokavčki in eno majčko...je bla tatku tako všeč, da ni blo druge (sicer je bolj za fantka, midva pa ne veva še kaj bo...ampak ni blo druge kot jo vzet user posted image ). Morava pa nabavit še previjalno, pa posteljco, pa...uf, še ogromno stvari. Počasi počasi bo ratalo. Sva rekla, da počakava še do morfologije in potem v akcijo! Glede vozička sva se zdaj odločila za voziček Mutsy, sam ga morava prej videt v živo user posted image . Bo treba naredit en izletek v LJ.

Nič, lepo se imejte in uživajte še zadnje dni na sončku!user posted image

< Sporočilo je popravil bucibirba -- 11.2.2011 14:11:30 >

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 14:33:47   
aqua77
Pupe živjo!

Jaz sem se pa vrgla že k razmišljnju opreme za itroško sobico. user posted image  Sinu sem jo pred leti naredila tako, da sem mu narisala po stenah živalski vrt, in soba je bla zakon. Vsak ki jo je videl je bil čisto navdušen, sploh pa sine. user posted image user posted image user posted image

Sedaj bomo imeli punčko in sem brskala po internetu že nekaj dni in si ogledovala sobe za princeske, predvsem stenske slikarije. user posted image

Všeč so mi take čarobne teme tipa gradovi, vile, samorogi. Sem mislila tudi to rundo pobarvati eno steno, sam za to rabim kar skoraj en mesec, ko se lotim dela, pa še trebušček me bo oviral, pa na lestvah ni fino bit, tako da sem se odločila za alternativo in sicer bom zadevo naredila v obliki tapete čez celo steno.

V računalniškem programu sem že narisala motiv, verjetno bom še kaj spremenila, ampak osnova bo taka: user posted image


Narisala sem zadevo v ogroooomni resoluciji, da bo na zidu lepo vidno. Sem našla tudi podjetje, ki mi bo izdelalo tapeto.
Potem pa v Ikei kupiva pohištvo bele barve in bo prav zanimiva soba. Ko bo pa punčka velika pa lahko tapeto damo stran, mene pa ne bo srce bolelo (kot če bi slikala direkt na steno), ko jo bomo dajali stran. user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 14:36:36   
smuki
Vidim, da vas skoraj vse po vrsti že drži nakupovalna mrzlica za dojenčka. Sej mene že tudi, ampak se za enkrat še uspešno zadržujem (imamo doma eno enoletnico in se lahko za enkrat pri njej izživljam z nakupovanji).

Rada bi vam dala samo en praktičen nasvet, ki pa ni nujno, da ga upoštevate.

Jaz sem pri prvi dokaj pozno začela nabavljat... OK, kakšno malenkost sem že kupila za dušo, večje nakupe pa sem začela opravljat šele, ko sem bila že pošteno v 6. mesecu.

Nam se je namreč zgodilo to, da so mi proti koncu napovedali (to se vidi potem po 30. tednu), da naša biba ne bo velikanka.
V bistvu so napovedovali, da bi naj imela nekje povprečno mero - dobre tri kg in cca 50 cm +/-.
Jaz sem do takrat imela nakupljene stvari od št. 56 dalje, potem pa sem hitro šla nabavit še nekaj cotk št. 50.
Zgodilo se je pa to, da sem potem kar 3 tedne prej rodila in je imela mala 2600g in 47cm.
Št. 50 je kr plavala na njej, tako da mi je šla sestra nakupit še nekaj stvari št. 46, da je vsaj nekako zgledalo na njej in da ji ni pihalo čez vsako odprtino.
Pa ne preveč pretiravat pri št. 62 ali več, ker večina, ki pridejo na obiski in ki prinesejo kaj za oblečt je ta št..
Mi smo namreč potem kr nekaj stvari imeli odveč, ker je dobila kakšen debelo jopčko... mi smo pa do št. 62 prišli šele poleti (rojena pa začetek februarja).
Lahko se bo pa zgodilo, da bo otrok večji in bo treba že kar takoj na št. 62 in je nakup oblačil manjših št. odveč.

Cilj, kaj sem hotela povedat - z oblačili počakajte vsaj še par mesecev, da boste videla kakšen bo otrok, ker sploh če vse prvič kupuješ je kr velik strošek za vse.

Fajn je pa, da si zdaj nakupite oz. vsaj ogledate kakšno posteljico, previjalno... in take zadeve, ki so neodvisne od velikosti otroka.

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 15:02:32   
škrpijonka
Pameten nasvet glede nakupa oblačil.

aqua77 vauuuuu


lep vikend punce

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 15:27:16   
bucibirba
Hvala za nasvete Smuki user posted image  !

