|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 13:13:20   
reni36
Pozdravljena spetko.

Anci banci jutri imaš pregled, a ga imaš pri Rešu ali pri svoji ginekologinji? Držim pesti, da bo vse vredu. Jaz sem tudi Reševa, pa ne vem do kaj naj jemljem Prometrium, kako je pa tebi rekel?

Kje se je pa zgubila Nhaya?

(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 14:02:37   
bubu_bibi
Čestitke vsem, ki ste opravile pregled! Tiste, ki vas pregled še čaka pa: user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 14:22:58   
mismis
Evo nas s pregleda, vse je v redu, en medi je velik 24,3 mm ta drugi medi pa 24,1 mm. Ta velik je obrnjen na glavo, mali pa je pokonci, tako da imamo položaj 69. Sta pa zelo živahna, se je prav videlo kako mahata z rokicami, je bila moja G čisto navdušena user posted image . Vzeli so mi še kri in urin za preiskave, dobili pa smo materinsko knjižico in pa seveda slikice  user posted image user posted image user posted image

Naslednji pregled pa imam šele 19.01., še dobro da je nuhalna vmes.



Reni, jaz sicer nisem Reševka, ampak v MB in LJ se jemlje utrogestan do 12. tedna, potem postopoma zmanjšujejš. Po moje ni pri Rešu nič drugače, ok razen v primeru krvavitev.
Pri naši Nhayi je šlo pa žal naprej, je pisala o tem na temi Nosečke po IVF


Anci Banci, pestke za jutri user posted image user posted image user posted image


Seznamček bom pa popravila, ko se bodo javile še druge.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 14:28:28   
bubu_bibi
mismis: čestitke! user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 19:15:30   
zabica81
user posted image user posted image user posted image  vsem za opravljene preglede.
Jaz pa še vedno čakam na ponedeljek user posted image
Ampak glede na gužvo v službi bo tudi ponedeljek kmalu tukaj.

Zdaj mi je ta prehlad čist pregnal nosečniške znake. Le rdeči nos je ostal user posted image

Lep večer vsem.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 19:40:38   
_Mavrica_
Pa da se še jaz malo javim po dolgem času:)
Se mi je marsikaj dogajalo.... kot sem napisala naj bi imela 1. pregled šele 5. januarja, kar bi bilo že v 11. tednu in men to seveda ni dalo mira, ker se mi je zdelo absolutno predolgo za čakat.
Pa sem poklicala eno drugo G in jo vprašala kdaj bi me ona naročila, pa je rekla da absolutno pred novim letom poleg tega pa ima ta G še licenco za NS in vem da je strokovno boljše podkovana in izkušenejša, tako da sem se kar dogovorila da sem zamenjala. No in sem bila pri tej tanovi G na hitro na UZ že v ponedeljek zjutraj, samo toliko da vidiva če je vse v redu...
In je najin pikec/pikica je živ, velik 6,5mm, torej sem v 7. tednu in ko je dala na glas da sem poslušala user posted image  , so mi začele siliti solze na oči, da sem se komaj zadržala (je pa tudi res da zadnje čase jokam za vsako malenkost, recimo če se moram za kam zrihtat pa ne najdem nič za oblečt kar bi mi blo všeč??!! Moj user posted image  sploh ne ve več kaj naj si misli...user posted image )....in sem ostala brez besed. Sem pa vprašala tudi za moža, če je lahko pri prvem pregledu zraven, pa je rekla da brez problema!user posted image  
Torej nov datum pregleda je 27.12.
No to pa še ni vse... še istega dne ko sem bila na UZ, proti večeru sem na perilu opazila rdeč madež in seveda me je zagrabila panika. Sicer krvi ni bilo veliko, malo, pa še to razredčeno.... in sem klicala G pa je rekla da če se bo povečalo in nadaljevalo naj takoj zjutraj pridem do nje, sicer je pa možno da je povezano z ugnezditvijo....
No do jutra je popolnoma prenehalo, pa vseeno zdaj nisem ravno najbolj mirna...poleg tega mi je še naročila naj nekaj dni nimava spolnih odnosov....in zdaj ne vem koliko ne to "nekaj dni"?? A naj kar raje počakava do pregleda?!! 


