|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 13:35:21   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Lycia

Ampak fora je v tem, da so mi vedno sprožli, predrli mehur in nafilali z umetnimi. Če se sedaj samo začne, jaz sama z mojimi tremi frockoti, mož v 40km oddaljeni službi... hm, dokler me pride iskat ... ne vem, ne vem.... user posted image in potem še 40km do P...


sej meni je sam voda začela odtekat, svojih popadkov nisem imela, so me potem na umetne priklopili in sem samo z umetnimi rodila, tako da ni rečeno, da boš svoje dobila če ti začne voda odtekat! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 13:42:33   
zabica81
ja res so smešni te naši G in  osebje v P. Po moje je ful odvisno na koga naletiš. Pa kakšen dan ima. Sam jaz res ne razumem, zakaj bi se po 40tednih morala še matrati in prenašati ta trebuh. ČE me že vse tako boli, pa user posted image dovolj velik. Zakaj ne bi malo pomagali? Kje je problem? Je pa res, da če je še bolj mali, pa ja zakaj ne bi še malo počakali.


Po drugi strani pa delajo napovedane CR vedno pred rokom?!? MAh kr nekaj. Bomo videle kako bo. Je pa ena cvetka in sicer, da se user posted image ponavadi ne mudi. In da radi zamujajo. Tak da mogoče je pa res kaj na tem user posted image user posted image user posted image

Ja nič, zdaj bo pa počasi čas, da začnem kuhati kosilo. Danes bomo imeli sataraš. Sva prejle skočila na tržnico po domač paradajz, pa še super sprehod sem imela.

Lepo popoldne



(odgovor članu Lycia)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 13:57:57   
aqua77
jaz pa šibam na kosilce! user posted image user posted image user posted image  mi že sline tečejo... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 13:58:53   
Lycia
Žabi to naj bi res držalo. user posted image zamujajo. naš je bil dva dni čez rok ampak kot rečeno sprožen. kdo ve kdaj bi sam prikrevslal user posted image

pri nas tudi kuhamo kosilo. juho smo že prej pojedli, medtem so punce naredile njoke, zraven bo pa pradižnikova omaka z baziliko. me prav zanima kaj bo to ratalo user posted image ker jaz se brez recepta tud župe ne lotim kuhat user posted image tole je pa moj na hitro sporočil kako naj skuhamo. sicer nekaj kuharske žilice ima ampak zalomi se lahko pri količinah user posted image

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 17:47:57   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

julijka, tko sm jst prejšni teden 1 noč prebedela...Sploh nism mogla zaspat, ma niti za 5 minut...NE vem, kej je v luftu...Ma naveličane smo že tega čakanja...Kolko je pa tvoja hčerka stara? Sej si vrjetno že napisala, pa moj spomin ne dela lih neki ko sem noseča...user posted image user posted image user posted image

Kolko nas je sploh še ostalo za rodit? Meni se zdi, da smo sam še v 4 tle...aqua, frufru, julijka in jst...So nas vse prehitele po levi! user posted image user posted image user posted image



tudi jaz sem danes bolj bluzila ponoči, nikako da zaspim, potem pa sem imela pregled zjutraj in sem v čakalnici skoraj zaspala user posted image . še vedno nič novega, naredili smo ctg, zdravnica pa me niti pregledala ni, ker je rekla, da če me ni še nič konkretno zvijalo, se tudi spodaj še ni nič premaknilo... in tako bomo počakali na soboto, ko grem spet na pregled, na dan PDP.

evo, se tudi jaz pofočkam pri skupinici "čakajočih ostalih" user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 17:49:58   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

aqua in sunny a vidve sta pa kr skupi na CTG, kak vama velja. Jaz pa vedno sama, potem pa pozabijo name. In sem tam tudi do 50 min priklopljena.

Kako dolgo pa vam delajo CTG-je?