Aqua77...sem ostala brez besed, super ideja in kako lepo si to oblikovala!!! user posted image

Punce, samo toliko, če katero zanima, pošiljam link za prsno črpalko od Aventa, je 50% znižana:
http://www.babyland.si/e-trgovina/hranjenje-in-nega/dojenje/prsne-crpalke/rocna-prsna-crpalka-avent-scf-300

PA PA

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 15:56:59   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Mislim, da bo ta vikend v leclercu videt same nosečke.


Jaz bolj stavim na mame in tašče le-teh; vsaj poleti, ko je bila podobna akcija je bilo tako. In potem one mamice z otročki sploh niso mogle zraven priti...user posted image

aqua77 - super!

No, danes pa kavico in tortico častim jaz, ker sem jih dopolnila 28... Tako mismis, ko utegneš, potem je zdaj moja starost +1 (sicer mudi se ne user posted image ).

Lepo bodite!




_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 16:17:30   
aqua77
bubu_bibi vse naj naj, za tvoj direndaj!!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 16:38:49   
total
Danes hvala bogu brez vročineuser posted image ,kašelj še prisoten ampak gre na bolje. Verjetno tut pomagajo vitamini,namreč že nekaj časa jem Algeo in mislim,da res deluje.

Glede stvari bom jaz še mal počakala,ker imam velik od prej.Nabavila bova edino novo previjalno,voziček in baby phone(ga nisem imela prvič). Glede cotic dobim vse od sestre ima zdaj majcenega,če bo pa pupa bom pa kombinirala pa še kolegica bo dala ker ima punčko.
Dudike ,flaške in ostalo kozmetiko pa sproti.Zdaj bolj gledam po netu in zbiram ideje.

bubu_bibi vse najboljše!!!!!

A kera predlaga ker dober baby phone?? Zdaj ga majo v akciji v Leclercu sam mi je Lj predalečuser posted image .

Grem čajčka pit in lekadol vzet,pa pa.


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 17:10:52   
frufru
ja velikost malega je en velik ? po morfologiji mi je obakrat prestavila rok, ampak mali je prišel ven točno na prvi izračun to je 5 dni po korigiranem PDP-ju. velik tehtal je 4150g (toliko o tem da je prvi otrok drobenuser posted image ) cotke 58 so bile glih za glih prav celo 1 teden. Pleničke newborn premajhne, tako da je šel cel paket v maloro., Kapica premajhna...

Glede nakupa se pa meni pri normalnem razvoju nosečnosti ookoli 30.tedna še vedno zdi dovolj časa to je v začetku 7 mesecauser posted image  Posteljica- če je sila prve dni itak spi pri tebi, voziček - prvih 14 dni itak naj ne bi šel ven in če maš prej že vse ogledano res ni panika za nakup. No ja vsak po svoje, je pa prijateljico nakupovalna mrzlica zagrabila že v 4 mesecu, pa je ta malo v 6 žal umrlouser posted image , drugi je bilo pa potem žal za nakup, ker je kasneje našla bolj ugodno varianto in boljši voziček...

iz moje izkušnje je najbolj neumen nakup palček zavijalček - kao ne smrdi in potem se ti v kopalnici razkrajajo plenice, malo karikirano ampak a je logično da kaknje in lulanje shranjuješ v plastični posodi, kupuješ plastične kaset_e z vrečkami, namesto, da se sprehodiš in vse skupaj z ostalimi odpadki odnesež v zabojnik za smeti? Prodajalci pa si manejo palce...

No ja vsak dela po svoje, tole lahko vsi mirno brišete in prezrete iz spomina

< Sporočilo je popravil frufru -- 11.2.2011 17:17:30 >

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 19:36:29   
bucibirba
bubu_bibi vse najboljšeeee!!! user posted image


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 20:04:34   
MetiLu
Čist na hitro, ker sem koma ...

Spekla sem torto nutela z banano, orehovo rolado s kislo smetano in še eno rolado s smetano in jagodami... noge mi bojo odpadle ...

Jutri pa spečem še eno torto za nedeljo, pa malo bo treba popucat, narezke naštimat, torto še okrasit ... pomojem bom v ponedeljek cel dan samo ležala user posted image   user posted image  

Vsi že komaj čakamo jutrijšnje praznovanje user posted image  

Lep vikend vsem user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 20:21:23   
NEA_TEJA
Punce dobila najlepše darilo za rd .Dobila izvide z našim FANTOM JE VSE OK.

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Julijke 2011
11.2.2011 21:00:20   
bubu_bibi
punce, hvala za pozornost! user posted image

NEA_TEJA: čestitke in najlepše praznovanje jutri, če se ne motim.

MetiLu tudi vi lepo praznujte jutri!

Lep večer vsem!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?