|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 10:40:12   
julijka11
uuuu, zdaj sem videla, da so fantje dali v višjo prestavo...se moram spet pomenit z mojim škratom, da še malo počaka.....vsaj 40 min. dokler imam barvo na lasehuser posted image .....je pa moja triletnica napovedala današnji dan za dan D - bomo videli, koliko je čarovnice v njejuser posted image user posted image user posted image ...res pa ga že komaj čaka


mlavla, kako je tamali....že veš diagnozo? pa ti?

rakica82, je blo kaj akcije?

< Sporočilo je popravil julijka11 -- 12.7.2011 10:43:24 >

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 10:43:36   
daška91
ja pa so res fantki pospešili user posted image , sej to je super . Še malo pa bo izenačeno .

Mene že kar malo panika grabi , zame ja pač vse novo in skrbijo me popadki da ne bom dovolj močna. Ampak VEM da zmorem in tudi bom !! Julijka11..kdaj pa imaš ti rok drugač ??

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 10:48:43   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: daška91

ja pa so res fantki pospešili user posted image , sej to je super . Še malo pa bo izenačeno .

Mene že kar malo panika grabi , zame ja pač vse novo in skrbijo me popadki da ne bom dovolj močna. Ampak VEM da zmorem in tudi bom !! Julijka11..kdaj pa imaš ti rok drugač ??


27.7, bi pa naj bil 1 teden mlajši, samo mi G ni spremijala pdp

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 10:56:29   
daška91
Jooj pri meni pa tolk en kup komplikacij glede PDP-ja . So me že popolnoma noro nardil.Nuhalna svetlina je pokazala 24.7.2011 (ta datum naj bi najbol držov ) , potem morfologija je pokazala (3.8.2011) moja osebna G mi je pa rekla 4.8.2011 tako da sm že rahlo zmešana kar se tiče PDP-ja .Ampak problem je tudi, da moja G ni upisala datuma 24.7. v MK, sm jo morala jz opozorit na to , da se mi tedni ne skladajo z PDP-jem in še zdaleč ne pride na 4.8. Tako da imam zdaj pod prvi PDP -24.7. pod popravljeni pa 4.8. , pričakujem pa res takrat okoli od 24.7.-4.8. enkrat. Na zadnjiem UZ-ju so mi pa rekli da ima zelo različne mrete po tednih (13.6.2011 - 34.teden ) .

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 11:05:30   
meti.v
Ola punceuser posted image
se spet mal javljam po dougem času. Učeraj sm imela še zadnjič pregled pri mojem g. in je biu CTG spet brezposebnosti, pritisk vredu, me je pa končno tud pogleduuser posted image . Je reku, da je že vse zmehčano drugač pa še nezrelouser posted image . Jz bi že zej rodila če bi lahkouser posted image . Drgač pa imam PDP v soboto in pregled v petek pa že v Postojni. Vem da je v petek polna luna in srčno upam da me kr obdržijouser posted image .
Drgač pa čestitke vsem novim mamicam!!!!!

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 11:08:59   
rakica82
Frufru iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image . Pa bravo za atija za pridno poročanje user posted image .

Julijka11
jaz sem že tukaj.
Danes sem bila na pregledu pa no ja, urin ni v redu, imam proteine 2, kar ni ok, ne vem sicer kaj to pomeni. Tako da jutri grem ponovno dat urin. Ctg je bil pogojno v redu, ker dete ni nič migalo, potem je pa še pogledala plodovnico in je je tudi bilo komaj dovolj user posted image . Tko je rekla, da jo je na spodnji meji. Tako,da je rekla da moram ta teden še enkrat iti preverti plodovnici in CTG, bom potem poklicala v kranj, če lahko gor pridem. Bomo vidli kaj bodo rekli.


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 11:16:55   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: daška91

Jooj pri meni pa tolk en kup komplikacij glede PDP-ja . So me že popolnoma noro nardil.Nuhalna svetlina je pokazala 24.7.2011 (ta datum naj bi najbol držov ) , potem morfologija je pokazala (3.8.2011) moja osebna G mi je pa rekla 4.8.2011 tako da sm že rahlo zmešana kar se tiče PDP-ja .Ampak problem je tudi, da moja G ni upisala datuma 24.7. v MK, sm jo morala jz opozorit na to , da se mi tedni ne skladajo z PDP-jem in še zdaleč ne pride na 4.8. Tako da imam zdaj pod prvi PDP -24.7. pod popravljeni pa 4.8. , pričakujem pa res takrat okoli od 24.7.-4.8. enkrat. Na zadnjiem UZ-ju so mi pa rekli da ima zelo različne mrete po tednih (13.6.2011 - 34.teden ) .