_____________________________

Hope is necessary in every condition.

(odgovor članu zabica81)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 19:47:01   
mismis
Mavrica, super za pikico user posted image user posted image user posted image , krvavitev je lahko tudi posledica UZ, ali ti ga je morda malo bolj grobo naredila? Namreč, sedaj ko se širi maternica, je celotna notranjost bolj napeta, tako da ti je lahko zadela kakšno manjšo žilico, pa ti je počila.
No važno je, da sedaj ne krvaviš več, ti pa kar lepo počivaj. Za spolne odnose ti lahko povem samo to, da je meni danes G rekla, naj počakam do nuhalne, je pa res da sem jaz po umetni oploditvi pa ša dvojčka imam.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu _Mavrica_)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Julijke 2011
8.12.2010 20:53:37   
_Mavrica_
Vem da lahko pride zaradi poškodbe do krvavitve, saj krvi je bila res za vzorec, brez sluzi, par kapljic sveže, potem pa še majček rjavega, zdaj je pa spet normalno belo....
Samo jaz sem imela UZ že zjutraj okoli 8h, krvavitev pa se je pojavila okoli 18h....a je možen takšen razmak?

Sva pa midva se pred tem čisto normalno imela rada, pa nikoli ni bilo nobenih težav....še celo na dan ko mi je zamujala user posted image  , sem hotela na vsak način, samo zaradi tega ker mi je to vedno malo pospešilo in sem si mislila da če moa prid naj pride in je ni bilouser posted image , zato sem naslednje jutro delala test....
Zdaj pa res ne vem.... 


_____________________________

Hope is necessary in every condition.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Julijke 2011
9.12.2010 9:15:56   
rakica82
Jutro punce

Mismis
user posted image user posted image super za živahna sončka. Boš mela še zabavo v trebuščku.

Spetko jaz sem blizu Ljubljane doma, pod Šmarno goro. Tako, da če bo katera kaj okrog hodila komot pride na kavo user posted image .

Mavrica počivaj, lahko je res od pregleda. Jaz sem na začetku tud imela mal izcedka, pa sem pol prebrala da je po pogosto. Sem pa dosti počivala, nič težkega dvigovala in zdej je v redu.

Lep dan vsem






_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu _Mavrica_)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Julijke 2011
9.12.2010 11:57:52   
balem
Mavrica: jaz sem prvič imela podobnozadevo glede izcedka, p ani bilo nič hudega, pač posledica pregleda in večje prekrvavljenosti. Je zginilo po dveh dneh.
Glede user posted image mi ni nikoli G rekla, da ne bi smela kljub krvavitvi, tak da sva pravzaprav počela to dejansko od začetka pa do konca, pa ni bilo nič narobe.user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Julijke 2011
9.12.2010 13:21:36   
mismis

user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ., NS: 17.12.
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, NS: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 27.12.
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 21.12., NS: 27.12.
 
6.7.
 
7.7.
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 20.12.
 
9.7.
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: 22.12.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.12., NS: ?
 
12.7.
mismis, 35,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01.., NS: 30.12.
 
13.7.
*Lili*, 27, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., NS: ?
sonncnica, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
 
14.7.
Anonimen, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: 10.12., NS: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 21.12., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: 20.12., NS: ?
škrpijonka, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: ., NS: 27.12.
spetko, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.1., NS: 5.1.
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.1., NS: 3.1.
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 15.12., NS: ?
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 13.12., NS: ?
 
19.7.
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: 13.12., NS: ?
aTri, ?, 4user posted image , 1user posted image , P: 15.12., NS: ?
 
20.7.
dekle23, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 17.12., NS: ?
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 13.12., NS: ?
 
22.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: 14.12., NS: ?
 
23.7.
rakica82, ?, 1user posted image , 1user posted image , P: 16.12., NS: ?
 
24.7.
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
 
26.7.
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 5.1., NS: ?
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: ., NS: 11.01.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 16.12., NS:
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 17.12., NS: 17.1.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: 27.12.., NS: ?
 
30.7.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
anci banci, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: 9.12., NS: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: 13.12., NS: ?
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 28.12., NS: ?
 
