|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 14:38:19   
smuki
Reni36, jst sem bila v Novem mestu.
Pri NS je bilo pri trisomiji 21 razmerje 1:150, pri DHT pa se je razmerje izboljšalo na 1:606.
Vendar mi je zdravnica predlagala, da naj ta zadnji rezultat spravim in vseeno grem na AC, da bom bolj sigurna oz. mirna do konca nosečnosti.
Je bil pa plodek velik 66mm, NS pa 2,8mm. Starost 30 let.



(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 15:22:42   
meti.v
Ola punceuser posted image
po dougem času se spet mal oglašamuser posted image . Včeraj sem mela pregled pa mi ni naredu ultrazvoka tko da sm danes komi čakala nuhalnouser posted image . Nuhalna je uredu 1,6mm in tveganje 1:3626. Tko da sm kr vesela da je vse ureduuser posted image , se je pa že vidu spol tko da bomo imeli še enega fantkauser posted image . PDP mi je prestavla na 14.7.2011, no bomo videli kdaj bouser posted image , velik je pa 65mm. Naslednji pregled imam 1.2.2011

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 16:21:04   
marjetka15
živijo punce,

evo mene s pregleda, vse je ok, glede na to da sem mela plučnco pa morm počivat.
Sem v 14t in pikica lepo raste in je ful živahna.
Še podatki za tabelco: stara sem 28let, PDP mi je spremenila iz 9.7. na 8.7. naslednji pregled pa imam 26.1.

lepo se imejte in uživajte v user posted image

(odgovor članu meti.v)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 16:40:31   
total
Dobrodošle vse novinkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Jaz sem začela spet delat in upam,da bo vse ok. Slabosti se počasi umirjajo,matra me še proti večeru,ampak gre na boljeuser posted image .
Čestitke vsem za opravljeno NS,lepo je slišat lepe rezultate.
Smuki sam,da so izvidi supr,vse bo ok....pri keri si pa bila v Nm,jaz tut tam hodim ???

Lp


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 18:36:22   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: smuki

Reni36, jst sem bila v Novem mestu.
Pri NS je bilo pri trisomiji 21 razmerje 1:150, pri DHT pa se je razmerje izboljšalo na 1:606.
Vendar mi je zdravnica predlagala, da naj ta zadnji rezultat spravim in vseeno grem na AC, da bom bolj sigurna oz. mirna do konca nosečnosti.
Je bil pa plodek velik 66mm, NS pa 2,8mm. Starost 30 let.



katera ti je pa delala NS? meni se je zdelo, da so slike iz katerih je delala meritve zelo zmazaneuser posted image  2x je zmerila 1,7 enkrat pa 2,2 in pol ta zadnjo številko vzelauser posted image  zdaj pa čakam na krvne rezultate....
Koliko časa se jih pa čaka?

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 19:33:02   
smuki
NS mi je delala Kostanjškova, pri ta prvi pa Kaminova in mi je ona bila veliko boljša. Slikce so še kar, celo dve sem dobila 3D.
Krvne rezultate sem dobila kr hitr... v ponedeljek sem dala kri, v torek naslednji teden (s tem, da so bili prazniki vmes) me je pa dr. poklicala po telefonu, drugače pa papirja še niso poslali.


(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 21:03:42   
zoga08
Hoj,
se javljam po dolgem času še jaz. Včeraj sem bila na NS vse je bp in tako kot je treba. Dobila kar 10 slikc na cd-ju :)

PDP imam prestavljen na 14.7.

Slabosti še vedno niso izginile, sem bila pa ful pridna in se nisem še nič zredila ;) pri Lei sem imela tak čas že +5kg :D
 
fru fru:G vedno vzamejo najslabši rezultat, tudi meni ga je samo mi je razložila zakaj. Je pa res kar je že ena prej pisala. Da je vse odvisno od položaja otroka, moja G je kar nekaj časa premikala otroka, da je prišel v prav položaj za merjenje NS.

Nočko :)

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 21:17:33   
Nateja85
Dobrodošle nove user posted image
Tudi meni je danes v Domžalah tolkla po trebuhu da se je obrnil.
Drugače je pa rezultat nuhalne vredu tveganje je 1:8501 .
Plodek je pa velik že 7 cm.
Naslednji pregled pri svoji ginekologinji imam 27.1

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Julijke 2011
5.1.2011 22:38:39   
julijka11
pozdrav vsemuser posted image ,

čestitke za dobre rezultateuser posted image  na NS, mene še čaka..
mismis ala ti vera za ažurnost seznamauser posted image ...saj se reče tako, ne?