v prvih tednih bi naj rastli otročki po nekih normativih, kasneje pa po predispozicijah, tako da zato veljajo za najbplj točne meritve tiste okrog 12tedna....potem pa pričnejo nekateri malo prehitevati v rasti, drugi pa rastejo po  nižji krivulji  ( ti so manjši, ne pa tudi mlajši )...res pa lahko postaneš zmeden, če ti G ne razloži tako da bi razumeli tudi laiki

no, po starosti je verjetno kar pravilen pdp 24.7, raste pa po nižji krivulji, verjetno pa pride pri kakšnih meritvah tudi do napak, ali pa ima dete kakšen poskok rasti ravno v tistem obdobju

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 11:35:59   
julijka11
meti.v po seznamu sodeč je naslednja spet pupa; še nisi na vrstiuser posted image user posted image

rakica82 mej s sabo stvari, ker zna biti, da te obdržijo, če je plodovnica ostala na istem....ker si blizu pdp v tem primeru ne bodo čakali, se lahko zgodi, da ti sprožijo....drži se
za beljakovine v urinu pa nisem 100% kaj pomeni....mogoče nakazujejo preklamsijo, je pa to v povezavi z visokim pritiskom; najboljše da jutri vprašaš, lahko pa poguglaš na med over net forum ginekologija ( daj v iskalnik, ker moderator je na dp )

< Sporočilo je popravil julijka11 -- 12.7.2011 11:40:10 >

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 12:33:50   
Helenc80
Čau punce,
jaz se pa nisem nič oglašala do danes, razen tega, da sem "prijavila" na spisek julijk... vas pa stalno spremljam od začetka in z veseljem berem ta forum user posted image .
Zdaj, ko imam malo več časa (končno približno zaključila z delom), pa se bom potrudila tudi jaz dodati kako vrstico... alora, pri meni je stanje tako, da so mi PDP prestavili na 23.7. Za zdaj se še nič ne dogaja, naš otroček se ima zgleda čisto v redu in se mu zaenkrat ne mudi ven. V četrtek imam pregled v P in bomo videli, kaj bodo povedali.
Čestitke vsem frišnim mamicam, sem vesela za vse in upam, da se cartate kje na hladnem user posted image . Me, ki še čakamo na naš veseli dan, pa dejmo še malo zdržat in božat naše bušije!

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 12:48:01   
aqua77
Ojla, pri nas smo še 2 v 1! user posted image

Čestitke vsem novim mamicam! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  To je pa bla gužva zadnje cajte!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čestitke tudi atijem za zavzeto poročanje!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Čim bolj uživajte v cartanju vsi skupaj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Danes ima pa moj ati RD, in sem nekako skoz trdila, da se bo naš user posted image  rodil na njegov RD, pa zgleda da iz tega ne bo nič! user posted image  Upam še na luno v petek, da bo mogoče kaj pospešla, sicer pa baje luna grabi od tri dni prej, do tri dni kasneje! user posted image  Tako da se danes lahko začne že kazat kakšen lunin upliv! user posted image user posted image user posted image user posted image  
Moj sine je pa prepričan, da se bo naš user posted image  rodil na njegov RD 23.07. Sam meni se ne da čakat še 5 dni po roku, ampak bomo vidli, kdo bo imel prav! user posted image user posted image user posted image user posted image

Pozdravček vsem...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Helenc80)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 13:39:18   
total
Čestitke vsem,ki ste postale mamice !!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 14:09:09   
julijka11
helenca80, zanimivo, da so ti pdp prestavili za 3 dni...moja G ga namreč ne prestavlja do 14 dni v obe smeri (da samo pod opombe)

ja,pa dobrodošla tudi k pisanjuuser posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 14:48:06   
rakica82
Helenca moja ginekologinja tudi ne prestavlja roka za par dni, kar pusti. Vsaka po svoje. Sicer je pa vseeno, par dni gor al pa doluser posted image . Pa kar napiši kaj, zdej se aktivne v tej temi tko vsak dan zredčimo in je fajn, da še katera druga kaj napiše user posted image .

Jst sem klicala v porodnišnico Kranj in so me kar za jutri zjutraj naročili na aminoskopijo. Tako da javim pol kaj bodo rekli. Pa še h ginekologinji morem jutri popoldne še enkrat dat vodo. Men res ni dolgčas user posted image , skoz okol šibam.