Julijk 2011 nas je: 39
 
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu balem)
  • Neposredna povezava do sporočila: 386
       RE: Julijke 2011
    9.12.2010 13:27:05   
    mismis
    Kako ste ostale kaj opravile na pregledu? *Lili*, sonncnica, .Evelyn, anci banci, javite se user posted image user posted image user posted image



    saskam, sorči na seznamčku si mi nekje ven padla, ali mi lahko prosim spet napišeš, kam te uvrstiti.

    anonimna user posted image , veliko sreče jutri na pregledu user posted image user posted image user posted image


    kako ste ostale, so slabosti minile, izcedki prenehali, držim pestke za čisto vse... user posted image user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 387
       RE: Julijke 2011
    9.12.2010 13:37:57   
    spetko
    oj..

    torej za seznam:  starost 24let, P: 3.1.2011, NS: 3.1.2011

    _mavrica- jaz sem imela skoraj 2 tedna vmes izcedka sledi krvi, pa sem se tudi ful ustrašla...in enkrat sem imela tudi samo krvavo in malo rjavo...pa sem rekla G in je reku da naj se ne sekiram da je to normalno pač z začetkom nosečnosti, pa še ker sem imela rahlo vnetje pa je reku lahko da je še dodatno od tega...in tudi glede user posted image  je reku da ni problem...
    tako da upam da jevse ok..pa tudi zate želim da je vse ok...kar je sigurno..brez skrbi..

    drugače pa sem iz okolice kopra..tko da če bo katera na obali lahko komot gremo na kavico :))))

    LP

    _____________________________

    9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
    10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 388
       RE: Julijke 2011
    9.12.2010 14:01:20   
    MetiLu
    user posted image user posted image user posted image  dan...

    Pri nas sneži kot pri norcih user posted image  danes mi še ni bilo slabo, upam, da nisem prehitro rekla user posted image  sam me pa tko štiha v križu, da hodim ko invalid user posted image  pa skoz me tišči lulat, pol pa grem, pa sam par kapljic priteče user posted image  a je to normalno in kdaj se neha? Sem mislila, da te težave nastopijo v zadnjih dveh mesecih user posted image  no, vsaj v taprvo je bilo tako...

    Ste govorile o izcedkih, pa ne morem nič rečt, ker sem imela drug problem, da sem dvakrat konkretno zakrvavela, samo se naša pikica zaenkrat dobro drži user posted image  po prenehanju krvavitev, ki so se obakrat ustavile v pol ure, nisem imela nobenih izcedkov ... no, srčno upam, da jih ne bo več, ker vsakič ko mi beli tok malo bolj priteče, letim na wc preverjat user posted image  beden občutek... pa skoz me neki šravfa, najbrž zarad raztezanja maternice user posted image

    Še eno urico, potem pa moj mišek pride iz vrtca user posted image  no, sej ne sam user posted image  ga gre možek iskat. Mu je danes kupil preprogo, ki je poslikana s cesto in hišicami, že vidim, da bom celo popoldne z njim na tleh v sobi avtke vozila user posted image

    Uživajte

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu spetko)
    Neposredna povezava do sporočila: 389
       RE: Julijke 2011
    9.12.2010 14:07:03   
    **M**
    Jo rale rruser posted image  vsakič morm 2x pisat

    In kako ste drugač?

    _Mavrica_ in mismis super za uspešen pregled in pa dvojčkeuser posted image

    Drugače pri meni nič novega, komi čakam naslednji pregled, sam kje je še konec meseca. Me kr mal psiha daje, upam, da bo vse ok.

    Sem pa iz Domžal in tut za kavico, tko, da če bo katera kej okol nas hodila se loh oglasi...



    Lp

    < Sporočilo je popravil **M** -- 9.12.2010 14:09:08 >

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 390
       RE: Julijke 2011
    9.12.2010 15:53:10   
    sonncnica
    No, da se tudi jaz kaj oglasim. Včeraj sem bila pri G in je potrdil nosečnostuser posted image , srček bije in sem v 10. tednu. Naslednji pregled imam šele 12. 1., nuhalno pa 6.1.2011.
    Drgač sem pa čisto prehlajena, trenutno na bolniški, ker ima tamali bronhitis in ni prav nič zabavno. Upam, da čimprej mine!