mene slabosti še dajejo, glede hrane imam kar probleme; ne vem kaj točno bi jedla, saj se mi razen pečenega krompirja in vege hrenovk ne lušta nič drugega.user posted image ; me je že skoraj 3 kg manj kot na začetku ( dobra stvar tega je, da še lahko nosim vse svoje hlače, le zaprti pas me malo nervirauser posted image ), trebušček je pa že malo izstopiluser posted image .
moja triletnica je že čisto navdušena, da bomo imeli dojenčka, upam da jo bo potem še tudi držalouser posted image ; zdaj se mora navdušiti še moj oče, ker trenutno je še odklonilenuser posted image

zdaj grem pa dalje delat ( sem v službi)

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 9:19:11   
total
IZVIRNO SPOROČILO: smuki

NS mi je delala Kostanjškova, pri ta prvi pa Kaminova in mi je ona bila veliko boljša. Slikce so še kar, celo dve sem dobila 3D.
Krvne rezultate sem dobila kr hitr... v ponedeljek sem dala kri, v torek naslednji teden (s tem, da so bili prazniki vmes) me je pa dr. poklicala po telefonu, drugače pa papirja še niso poslali.




Men je tut delala Klarič-Kamin ona je tut moja osebna ginekologinjauser posted image user posted image .Zdaj majo res mega ta ultrazvok...jaz mam slikice supr.
Punce kaj še jemlete folno???? Jaz več ne,sam neke vitamine bi se pa še nabavila za naprej.Kaj pravite??


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 9:34:40   
juhica
Pozdravljene punce!

mismis tut jst sem že hotela pohvaliti seznamček, vse uštimaš user posted image

Pri meni ni še nič bolje, kašljem še kar grozno, sem bila že dvakrat pri zdravniku in dala kri in je vse v redu, pač nobenih zdravil, spremljal me bo. Moj se čudi, kako moja pljuča sploh to prenesejo. bruham vsaj enkrat na dan, jest ne morm nič, vse mi smrdi, totalno izčrpana, skratka včeri se mi je nabralo, sem se kar zjokalauser posted image .

Pa še počutila sem se zelo slabo, telesna temperatura mi niha, naenkrat je bilo 38,1, čez eno uro pa 37,1 brez lekadola, in se mi zdi, da se je to že dogajalo. Moj ma pa ko zanalašč fuul dela v službi in ene še neodložljive opravke v zvezi z najino hišico, tamala pa oba doma, pomoči pa mi nimamo nobene, imava samo njegovo mamo, ki živi daleč stran, pa tudi nikoli ne pomagauser posted image . Skratka morala sem malo pojamrati, sej sm dons že malo boljše, zanima me pa ali še kateri tako niha temperatura?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 9:57:03   
škrpijonka
Tudi mene zanima, če jemljete kake vitamine?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 10:10:06   
muki1
Dober dan.
Tudi jaz bom julijka. Malo se vam pridružujem, da bom lahko jamrala tukaj, ker sem drugje najbrž tečna s svojimi nosečniškimi fintami.
Pdp po nuhalni je 8. julij. Vse ok zaenkrat, spola se ni videlo, čeprav sem vprašala. Počutje dobro, nekajkrat sem bruhnila v začetku, prvič skoraj od šoka, ko sem izvedela, da spet pričakujemo, saj bo to že tretjič. Jaz sem po štirih mesecih brez m. in dveh negativnih nosečniških testih šla na pregled in na zdravljenje, ker to pa res nekaj ne štima, da si brez m. pa nisi noseč.
No, potem me je ginekologinja pa prePričala, da vseeno ni tak zelo narobe, ampak sem samo noseča. user posted image
Tak da zdravljenje bo potem po porodu in končanem dojenju, ker že celo življenje imam neredne m.

No, skratka, tretjič noseča, doma imam dve punci. Prvošolko in štiriletnico. Občasno že težko pričakujeta dojenčka, občasno pa imata kakšne finte tudi, da ga ne bosta marali pa take.
Malo bi povprašala, kako se vam kaj nosečnost že pozna, ker jaz imam vamp kot da sem v petem mesecu. Najbrž zaradi tega, ker je pač že tretjič, ampak res. To ni za nikamor user posted image . Ste še v svojih cunjah, ali že nosečniške nosite? Jaz se sicer za silo še zbašem v dvoje kavbojke, ampak so jim tudi dnevi šteti.

Vidim, da ena sprašuje po vitaminih. Jaz jem samo Tifol. Pijem pa tudi Molkosan, ki mi fajn ureja prebavo, nisem nič zaprta in napihnjena. 

Lep dan.