Jutri dopoldan pa imamo skoraj vse CTG. Bo žalostno tukaj na RRuser posted image



meni delajo cgt cca. 15-20 min. jutri dopoldne se bom pa jaz kaj oglasila, k nimam pregleda... bom probala malo zapolnit stran, da boste imele kaj brat, tiste ki se vrnete domov user posted image

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 18:38:48   
daška91
Ojla punce ! Kako ste kaj ? user posted image


Koliko vas je še v kompletku ?? user posted image

..no jz sm morala v torek urgentno v porodnišnico, mela sm hude bolečine v križu in sp.delu trebuha. Trebuh mi je pa tudi zelo otrdeval. Tako da so mi CTG nardili...cel ctg mi je kazalo popadke (popadki na 15 min ampak blagi ) .Babica me je tudi vag.pregledala odprta sm že 1,5cm tako da se počasi začenja vse skupaj. Pa dobro so morali premislt a me bodo obdržali v P ali ne . Pa glede na to da se počasi odpiram in da je vse ok z otročkom so me poslali domov.Po eni strani mi je veliko bolše, kot pa da tam ležim. Ki tam je veliko sekirancije in vsega boga ..uglavnem tele dni večinoma počivam (prespim po cele dneve..) , hodim po hiši ko je nujno (ob popadku) , ki mi zelo pomaga hoja...

..drugače pa iskrene čestitke novim mamicam, ki že cartate !! user posted image Še malo pa bomo vse cartale.!!! user posted image

en lep deževen pozdravček vsem nosečkam in mamicam ki že cartate svoje štručke !! user posted image

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 20:20:22   
julijka11
hojla,

mi smo se šele sedaj vrnili iz potepa.....mam G full blizu mame in  sem nas kar naročila danes k njej na kosilouser posted image user posted image user posted image user posted image  je bla mama tudi vesela, ker ji je danes bila tamala izredno naklonjena, meni je pa itak pasalo, da nisem rabila kuhatiuser posted image .....potem smo šli pa še v šoping, po moje zadnji taveliki pred porodomuser posted image ....sem založila hladilnik in shrambo za najmanj 2muser posted image ......

na pregledu je blo vse o.k, pri moji G sem zaključila, drugi teden je že na dp...sem sicer bila preprićana, da me bo še k nadomestnemu naročila, ampak je rekla, da imam itak ctg drug teden v porodnišnici in da me bodo tam dalje vodili.....drugače pa sem res dobila v tem tednu gor 1 kilo, kar je več kot prej v 2m ( točno kot sem predvidevalauser posted image ); je bila G zadovoljna danes....mali je še tudi nekaj gor dobil, sicer ne bo 4 kilski, ampak nekje okrog 3kg ( kot taprva ), kar mi je čisto o.k....pa odprta bi naj bila pol prsta ( ta občutek, kot bi dobila M je torej zaradi predpriprav MV...me pa danes neki feeling preveva, da bo akcija v kratkemuser posted image

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 20:25:34   
aqua77
Ojla, evo še mene na večerni raport! user posted image

Sem šla prejle na WC in imam na dnevnem vložku roza flekec. Zgleda da se nekaj pripravlja... user posted image  Sicer ni še sluzasto za čep, ampak nekaj pa le je... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 20:52:39   
Lycia

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Ojla, evo še mene na večerni raport! user posted image

Sem šla prejle na WC in imam na dnevnem vložku roza flekec. Zgleda da se nekaj pripravlja... user posted image  Sicer ni še sluzasto za čep, ampak nekaj pa le je... user posted image



Oooo potem si pa že na vrsti user posted image
Poročaj kaj se bo dogajalo čez noč, verjetno ne bo š mogla spati user posted image me bomo pa mele kaj čtiva zjutraj user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 21:04:08   
sunny24
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Ojla, evo še mene na večerni raport! user posted image

Sem šla prejle na WC in imam na dnevnem vložku roza flekec. Zgleda da se nekaj pripravlja... user posted image  Sicer ni še sluzasto za čep, ampak nekaj pa le je... user posted image


Ej, posluši ti mene...Ne prehitevaj! user posted image user posted image user posted image Jutri se dobimo na ctg v Postojni, tko da nobene akcije pred 9h zjutri! user posted image

Jst mam pa full izcedka, ampak bolj takega kot šmrkelj-kaj je to čep?

julijka, super za šoping...In za razvajanje pr mami!!! Paše ne? user posted image

Pr nas se je pa fajn uscalo in se tudi fajn ohladilo...Bo lepo spat ponoči! user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 21:58:13   
frufru
user posted image bemti RR nagaaja, juhica ma Julijana pišem še 10ič