    Aja, imam pa 30 let.

    Pozdrav vsem in srečno na pregledih!

    (odgovor članu **M**)
    Neposredna povezava do sporočila: 391
       RE: Julijke 2011
    9.12.2010 18:44:40   
    julijka11
    pozdrav vsem,
    mene tako zdeluje utrujenost, da ne vem, če je še to normalno; po 11 urah spanja sem bila danes v roku 4 ur še samo za v posteljo in zdaj spet komaj čakam, da grem spat...proti slabosti pa sem začela danes uporabljati trak in kar pomaga

    (odgovor članu sonncnica)
    Neposredna povezava do sporočila: 392
       RE: Julijke 2011
    9.12.2010 22:26:13   
    zoga08
    Hoj,
    pa se javljam pod nickom ;) Sem bila anonimnauser posted image .

    Tako prvi pregled je za mano. Videla svojo pikico, ki je velika 1,27 cm sem ravno v 10t. Nov pregled imam 4.1. skupaj z NS, ker jo dela moja G.


    Tako še podatki za seznamček;)

    Zoga ; 28 let; PDP 17.7.11 ; 2user posted image   ; 1 user posted image  ; NS 4.1.2011
     
    Moje počutje: rahle slabosti skozi cel dan, nora utrujenost in zaspanost. Sem že v prvi user posted image  skoz spala in zdaj spet. Mam pa tud jaz rahle bolečine v trebuhu predvsem zvečer, ko sem utrujena. Verjetno zaradi prenašanja moje bejbe.

    Upam, da se mi bo uspelo bolj pogosto javit, ker mi kronično primankuje časa.
    Aja povedala sva doma pa jaz v eni službi šefici v ta drugi pa še bom pol januarja.
    Imam pa že ful velik trebuh (še iz prve) tako, da sem že na nosečniških hlačah :)

    Nočko.

    < Sporočilo je popravil zoga08 -- 9.12.2010 22:27:10 >


    _____________________________

    ... Ljubezen nikoli ne mine ...

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 393
       RE: Julijke 2011
    10.12.2010 8:14:16   
    MetiLu
    Dobro jutro, danes imam škratka doma, ker je neki švoh že cel teden, pa da malo k sebi pride in ima podaljšan vikend user posted image  sva spala do pol osmh, kar je pri nas redka izjema user posted image  no, se pa ponoč še kar zbujamo user posted image  ... upam, da bo naslednji user posted image  malo bolj priden kar se spanja tiče user posted image

    Men se trebuh tud vztrajno širi, čeprav se mi še vedno pozna zarad napihjenosti, me kavbojke že tiščijo. Samo ene so mi  ok, ker so bolj boyfriend model in so širše v pasu user posted image  bom mogla sosedi rečt, da mi moje nosečniške počasi vrne. Je pa ravnokar rodila, pa je vsaj kakšen teden še ne bom morila s tem user posted image  trenutno pajkice in trenirke rešujejo situacijo user posted image . Sem pa tud v prvi nosečnosti kmalu začela nosit nosečniške hlače, mislim da že v 12. tednu user posted image  trebuh sem imela na koncu tok velik, da so me spraševali, če bosta dva user posted image  no, pa je bil en malo večji in težji user posted image

    Grem zajtrk narest, mogoče mi celo kavica zapaše user posted image

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu zoga08)
    Neposredna povezava do sporočila: 394
       RE: Julijke 2011
    10.12.2010 9:49:43   
    Zima1976
    Zima1976, 34, 1 , 0 , P: 6.12.2010, NS: 3. 1. 2011, PDP: sreda julija 2011.

    Me je pa straaaahhhh...Dejte mal pesti držat, pa dobre misli pošiljat...Saj ne da bi bilo kaj narobe...Samo panična sem malo. Ginekologinja me je pomirila. Detece izgleda super, srček bije....ampak....
     

