|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO se katera spomni
21.10.2010 15:01:24   
ZmajTolovaj
A se katera spomni, ko so bili še tolarji - koliko je stala kava z mlekom v LJ? Tako, okvirno. Enih 180 SIT? Al sem čist falila?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 15:09:28   
madela
Tu v Celju je bila kavica od 90 tolarjev do največ 120 tolarjev. Za Ljubljano pa ne vem,ampak se mi zdi nekam velik user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 15:10:20   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Tu v Celju je bila kavica od 90 tolarjev do največ 120 tolarjev. Za Ljubljano pa ne vem,ampak se mi zdi nekam velik user posted image

Aha, enako pri nas (Zasavje). V LJ je bila nekje 140-160 SIT. Vsaj tam, kjer sem jo jaz pila.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 15:12:35   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: madela
Tu v Celju je bila kavica od 90 tolarjev do največ 120 tolarjev. Za Ljubljano pa ne vem,ampak se mi zdi nekam velik user posted image

Aha, enako pri nas (Zasavje). V LJ je bila nekje 140-160 SIT. Vsaj tam, kjer sem jo jaz pila.



Jp. user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 15:14:26   
ZmajTolovaj
KUL, hvala - še nekaj, a se da to kje na netu tud pogledat ali so samo sladki spomini na prejšnje čase?
user posted image
Imam tudi jaz nekako te cifre v spominu, sam sem že mal sklerozna ...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 15:18:50   
Felicita
jest sm ti že v drugi temi odgovorila user posted image

mi je blo pa ful smešno, glih na podražitvi z 200 na 220 sit mi je kolegica iz radovljice jamrala, kok so jim kavo podražil, s 50 na 80 sit... jest sm bla sam user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 15:30:53   
Klemy82
Ja, jaz sem enkrat šla v domačem kraju s prijateljico na kavo (ona je čaj pila) in sem natakarico vprašala, če mi je oboje računala, ker sem dobila za plačat 160sit, toliko je v Ljubljani stala ena kava z mlekom. Pri nas pa bela kava 100 sit pa čaj 60 sit.user posted image Takrat mislim, da sem se res zavedla, kako je v Ljubljani drago...

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 16:02:11   
Anonimen
Med 160 in 180 sit je bila kava, žetoni pa po 90 sit, ko sem prišla v ljubljano. Je pa treba upoštevat tudi, da so najemnine v Lj. višje, torej so osnovni stroški višji, prodat moraš pa kar nekaj kav, da prideš skozi mesec.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 18:34:06   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

A se katera spomni, ko so bili še tolarji - koliko je stala kava z mlekom v LJ? Tako, okvirno. Enih 180 SIT? Al sem čist falila?

160 je bila bela kava cca. 10 let nazaj. 180 pa nekje proti koncu tolarjev. Kava z mlekom je pa bila enih 150.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 20:02:36   
birdy
Kava z mlekom je bila nazadnje v Ljubljani (bežigrad pri AMZSju) 220 tolarjev. V centru je bila pa še mal dražja...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 20:10:09   
muco
Kava s smetano je bila prej od 140-160 SIT, zdaj pa je od 1 - 1,4 EUR ( 240 - 335 SIT ) user posted image

... sam se ni sam kava tko podražila ! user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 21:39:44   
gita10
Sem šla prav gledat cene - pri nas v hotelu je bila zadnja cena kave 130 sit v tolarjih. Danes je 1 eur.

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 21:50:45   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Sem šla prav gledat cene - pri nas v hotelu je bila zadnja cena kave 130 sit v tolarjih. Danes je 1 eur.


O super, hvala!!


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NUJNO se katera spomni
21.10.2010 22:02:40   
nejcko
Jaz imam v spominu 130 sit.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?