< Sporočilo je popravil frufru -- 21.7.2011 22:06:02 >

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 22:22:05   
nussy
Oj!
Tut jaz še strašim tu naokoli. Ne name pozabit, očitno bom še kar nekaj časa čakajoča.user posted image  Že obe moji user posted image  sta zamujali, za user posted image  se pa itak pravi, da zamujajo....tako da.user posted image  Sem pa res že precej okorna in grem sama sebi na živce ker zajamram vsakič, ko vstanem s postelje. Vse me veže in tišči, pa ščipa, pa.....user posted image  Vse za naše male zakladke. user posted image  Sploh me ne vleče v posteljo, ker me zdele že ene tri dni nespečnost daje. Pa ful sm zaspana. Pol mi pa user posted image  pravi, da še malo pa bo bolje. Ja seveda.user posted image  100% se bom naspala, sploh ko pridem iz P. Mali bo verjetno jedel nekje na 3 ure, tako da.... Mislim, da bo moj prvi dober spanec nekje čez kako leto.user posted image  Pregled imam šele v torek, na PDP. Me prav zanima, kaj bo. Moji porodi so bili še vedno sproženi. Pri prvi sem imela na PDP ful visok pritisk, pri drugi pa dva dni po kao premalo plodovnice. No, obakrat me je čakala noč na E oddelku, naslednje jutro tabletka, potem pa akcija. Tokrat upam na presenečenje, ki bi se začelo samo od sebe.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 23:12:49   
julijka11
juhica, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 23:14:37   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

julijka, super za šoping...In za razvajanje pr mami!!! Paše ne? user posted image



pa še kakooooooouser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 23:19:24   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: nussy

user posted image  Sploh me ne vleče v posteljo, ker me zdele že ene tri dni nespečnost daje. Pa ful sm zaspana. Pol mi pa user posted image  pravi, da še malo pa bo bolje. Ja seveda.user posted image  100% se bom naspala, sploh ko pridem iz P. Mali bo verjetno jedel nekje na 3 ure, tako da.... Mislim, da bo moj prvi dober spanec nekje čez kako leto.user posted image  Pregled imam šele v torek, na PDP. Me prav zanima, kaj bo.


o, dobrodošla v klubu nespečnežkuser posted image

jaz sem po prvem porodu prvič spala v kosu 4 ure ko sem pričela delati ( v nočni )user posted image ...upam da mi zdaj ne bo treba tako dolgo čakati

< Sporočilo je popravil julijka11 -- 21.7.2011 23:25:29 >

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Julijke 2011
21.7.2011 23:41:52   
zabica81
juhica čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa je minil še en dan. Danes je bilo kr OK. Celo mi v celem dnevu ni uspelo jokati. Moj je že čisto nor, jaz pa si ne morem pomagati. Malo me čudno pogleda, pa že user posted image user posted image user posted image

Moram si tudi za jutri narediti gužvo, da ne bom imela časa za user posted image user posted image user posted image .


Drage moje souser posted image . Naj vam noč mine... Kako naj zdaj to povem. Tiste za katere se začenja akcija, naj bo čim hitreje. Druge pa, dajmo izkoristiti še teh nekaj noči in se naspimo user posted image .

nussy tudi mene že vse boli. Pa trebuh se mi zdi, da mi še kr raste. Pa user posted image itak nima nič več placa, pa še kr vztraja. Pa danes me križ boli, nenormalno. mogoče, ker sem premalo počivala user posted image

aqua držim pesti da se začne akcija. Ne pozabi jutri torbe za v P s sabo vzeti user posted image .

julijka kosilo pri mami, to pa itak vedno zmaga. Paše malo do mami, da nas malo pocrtlajo in razvajajo. Če naši moški pozabijo na nas. No je pa res, da moram jaz mojega pohvaliti, da me lepo razvaja. Za enkratuser posted image Če se bo pa akcija začela, pa upam da čim hitreje mine.