Pozdravčke


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 15:01:00   
MetiLu
Dan punce!
Najprej čestitke vsem novim mamikam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Midve sva včeraj po protokolu prišle domov in se veselo cartamo. Mala ful pridno papca in spi, izjema je ponoči user posted image ... pričakovano...

Janez jo je sprejel z velikim navdušenjem, upam, da bo navdušenje ostalo. Bi jo skoz pestoval, pa lubčke ji daje, rabi pa tud več pozornosti user posted image  Je pa včeraj ravno prav prišla pošta, darilce od Ize za našega Janeza in ga je dobil v P ob odhodu user posted image

Danes je prišla tudi že babca in mi malo svetovala glede dojenja, pogledala in prevezala popek Izi, ker so ga v P bolj slabo, naslednji obisk imava pa v četrtek, ko se bomo tehtali. Sicer pa ni veliko izgubila na porodni teži in lepo napreduje user posted image

Bom dodala v album kakšno slikico, da si pogledate našo malo žabico.

Punce moje, jaz sem imela tokrat tako čudovito izkušnjo s porodom, da se ne da opisat. Nisem si predstavljala, da je popolnoma naraven porod tako ... naraven... sej ne znam drugače opisat user posted image  Dopoldan sem bila na posvetu pri glavni babci v Lj P, ji omenim, da se mi zdi, da imam popadke na 10 min, sam nisem bila ziher, da se bo kaj iz tega razvilo. Potem sem šla domov, doma vse posesala, pomila, oprala cunje, se stušurala in so bili popadki že na 7 min. Potem sem ugotovila, da je to to in šla še enkrat pod tuš si še glavo oprat, potem sva pa z mojim šla od doma, ko so bili popadki na 6 min. Nekaj sem jih že doma predihala, nekaj pa na Zaloški, ki je bila čist zabasana user posted image  Prišla v P ob treh, malo pred četrto v porodno... Rodila sem v 50 min v porodni sobi, samo s svojimi popadki, brez klistirja, brez česarkoli v žilo, spontan razpok mehurja... Babica mi je pazila presredek, tako da nisem bila nič rezana, nič strgana... ma fenomanalno user posted image  rodila leže na mizi, z lastnim potiskom, brez metanja babice na trebuh,... ne vem no, sem še dones pod tako pozitivnim vtisom, da kar vsakemu razlagam, kako je bilo lepo rodit user posted image  sej ne rečem, so zadnji pritiskalni popadki boleli ko sam satan in sem se v enem momenti čist zadihala, sem že mislila, da ne bom zmogla, samo potem je šlo pa tako hitro in moja lubika je bila že zunaj user posted image Mož mi je tokrat res zelo zelo pomagal, mi masiral križ, držal glavo in mi ponavljal navodila babice za dihanje, da sem se umirila in zares dobro sodelovala. Krasen porod user posted image

No tolk nahitrco, bom enkrat ko bom mela več časa napisala porodno zgodbo.

Zdej grem pa nazaj k mojim mladičem  user posted image  se beremo ...

< Sporočilo je popravil MetiLu -- 12.7.2011 15:11:16 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 15:39:46   
julijka11
metiLu, tvoj porod je pa res šolski primer naravnega poroda...kot iz knjige Modrost rojevanjauser posted image user posted image user posted image
takšnega si želim tudi samauser posted image
pa držim pesti, da tvojega fanta ne zapusti začetno navdušenje nad sestrico

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 15:55:51   
mismis
Čestitke vsem  julijskim mamicam, ki so že rodile in pa seveda držim pestke, da tiste ki čakate tudi čimprej dobite svoje zakladke user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 17:17:41   
aqua77
O, MetiLu se nam je že oglasila! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kako lepa izkušnja, upam da bo pri meni tudi tako... user posted image  Pa mismis se nam je tud javla, mamice vas je treba pohvalit, ker nas pridete tako hitro pgledat in raportirat! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moj mali user posted image  me pa danes spet takooooo brca, da kar zvezde vidim... user posted image user posted image user posted image  Sem morala kar ustat in hodit začet, da se je mal umiril, ker sem imela občutek, da bo še kakšno dodatno luknjo kje naredil! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 18:16:39   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Moj mali user posted image  me pa danes spet takooooo brca, da kar zvezde vidim... user posted image user posted image user posted image  Sem morala kar ustat in hodit začet, da se je mal umiril, ker sem imela občutek, da bo še kakšno dodatno luknjo kje naredil! user posted image user posted image user posted image