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 395
       RE: Julijke 2011
    10.12.2010 9:59:02   
    aTri
    Dobro jutro!!

    user posted image

    Končno je prišla burja in razpihala meglo, da je lahko sonček posijaluser posted image user posted image

    Ste se pa lepo načvekale medtem ko me ni bilo...Pridne user posted image

    spetko dobrodošla med nami...lepih user posted image mesecev ti želim!!

    mismis, _mavrica_ user posted image user posted image user posted image za prvi pregled, je lepo videt kako srček bije, a ne??user posted image

    MetiLu...držim pesti, da se krvavitve ne ponovijo in da bo do konca vse super...tako kot mora bit!!!

    Sonncnica...user posted image user posted image user posted image za prvi pregled...Mali pa naj se hitro pozdravi..nič kaj dobra zadeva ni tale bronhitis..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    Jaz pa se trenutno malo dolgočasim...Mala je v vtcu..jaz pa tukaj za rač. in pijem mojo kavico..Bi molga kaj pospravit pa se mi nič ne da...Mala je včeraj prišla z idejo, da bi postavili jelko...Včeraj sva jo sestavili, danes ko pa pride iz vrtca pa jo bova okrasili in dali gor lućke. Pomagala mi je tudi okrasiti okna in je full uživala v tem.

    Sicer me pa nič ne muči in se počutim čisto Ok...Se pa hitro približuje moj pregled, ki se ga kar malo bojim, hkrati ga pa komaj čakam, da vidim na čem sem...

    Imam pa velikokrat občutek, da mi nekaj plava v spodnjem delu trebuha..kot bi metuljček poletel iz ene na drugo stran..vse to se zgodi v sekundi...Lahko je pa tudi prebava..samo nikoli je še nisem tako čutilauser posted image user posted image

    Lep dan vam želimuser posted image

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 396
       RE: Julijke 2011
    10.12.2010 10:02:28   
    aTri
    Dobrodošla Zima1976...ti samo pozitivno razmišljaj in misli na pikico, da je vse OK!!
    Pa če ti je še G rekla, da je vse dobro in da srček bije....nikar ne misli drugaće.

    (odgovor članu aTri)
    Neposredna povezava do sporočila: 397
       RE: Julijke 2011
    10.12.2010 10:20:27   
    zabica81
    Najprej dobordošlica novim članicam zogo08 in zima1976.

    V ljubljani se hoče kazati nekaj sonček user posted image sicer je mraz, ampak vseeno bo treba na sprehod. Pogrešam mojo rekreacijo, ampak mi je sestra rekla, da naj počakam do prvega pregleda. Kako pa ve skrbite za  rekreacijo?

    Lep dan

    (odgovor članu aTri)
    Neposredna povezava do sporočila: 398
       RE: Julijke 2011
    10.12.2010 10:21:21   
    spetko
    jutro..

    malo se iz službe oglašam...

    zima1976 ..prav tako moje mnenje..brez skrbi..vse bo ok..samo čim lepše misli imet..

    končno vikend..da se malo spočijem..a vas tudi začne špikat v trebuhu npr. če ste utrujene ali pa tudi ne...mene danes spet začel neki špikat..pa na wc in spet poleg izcedka malo krvave sledi..user posted image ..upam da res ni nič in da je samo od začetkov nosečnosti in maternico..sicer pa v prejšnji nosečnosti nisem imela ničesar takega...

    mi moramo prav tako okrasit jelkico..pa čakam vikend da jo vsi skupaj okrasimo...upam da bo tamali užival ..user posted image

    lep dan vam želim še naprej..lp



    _____________________________

    9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
    10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

    (odgovor članu aTri)
    Neposredna povezava do sporočila: 399
       RE: Julijke 2011
    10.12.2010 11:50:22   
    juhica
    Še ena zares nova članica, še nisem sodelovala na nobenem forumu, tokrat sem se odločila za prvi korak user posted image , prebiram pa kr redno, predvsem ob jutranji kavici. 
    pa še podatki za seznamček:    juhica, 31, DPD 28.7. (po ringaraji), 3 user posted image , 2user posted image , prvi pregled 20.12.

    (odgovor članu reni36)
    Neposredna povezava do sporočila: 400
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
    "Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?