< Sporočilo je popravil muki1 -- 6.1.2011 10:11:43 >


_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 10:12:07   
**M**
Men je ginekologinja rekla naj folno jem kar do konca, drgač pa sadje pa zelenjavo, čeprav mi zadne 2-3 tedne ne gre nč, se morm prou prsilt, da o vodi ne govorim, sam pogledam jo pa se mi že dviguje.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 10:20:06   
smuki
Jst jem Elevit - vitamine (jih jem zdaj že skor 2 leti, ker sem jih jemala že v prvi nosečnosti, pa potem celo dojenje, potem je pa že drugi na vrsti), pa Tifol bom pojedla do konca - imam še pol škatlice, potem bom pa nehala.
Glede trebuha - jst sem že en mesec v nosečniških hlačah, ker ne zaprem nobenih svojih. V prvi nosečnosti sem pa prve nosečniške hlače oblekla v 16. tednu, pa še tiste so mi skoz dol lezle.
Se mi pa zdi, da zdaj kak teden nimam več takšnega trebuha, kot sem ga imela prej...saj sem bila tudi jaz, kot da sem že v 5. mesecu (sem šla gledat slike za nazaj, pa nisem imela takega v 22. tednu).


(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 10:59:27   
škrpijonka
Tudi jaz imam še pol škatle Tifola in potem pa zaključim. Sem si pa včeraj kupila dvoje hlače ene črne in ene kavbojke, zaenkrat grem še v dvoje stare kavbojke.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Julijke 2011
6.1.2011 11:05:26   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF: ?
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
pinky_fairy1, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 1.2., AC: 20.1., MF: ?
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
7.7.
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., AC: 24.1., MF: ?
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 26.1., MF: ?
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1., MF: ?
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 7.1. , MF: ?
škrpijonka, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
monika2011, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, ?, MF: ?
 
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., AC: 28.1.
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01., MF: ? 
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.01.., NS: 06.01.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1.,  MF: ?
 
14.7.
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?.,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ?, user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.1.., OGGT: 7.1.
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.1., NS: 11.1.
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1.?., NS: 7.1.
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 11.3.
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., NS: 06.01.
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., NS: 10.1.
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 27.1.., NS: 12.1.
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: 11.1., NS: 10.01.,
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.01., NS: ?
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 25.1., NS: 12.1.
 
23.7.
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1., NS: 19.1.
 
26.7.
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 5.1., NS: 14.1.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., NS: 11.1.
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, NS: 14.1.
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 11.01.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.1., NS:  17.1.
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 19.1.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: 27.12.., NS: ?
Tamcika, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
30.7.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: ?
 
 
Julijk 2011 nas je: 52
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu škrpijonka)
  • Neposredna povezava do sporočila: 717
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 11:06:27   
    mismis
    Reni, superca da se je rezultat malo popravil. Tako bo lažje čakati na izvide AC

    **M**, na tečaj za zgodnjo nosečnost ravno ne bom šla, vsekakor bova pa hodila na ostale tečaje. Moram še  mojo G vprašati, kdaj se mi najbolj splača začeti, glede na to, da imamo dva user posted image , znamo iti prej v živo, kot je planirano user posted image .

    muki1, dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image

    julijka11, držim pestke, da se bo tvoj oče tudi kmalu sprijaznil in razveselil bodočega vnuka/vnukinje. Odkrito povem, da si sploh ne predstavljam tega, da nekdo ne bi bilo vesel ob taki novički. Midva sva se matrala 6. let, za mano sta dve operaciji in 5. postopkov umetne oploditve, pa še abrazija. Ko sva  povedala, da nama je uspelo in da bomo imeli celo dva je bilo tako veselje pri domačih, da jih je bilo kar luštno gledati.

    juhica, te čisto razumem, tudi jaz kašljam in to noro. Sem se že izselila iz spalnice v dnevno sobo, da lahko naš vsaj malo spi. Glede na to, da on hodi v službo se mora naspati, jaz lahko cel dan po malem spim, ker sem itak na bolniški. Drugače pa tudi meni niha temperatura, tam nekje od 17. do 19. ure imam za 1. stopinjo povišano, vedno vem, kdaj je to, ker me nenormalno zebe, potem se mi pa normalizira in mi je spet vroče.

    škrpijonka, edino kar jaz jemljem je Centramed mami, ta ima poleg folne kisline tudi druge vitamine, mi je tudi G rekla, da jih lahko jemjem skozi celotno nosečnost. Poleg pojem pa še kar dosti sadja.

    trebuh, user posted image user posted image  moj se sicer še ne pozna prav dosti, je pa res da hodim okoli večino časa v širokih oblačilih. Če se spravim v kaj bolj ozkega se pa že pozna. Sicer še vedno lahko oblečem svoje stare kavbojke, vendar me pri sedenju tišči gumb, zato smo prešaltali na nosečniške hlače.