moj je tudi takuser posted image , še najbolj v nočnih urah...ravno danes ponoči me je tako zboksal, da sploh nisem mogla ležati ne na levem, ne na desnem boku...sem bla kar na hrbtu nekaj časa, čeprav pa to meni ni najbolj pasalo...ko pa je končno bil mir, sem pa mogla vstat za lulanjeuser posted image

pomislim pa jaz tudi ob takšnih orng premikih, če bo ovoj zdržaluser posted image

sem pa danes spet malo migala, pa lase sem si pobarvala ( končno ), no, pa tudi mene je doletelo otekanje v noge ...sicer še ni alarmantno, ker gležnji so še, se pa malo vidi, občuti pa tudiuser posted image ...mene bolj muči mravljinčenje desne roke, upam samo, da se mi ne poslabša, ker pol še žlice ne bom mogla držati do ustuser posted image ....jutri mam spet vaganje, pa upam, da sem vsaj ostala na isti teži ( če že ne bo prirastka )

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 19:42:34   
monika2011
RAKICAAAA TUD JST MAM ZJUTREJ OB 8H AMNIOSKOPIJO V kRANJU :D

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 20:14:38   
rakica82
Monika potem se pa mogoče vidimo, meni je sicer rekla naj pridem ob pol osmih pa da bo malo za čakat. Bo pa verjetno šel moj z mano, pa knjiga za lažje čakanje user posted image .

Metiluuser posted image jaz bi tudi tako user posted image . Pa super da se imate tako lepo res.




_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu monika2011)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 20:58:23   
monika2011
Rakica v Kranju je tako da okrog 8h poberejo materinsko...pol je pa odvisn, začnejo nekak 8.20 delat amnioskopije (sj v bistvu je kr hitr ukol), je pa fajn če pridš nekak ob pol osmih, ker si pr prvih. mam prakso že, jutri bo moja že peta amnioskopija :) in upam, da tudi zadnja pa da me že končno obdržijo.......

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 21:05:55   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

uuuu, zdaj sem videla, da so fantje dali v višjo prestavo...se moram spet pomenit z mojim škratom, da še malo počaka.....vsaj 40 min. dokler imam barvo na lasehuser posted image .....je pa moja triletnica napovedala današnji dan za dan D - bomo videli, koliko je čarovnice v njejuser posted image user posted image user posted image ...res pa ga že komaj čaka


mlavla, kako je tamali....že veš diagnozo? pa ti?

rakica82, je blo kaj akcije?


sin ima potrjeno bolezen rok, nog in ust..k sreči jo zelo dobro prenaša..in razen pikic nima drugih znakov...
bo pa še nekaj časa kužen...zato sigruno ne bo mogel priti na obisk v P...
zdej sam opazujem in upam, da ne zboli še hčerka...

jst pa sem bila danes spet na pregledu v P..+ CTG...pa je zaenkrat vse ok..jutri moram spet priti..


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 21:17:49   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: julijka11

uuuu, zdaj sem videla, da so fantje dali v višjo prestavo...se moram spet pomenit z mojim škratom, da še malo počaka.....vsaj 40 min. dokler imam barvo na lasehuser posted image .....je pa moja triletnica napovedala današnji dan za dan D - bomo videli, koliko je čarovnice v njejuser posted image user posted image user posted image ...res pa ga že komaj čaka


mlavla, kako je tamali....že veš diagnozo? pa ti?

rakica82, je blo kaj akcije?


sin ima potrjeno bolezen rok, nog in ust..k sreči jo zelo dobro prenaša..in razen pikic nima drugih znakov...
bo pa še nekaj časa kužen...zato sigruno ne bo mogel priti na obisk v P...
zdej sam opazujem in upam, da ne zboli še hčerka...

jst pa sem bila danes spet na pregledu v P..+ CTG...pa je zaenkrat vse ok..jutri moram spet priti..



kaj pa ti si že prekužena? kaj pa naredijo v primeru, če zboli nosečnica oz. porodnica?

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 21:18:20   
rakica82
Monika hvala za te informacije, da vem kok cajta pa kako gre stvar. Upam, da se ti uresničijo želje, da dočakaš svojo bebiko.

Mlavla user posted image user posted image user posted image za tvojega sineka, da bo čimprej boljši


_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Julijke 2011
12.7.2011 21:33:26   
MagicSpell77
Reni36  na FB  sporoča:
danes ob 3.33 se je rodil Miha3640g in 53cm

Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




PORODNIŠNICE
nataly33

S katero porodnišnico ste bile najbolj zadovoljne?

Ljubljana (40%)

Postojna (34%)

Novo mesto (11%)

Jesenice (9%)

Trebnje (5%)


Število vseh glasov: 148

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!