|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje??
21.10.2010 22:14:26   
maya2
Teden dni nazaj sva dala izdelati predračun za sedežno, ta vikend imajo v tej trgovini popuste. Mož je klical koliko bi po novem stala sedežna .... in glej ga zlomka....  predračun narejen v Levcu 1099 € (redna cena), za vikend cena na Rudniku 1092 € na Brdu 1104€ (oboje upoštevajoč popust). Torej? 

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje??
21.10.2010 22:16:19   
m_o_i
nategujejo kupce-nic torej user posted image

kolk majo pa v levcu ceno s popustom!?

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje??
21.10.2010 22:19:50   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

nategujejo kupce-nic torej user posted image

kolk majo pa v levcu ceno s popustom!?


to zanima tudi mene, bova klicala jutri ...


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje??
22.10.2010 8:08:34   
miapia
Redno ceno dvignejo in potem dajo popust?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje??
22.10.2010 8:19:36   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Redno ceno dvignejo in potem dajo popust?


ne vem, to me zanima ... seveda je to le za ''najino'' sedežno, ostalo ne vem user posted image

Mi je pa tudi čudno, da ima ista firma v različnih trgovinah različne cene user posted image (zaradi najemnin??)
Pa če grem s tem predračunom tja.... a mi morajo dat 15% na ta predračun???


< Sporočilo je popravil maya2 -- 22.10.2010 8:23:33 >


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje??
22.10.2010 8:20:17   
valerija77
če je to Lesnina, pokliči še v Hoče na 02/61 65 000 in prosi za g. Lambergerja. Jaz sem tam kupila sedežno pa čeprav sem iz celja in mi je Levec bližje, tja ne grem nikoli več. Raje se zapeljem do Hoč, ker so prodajalci 10000x bolj prijazni user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje??
22.10.2010 8:48:06   
Julija08
Jaz sem v reklami od BC videla enak traktor, ki sva ga sinu kupila za rojstni dan za 69 (tam nekje evrov) - je bil takrat v akciji. Sedaj pa je "kao" akcijska cena 99€, redna pa nekaj čez 125€ user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje??
22.10.2010 17:13:24   
gita10
Midva sva kupila sedežno v HN po ceni 1890 eur. Naslednji teden se moj pelje mimo in kliče čist nervozen, da bo obletnica in da bodo za vikend neverjetni popusti. Zaradi ferbca sem potem šla tja, da vidim koliko bi lahko prišparali če bi malo počakali z nakupom,. In presenečenje - sedežna je bilo po novem v akciji znižana iz 2800 na 1.999 eur- toliko o popustih in akcijah.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vprašanje??
22.10.2010 18:24:13   
zaspančka
Spoštovani,

glede na to, da sem zasledil, da gre govora o Lesnini Brdo, vam lahko iz prve roke zagotovim, da so vsi ceniki v Lesnini enotni, tako, da do takega razhajanja ne sme in ne more priti v kolikor primerjamo enako z enakim, v enakem obdobju. Dopušča se edino, da ima lahko določena poslovalnica interno akcijo in zato nižjo ceno v določenem obdobju, vendar so ostale poslovalnice obveščene o tem.  Kupcev ne zavajamo in ta vikend so vsi popusti realni kot vedno do sedaj in se upoštevajo od veljavnih enotnih cenikih.

V kolikor želite konkretnejši odgovor, mi napišite bolj točne podakte( ime sedežne, sestav,.. št. predračuna,) in vam razložim podrobnosti.

Lep pozdrav.



_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vprašanje??
22.10.2010 19:47:22   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: zaspančka

Spoštovani,

glede na to, da sem zasledil, da gre govora o Lesnini Brdo, vam lahko iz prve roke zagotovim, da so vsi ceniki v Lesnini enotni, tako, da do takega razhajanja ne sme in ne more priti v kolikor primerjamo enako z enakim, v enakem obdobju. Dopušča se edino, da ima lahko določena poslovalnica interno akcijo in zato nižjo ceno v določenem obdobju, vendar so ostale poslovalnice obveščene o tem.  Kupcev ne zavajamo in ta vikend so vsi popusti realni kot vedno do sedaj in se upoštevajo od veljavnih enotnih cenikih.

V kolikor želite konkretnejši odgovor, mi napišite bolj točne podakte( ime sedežne, sestav,.. št. predračuna,) in vam razložim podrobnosti.

Lep pozdrav.




Pozdravljeni.
Šlo je za telefonsko preverjanje s konkretnimi podatki (ime sedežne, sestav, barva, kvalteta blaga) v dveh trgovinah, na podlagi predračuna iz prve. Ne bi klicala še tretje, če ne bi bilo razhajanja že pri prvi in drugi. Interne akcije razumem, razlika je tudi pri plačilu z gotovino. Tu gre za kar precejšnjo razliko user posted image
Hvala za ponujeno pomoč, zaenkrat ni potrebna.
Lp


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?