|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero igračo izbrati......
23.10.2010 11:47:41   
nadka30
hay

Doma imamo skoraj dva mesec staro punčko in sedaj razmišljam katero od naštetih igrač izbrati ;

- PAMETNI KUŽA FISHER PRICE
- PREDVAJALNIK FISHER PRICE
- LONČEK PRESENEČENJA FISHER PRICE
- POJOČA KNJIGA FISHER PRICE

katera od naštetih igrač se vam zdi da bo otroku bolj zanimiva ?user posted image vem da je veliko odvisno od otroka  trenutno se bolj nagibam k prvi varijanti.
Zanimajo me vaša mnenja tako slabe kot dobre stvari naštetih igrač ali pa mogoče sami katero predlagate vesela bom vsakega mnenjauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 11:56:19   
valerija77
pri dveh mesecih še itak nobena od teh igrač ni aktualna. Če pa slučajno dobiš katero za darilo, bi jaz izbrala pametnega kužka ki bo verjetno najdlje zanimiv res pa je od teh igrač tudi najdražji.
Mi imamo tega kužka, sicer samo slovenskega ker zdaj je tudi že napol anglež user posted image in je zanimiv tako malemu ki ima 11 mesecev zaradi pesmic pa tudi starejšemu je še vedno ki bo star 5 let, ker kuža poje abecedo user posted image
Je pa tudi pojoča knjiga zelo dobra, veliko je pa od samega otroka odvisno s čim se bo rad igral...moja dva sta trenutno "mahjena" na mojo posodo user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 11:57:54   
Čebel@
mi kužka nismo kupili(ga bomo mogoče pri tadrugem)
predvajalnika tudi nimamo
loček je dobila za božička(je bila stara 10m) in ji je komaj sedaj koker tok zanimiv
knjigica je pa pri nas ZAKONuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 11:58:28   
Katy78
A igralno podlogo že imate? Pri nas je bila pri 2 mesecih najbolj aktualna igralna podloga z lokom, kjer so dol bingljale igrače, ki jih je potem skušal uloviti. Igrače, ki jih omenjaš, smo mi kupili kasneje, itak imamo samo kužka in pa lonček presenečenja. Če pa že, bi pa vzela mogoče pojočo knjigico za tako malega.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 23.10.2010 11:59:08 >

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 12:08:04   
nadka30
Ja igralno podlogo že imamo in v bistvu ne iščem igračo za sedaj, ampak iščem idejo kaj kupit za kasneje, tako da najlepša hvala za vaša mnenjauser posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 12:21:02   
mišk
Pri nas imamo gosenico, kužka, lonček in knjigo.
Najbolj zanimiva jima je knjiga, potem gosenica, lonček in nazadnje kuža!!!

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 12:57:11   
m_o_i
sibamo proti sestemu mesecu, ampak ze tri mesece mulc ne spusti iz rok ene navadne, okrogle ropotuljice. ropota, fino jo lahko grizlja, maha okoli z njo (tudi po svoji glaviuser posted image ), v vozicku jo mora drzat tudi ko spi...

hocem rect, da vcasih je pa ziva resnica simpl je pa nartabulsuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 15:08:00   
Eva19
nam je bla knjigica že od začekta zakon, sem jo dobila ob rojstvu in smo jo na začetku nucal na previjalni, ko se je prot koncu začela kregat, je knjigice vedno pomagala..in je aktualna še danes. za prvi rojstni dan drug mesec pa dobi kužka, pri bratrancu, ki ima tega kužka ji je ful zanimiv, upam da bo tud doma tko aktualen.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero igračo izbrati......
23.10.2010 20:49:24   
barika
Tamalemu je kuža ful zanimiv, ampak ker nista s tavečjim glih najbolj nežna uporabnika igrač, deluje samo vijolična roka, trebuh in ena noga user posted image , drugače je pa knjigica zakon.

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero igračo izbrati......
24.10.2010 21:12:01   
Adelina
Pri nas je kuža zakon že skoraj eno leto, lonček tako-tako, pa še gumbi so začeli štekat (ga ima že tretji otrok), knjigo pa ima njena sestrična, pa mamica pravi, da ji ni bila nikoli ne vem kako zanimiva in tudi naša je na obisku ne porajda kaj prida.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero igračo izbrati......
25.10.2010 10:19:17   
koala
Mojemu sinu ni bilo nič od naštetega zanimivo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero igračo izbrati......
25.10.2010 10:41:32   
Hope2
Pri 2-5 mesecev mu je bil všeč pametni kuža. Ležal/sedel mi je na nogah in ga gledal/poslušal, jaz pa sem še zraven pela. Kuža je bil rešilna bilka, saj je edino tak mirovaluser posted image .  Zdaj do 2 leta, mogoče 1x na mesec prime in mal zapleše s kužkom. Ni več zanimiv. Mi pa gre na živce, ker ga prime za roko, začne igrat, potem ga objem, da bi zaplesal, pa se vkljiči druga muska ali glas, grrrr, pa najbrž zato tudi on vrže vstran psauser posted image
Predvajalnik nimam pojma kaj je, očitno ga ni imel
Lonček presenečenja ni imel, je pa imel hiško (fisher price) in leseno kocko (mojster miha). Namen je isti kot v tem lončku. Zanimivo mu je bilo od 6 meseca, do 1 leta.
Pojočo knjigo je dobil, bila tudi zanimiva, ampak zelo kratkoročno.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.10.2010 10:45:07 >

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?