Joj ko berem, se vsem nekaj dogaja. Pri nas pa nič. No saj zdaj sem se nekako psihično pripravila, da kot je rekel G, do ponedeljka ne bo nič. Potem bomo pa videli.


nič čajček sem spila. Zdaj pa mislim, da bo čas da grem spati.
Nočkouser posted image



(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 0:11:00   
julijka11
mene pa zgleda spet čaka dolga noč.....mali je danes pa resnično aktiven nonstop...sploh ne preneha izvajati obratov, boks, brc idr. ma niti za 5 min.......mi že gre skor na bruhanje, ko dobivam take v želodec...sicer je skozi zelo živahen, sklop gibov naštejem že do 12, če sem bolj pozorna pa že prej....danes pa je to še potencirano na kubikuser posted image ...ma se ne čudim, da ne bo težjekategornikuser posted image

aqua, nekaj se je začelouser posted image

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 0:39:11   
sunny24
julijka, a ponočuješ? Se kej dogaja razen žura v trebuhu? JSt gledam TV, mala spi, mali brca... Še urco, pa grem spat...Sm bolj ponočnjak po naravi! user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 8:08:09   
aqua77
Morgen! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdajle se odpravljam v PO na pregled, pa da vidmo kaj doktrina poreče... user posted image  Čeprav mam en moooooočen občutek da se kmalu spet pišemo... user posted image user posted image user posted image

Pa, pa...


_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 8:32:40   
zabica81
Dobro jutro zaspanke!

user posted image dobro danes zrihtajte. PA upam, da bodo kakšne novičke. Da ne boste vse nazaj prišleuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 8:35:35   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Morgen! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdajle se odpravljam v PO na pregled, pa da vidmo kaj doktrina poreče... user posted image  Čeprav mam en moooooočen občutek da se kmalu spet pišemo... user posted image user posted image user posted image

Pa, pa...



Jutro user posted image . Lepo da si se oglasila že zgodaj. Fajn opravi na pregledu (pa vse ostale, ki se greste danes pokazat tudi), če bo pa tvoj občutek pravi, sporoči, kako je šlo in kaj pravijo...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 8:38:13   
Helenc80
IZVIRNO SPOROČILO: zabica81

Dobro jutro zaspanke!

user posted image dobro danes zrihtajte. PA upam, da bodo kakšne novičke. Da ne boste vse nazaj prišleuser posted image



Ja res, da ne bi vse nazaj hodile, kdo vas bo pa še prenašal tule user posted image user posted image user posted image . Joke, joke!

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 8:48:02   
zabica81
IZVIRNO SPOROČILO: Helenc80





Ja res, da ne bi vse nazaj hodile, kdo vas bo pa še prenašal tule user posted image user posted image user posted image . Joke, joke!



Joj ti sploh ne veš, kako bi jaz bila vesela, če mi ne bi bilo treba tukaj viseti. Še FB-ja sem se naveličala. Sem zdaj tukaj na RR bolj aktivna user posted image user posted image user posted image Resnično upam, da se me moj user posted image hitro usmili. Sam res ni nobenih znakovuser posted image user posted image user posted image user posted image


Danes sem se spet spomnala na Matejito, nič se ne javi. Zdaj pa že res zelo dolgo ni bilo glasu od njeuser posted image Upam, da je vse OK z njo in user posted image . Pošiljam ji user posted image user posted image čez lužo.

No pa tudi za vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    za srečo in user posted image user posted image user posted image user posted image ker sem ravno dobre volje

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Julijke 2011
22.7.2011 8:57:15   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

julijka, a ponočuješ? Se kej dogaja razen žura v trebuhu? JSt gledam TV, mala spi, mali brca... Še urco, pa grem spat...Sm bolj ponočnjak po naravi! user posted image


jaz sem tudi pol še tv gledala, samo rač. sem preventivno izklopila, ker potem bi šla še kasneje spatuser posted image
no, spala sem pol pa full slabo, se je žur nadaljeval, ob 8 se je pa danes še tamala zbudila in to klju temu, da  mi je tudi ona včeraj zaspala zelo pozno....nas čaka zgleda tudi naporen danuser posted image

zdaj pa letim na wc, madonca, pa še user posted image  si nisem niti skuhala...kaj to dogajauser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




izbera imena
junija08

z možem se odločava med dvema imenoma. katero je vam blj všeč?

Alana (60%)

Alma (39%)


Število vseh glasov: 194

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!