    Vidim, da imamo kar lepe rezultate nuhalnih, to me zelo veseli, se mi zdi, da je bilo na tej temi že dosti žalostnih novičk user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 718
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 11:08:55   
    juhica
    **M** tudi jaz mam probleme z vodo, ampak ji dodam malo limone in se jo da spit, včasih pa dodam še malo naribanega ingverja, potem pa precedim in je slastno kislo grenkega okusa.

    jem tifol, ampak vsak ta tretji dan ga ne vzamem, ker mi gre na kozlanje.... še tri tabletke pa bo ene škatlice konec. Jsm sm v 11 tednu, oblečem pa itak vse normalno, ker sem pač še shujšala zarad slabosti, edin majčkeno se mi v trebuh pozna ker sem suha. Meni se je tudi začelo poznati tam po 16 tednu, pri prvi nosečnosti pa še kasneje. Sam ko mi pa enkrat neha biti slabo, bom pa pojedla vse pred sabo, komi čakamuser posted image

    muki1 si povedala punčkama, jst sm tudi večkrat že omenila tastarejšemu, pa se mi zdi da mi ne verjame, ker nimam še velikega trebuha (tko kot soseda, ki je pravkar rodila). Je pa že narisal risbico dojenčka v meni.

    (odgovor članu smuki)
    Neposredna povezava do sporočila: 719
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 11:14:35   
    juhica
    mismis hvala za odgovor, si me potolažila. Tudi jaz to čutim kot mraz, potem mi pa vroče rata. Misliš da je to zaradi kašlja, ali pa hormončki nagajajo. Upam, da tudi tebi kašelj čimprej neha, tudi jaz spim drugje, ker kašljam po eno uro brez prestanka, ko enkrat začnem...

    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 720
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 11:23:20   
    NEA_TEJA
    Sem pozabila napisat naslednji pregled 2.2.

    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 721
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 11:28:41   
    rakica82
    Dobrodošle vse noveuser posted image user posted image .

    Pa super za dobro opravljene NSuser posted image user posted image user posted image . Lepe novice so zmeri dobrodošle.

    **M** jaz imam NS ob 13h. Še malo...user posted image

    Jaz jem tifol, nič drugega, probam jest čimveč sadja in zelenjave.

    Pa hlače mam še vedno svoje. je pa res da jaz niti pod razno nisem suha in je logično, da se mi še ne pozna user posted image .

    Pa upam ,da vse čimprej ozdravite, teli kašlji in vročina znajo bit zoprni. Jat se ful izogibam krajev kjer je več ljudi, zdej je vseeno sezona gripe in se probam čim bolj pazit.


    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu NEA_TEJA)
    Neposredna povezava do sporočila: 722
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 11:56:27   
    **M**
    muki1 dobrodošlauser posted image

    Hlače...tud že 1 mesec ne zapnem svojih, sem si pa kupla kar 1 št.večje, ker nism vedla, če se bo izšlo. Ampak se bom mogla en dan spravt kar po nosečniške, so me začele tiščat, ko sedim. Sicer se  mi na ven še nič ne pozna, ker mam zaloge itak preveč, ampak midva z mojim opazva razliko.

    mismis... na ostale tečaje bova midva tu šla obvezno, sam tale mi zdele res narobe hodi, ker bom teško šla iz službe

    Nihanje temperature... o ja kako nadležno, al me zebe, da se kr tresem al mi je pa vroče za znort. Ponoč me čist zakuha, čez 5 minut me zebe, da se morm pokrit z dvem dekam pa še koutrom pa ne pomaga, groza. V službi mam pa 8 ur mrzle rokeuser posted image

    juhica... jaz sem tud prodala že vse možne dodatke v vodo zlit za spremembo okusa, pa nč ne pomaga, pa mam cel dan flaško vode zraven, da bom ja neki spila mpak ne gre in ne gre


    Mam pa dans neki teško glavo, zgleda ni moj danuser posted image  sem se zbudila ob 5 za na wc pa nism mogla nazaj zaspat, ko je pa ura zvonila bi pa spala k medo. včeri sem bla pa polna energije, kok se spreminja počutjeuser posted image

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 723
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 12:08:09   
    škrpijonka
    No včeraj sem končno dobila nov datum pregleda in to je 19.1.

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu **M**)
    Neposredna povezava do sporočila: 724
       RE: Julijke 2011
    6.1.2011 12:31:33   
    marjetka15
    Živijo,

    glede vitaminov, jest sm s 1.1. začela jest femibion 2, to je ena tableta vitaminov in 1 tableta omega 3-maščobnih kislin na dan, mi je ginekologinja priporočala.

    Jaz tudi že nosim nosečniške hlače, ker so ful bolj udobne in te nič ne tišči, čeprav mi še malo dol lezejo.

    lp

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 725
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
    "Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
    Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
    Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?